Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja byłem kiedyś dresiarzem. EDIT: ... i piłem Stronga w puszce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dot. Audi A8 z kogutem. Za jazdę po mieście z kogutem grozi tylko 1000 zł?? To coraz więcej będzie takich, co będą ryzykować.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
domjenick, dobrze gadasz, wódki Ci trza dać (mam nadzieję, że nikt nie ma problemów z alkoholem, bo zawahałem się pisząc to akurat w tym wątku...) :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego z Radomia. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witeś, kurna, jesteś moim idolem. No ale chyba lepiej się "smyrać po wargach" czy jak to tam napisałeś niż groźnie oszczekiwać i ze skulonym ogonem przepraszać za każdy powrót do budy (domu).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja myślę, że trochę inaczej mówią. Bardziej coś w stylu: Przepraszam kochanie za to, że tak późno wróciłem i za to, że w ogóle ośmieliłem się wrócić. Już zabieram worek śmieci i wychodzę..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kurna, masz rację. Ograniczyłem to, ale jeszcze tam czasem zaglądam jak jestem głodny. No ale nie wszystko na raz. Na razie cieszę się, że rzuciłem pety. domjenick, zasługujesz na status operatora tego wątku. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlaczego mam wrażenie, że niektórzy z Was boją się swoich kobiet i traktują je, jako zło konieczne..? Czy to tylko ja mam partnerskie stosunki ze swoją kobietą..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łahahahaha
-
SPOTY RADOMSKIE
Obyś miał rację, bo na przyszły piątek zapowiedziałem się na spocie klubu A3 i VAG Radom, czyli... Termin: piątek, 26 września, godz. 1900 Miejsce: parking Obi przy ul. Wernera (jeśli będzie coś kapać z nieba to parking pod Selgrosem) Wszystkich serdecznie zapraszam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ ..a o sprzęgło zapytaj w technicznym..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i no i gdzie był większy spot..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Już..? Chyba raczej "może jeszcze"..
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaasz, mokom żyje. Dobra Panie, w tej piątek nie, ale w następny możnaby zrobić spota... Jak Ty to widzisz? Bryńka..? Kto tam jeszcze z Radomia przegląda ten wątek..? Dołączymy do VAG Radom i A3 club.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hurrra na Wernera w Radumiu !!!, tam gdzie zawsze jest ładna pogoda i są dobre kebaby...
-
SPOTY RADOMSKIE
Zimno teraz, ale trzeba jechać... Jeszcze mokoma ścignę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żaluzja jest taka, że przecież opłacałeś A3 do nabijania postów, a teraz chcesz usunąć aż 2 strony...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I kto to kurna mówi.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Daihatsu ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nie w Radomiu? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 14:10_________________________________________________Bryniu, VAG Radom i A3 club spoci zawsze w piątki - może się podłączymy kiedyś..? Mokom, żyjesz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O psy (a może to wilki) też się dba. Promka!! Jak nas (tzn. Was chciałem napisać) wypiździ to wtedy chętniej do FW będziecie jeździć. EDIT: O kurna, ale pieprznąłem zdjęcie.. ale nie chce mi się go zmniejszać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty myślisz, że rolnik zimą to odpoczywa..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajta, a może ul. Wernera w Radumiu - tu zawsze jest ciepło i dla raggamana są fajne kebaby.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th: A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego z Radomia. Zapraszam Cię do działu SPOTY RADOMSKIE, gdzie luźno można pogadać http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.885.html Też mam 1.8 zagazowane sekwencją. Osobiście odradzam montowanie gazu w aucie, ale jeśli już to niech to faktycznie będzie sekwencja - koszt na dzisiaj to niecałe 2000 zł. :th: