Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ja byłem kiedyś dresiarzem. EDIT: ... i piłem Stronga w puszce.
  2. Dot. Audi A8 z kogutem. Za jazdę po mieście z kogutem grozi tylko 1000 zł?? To coraz więcej będzie takich, co będą ryzykować.
  3. domjenick, dobrze gadasz, wódki Ci trza dać (mam nadzieję, że nikt nie ma problemów z alkoholem, bo zawahałem się pisząc to akurat w tym wątku...) :th:
  4. Cześć kolego z Radomia. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
  5. Witeś, kurna, jesteś moim idolem. No ale chyba lepiej się "smyrać po wargach" czy jak to tam napisałeś niż groźnie oszczekiwać i ze skulonym ogonem przepraszać za każdy powrót do budy (domu).
  6. Ja myślę, że trochę inaczej mówią. Bardziej coś w stylu: Przepraszam kochanie za to, że tak późno wróciłem i za to, że w ogóle ośmieliłem się wrócić. Już zabieram worek śmieci i wychodzę..
  7. Kurna, masz rację. Ograniczyłem to, ale jeszcze tam czasem zaglądam jak jestem głodny. No ale nie wszystko na raz. Na razie cieszę się, że rzuciłem pety. domjenick, zasługujesz na status operatora tego wątku. :th:
  8. Dlaczego mam wrażenie, że niektórzy z Was boją się swoich kobiet i traktują je, jako zło konieczne..? Czy to tylko ja mam partnerskie stosunki ze swoją kobietą..?
  9. Łahahahaha
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Obyś miał rację, bo na przyszły piątek zapowiedziałem się na spocie klubu A3 i VAG Radom, czyli... Termin: piątek, 26 września, godz. 1900 Miejsce: parking Obi przy ul. Wernera (jeśli będzie coś kapać z nieba to parking pod Selgrosem) Wszystkich serdecznie zapraszam!
  11. Cześć kolego. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ ..a o sprzęgło zapytaj w technicznym..
  12. No i no i gdzie był większy spot..?
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Już..? Chyba raczej "może jeszcze"..
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O maaasz, mokom żyje. Dobra Panie, w tej piątek nie, ale w następny możnaby zrobić spota... Jak Ty to widzisz? Bryńka..? Kto tam jeszcze z Radomia przegląda ten wątek..? Dołączymy do VAG Radom i A3 club.
  15. Hurrra na Wernera w Radumiu !!!, tam gdzie zawsze jest ładna pogoda i są dobre kebaby...
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zimno teraz, ale trzeba jechać... Jeszcze mokoma ścignę.
  17. Żaluzja jest taka, że przecież opłacałeś A3 do nabijania postów, a teraz chcesz usunąć aż 2 strony...
  18. I kto to kurna mówi.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale nie w Radomiu? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 14:10_________________________________________________Bryniu, VAG Radom i A3 club spoci zawsze w piątki - może się podłączymy kiedyś..? Mokom, żyjesz??
  20. O psy (a może to wilki) też się dba. Promka!! Jak nas (tzn. Was chciałem napisać) wypiździ to wtedy chętniej do FW będziecie jeździć. EDIT: O kurna, ale pieprznąłem zdjęcie.. ale nie chce mi się go zmniejszać.
  21. A Ty myślisz, że rolnik zimą to odpoczywa..?
  22. Słuchajta, a może ul. Wernera w Radumiu - tu zawsze jest ciepło i dla raggamana są fajne kebaby.
  23. No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th: A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy.
  24. Cześć kolego z Radomia. Zapraszam Cię do działu SPOTY RADOMSKIE, gdzie luźno można pogadać http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.885.html Też mam 1.8 zagazowane sekwencją. Osobiście odradzam montowanie gazu w aucie, ale jeśli już to niech to faktycznie będzie sekwencja - koszt na dzisiaj to niecałe 2000 zł. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.