Treść opublikowana przez tomaszu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No ale aż 3 kur*a no !?
-
Studia zaoczne czy dzienne
jura, mnie też zawsze ciągnęło do tego, żeby mieć swój transport, dlatego też zrobiłem prawo jazdy CE, następnie Certyfikat na Krajowy Przewóz Rzeczy i żeby zdobyć doświadczenie zatrudniłem się jako kierowca - od tego zacznij, bo nigdy nie będziesz dobrym spedytorem, jeśli nie będziesz wiedział jak transport wygląda z kabiny (musisz nauczyć się jakie są sposoby na spuszczanie paliwa itp., żebyś później mógł unikać tego typu akcji). Później z powodów osobistych mój plan szlag trafił i musiałem zrobić małą rewolucję w swoim życiu, ale Ty masz ojca, który ma transport, więc będzie dobrze.
-
Studia zaoczne czy dzienne
przecież on jest na Polibudzie... ja wziąłbym zaoczne i pracę, ewentualnie dzienne i pracę w domu, ewentualnie jakąś lekką robótkę po zajęciach Eee, no to faktycznie lepiej niech idzie na dziennie. Chociaż na transporcie też bywają dziewczyny. :naughty: jura, na Polibudzie na mechanicznym zaliczyłem jeden rok, później przeniosłem się na Komunikację Społeczną i PR (zwaną później Dziennikarstwem i Komunikacją Społeczną). Obecnie już na UMCSie na zaocznych robię mgra - kierunek podobny. OT: Czy po transporcie dostajesz od razu certyfikat na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy i osób?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
KU*WA JEGO MAĆ!! Raggaman, jak Cię następnym razem zobaczę to dostaniesz wpierdel!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Radumia kupić kunia.
-
Studia zaoczne czy dzienne
Ja robiłem licencjat dziennie i miło to wspominam, jednak trudno było zarabiać, więc i na imprezki nie zawsze można było sobie pozwolić (no chyba, że ma się bogatych rodziców). Teraz robię mgra zaocznie i to dopiero jest życie. Od pon do pt praca, a w weekendy odlot. Jeśli jesteś leserem (tak jak, np. ja ) to na zaocznych będzie Ci dobrze. Polecam zaoczne, jednak nie spiesz się jeśli masz możliwość studiować dziennie.. PS. Na zaocznych dziewczyny często już mają swoje mieszkania...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież to nie ten sam Gracjan.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ty to masz jakąś manie reproduktora, haha taktuś, łun, nigdy Cię z petem nie widziałem, no ale skoro mówisz, że palisz to trza rzucić. Może my Ci wyznaczymy termin, np. 3 września. No dobra, niech będzie 1 października... To dobre jest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak tak. Po prostu mam takiego samochoda zarejestrowanego na siostrę i jej męża i chcę to sprzedać. Nie chce już robić badania technicznego, bo musiałbym zmieniać dowód rej. (skończyło się już miejsce na pieczątki), a poza tym siostra ma już inny adres zameldowania niż na tym dowodzie, więc pewnie nie obeszłoby się bez przerejestrowania - ogólnie za dużo zachodu. Dlatego muszę się tym czymś jeszcze pobujać bez przeglądu. Za OC to wiem, że potrafią dowalić 5000zł, a ciekawe ile za badanie techniczne. (?)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co jeszcze? Jaki mandat? EDIT: Można po swoją lawetę zadzwonić?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
angela, wmówiłaś sobie, że chcesz zapalić. Musisz sobie wmówić, że Ci się nie chce palić. raggaman, nie martw się, ja też wiecznie zmęczony, ale sobie wmawiam, że jest mi lepiej. No ale będzie dobrze no.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, co mi grozi za brak badania technicznego w aucie??
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Bomba jest, bo zaczynam się lepiej czuć. Możliwe, że mi się tylko wydaje, ale to też jest dobre.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dawno nie miałem bezsennej nocy. Chyba muszę jakie barany policzyć...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Taaa, jutro mija tydzień, można będzie świętować - tylko bez papierosów.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Wielki Brat patrzy, nawet nie próbuj. :bicz3:
-
Jak oni oni sie wożą
Ee, ciekawe na jakiej podstawie zrobili taką listę. Pewnie nie ma tu wszystkich.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudineze, brawo, wklejasz. :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Coś w tym jest.., ale musisz podać dokładną markę i model.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Póki co najbliżej jest pet3r...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ciężko tu cokolwiek podpowiedzieć. Powiem tylko tyle, że częściowo możemy być dumni z tego auta.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Poprawna odpowiedź jeszcze nie padła.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
taktuś, dasz radę. Raportuj codziennie jak wytrzymałeś dzień bez papierosa i jakoś to będzie. Nosfer, mnie też się wydaje, że nie czuję braku nikotyny, tylko po prostu zapaliłbym ze znajomymi itp. To takie głupie przyzwyczajenie.
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
Z doświadczenia wiem, że lepiej jest wstawić tłumik przelotowy, zamiast rurki. Silnik jest bardziej elastyczny i ma przyjemniejszy dźwięk. Poza tym po wstawieniu samej rurki szybciej wypalają się pozostałe tłumiki.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Interesuję się autami użytkowymi, więc takie też wklejam. Znający temat nie powinni mieć z tym trudności: