Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. No to zapodaj temat, bedziem coś myśleć.
  2. Ale ja nie mówię o Tobie, tylko o tym, że żeby zachować sprawność wszystkich tłumików to musi być komplet, czyli w miejsce kata też trzeba wstawiać tłumik. A właściwie to po co chcesz wywalić te tłumiki??
  3. Oo, następny. Poziu, samochodu nie projektuje Pan Henio* w garażu, tylko pracuje nad tym grupa ludzi i schodzi im z tym dużo czasu. Oni nie bez powodu dają tyle tłumików ile jest w samochodach. Jeśli któregoś zabraknie to gorące spaliny z większą siłą napierają na pozostałe tłumiki. Katalizator też pełni funkcję tłumika i jeśli go zabraknie to trzeba to uzupełnić tłumikiem ogniowym. Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać. *) Wyobraź sobie, że w tej sytuacji jesteś takim Panem Heniem...
  4. Jeśli się chce zachować dobry stan tłumików to w miejsce kata też trzeba wstawić tłumik przelotowy.
  5. Może jakiś argument dasz? Podpowiedz nam jak uciszyć auto, bez zakładania tłumika?
  6. To był ciężki weekend. Ale dało się wytrzymać.
  7. Adaho nie zajarał.. chyba. Za to ja miałem dziś kryzys. Ale oczywiście przetrwałem.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No pewnie. Stasio zawsze dokładnie myje auto, nie zostawia zacieków, no i przede wszystkim nie plakuje plastików. Zawsze byłem zadowolony. Nigdy nie wyjechałem niedomytym autem. mokom, dobry spot nie jest zły. Za 2 tygodnie musimy zostać do końca. :th:
  9. Idź ty, nie znasz sie.
  10. Raggaman, przesadziłeś z tym dzięciołem. Ja tam lubię Gracjana. Jest swojski.
  11. Dziś bym sobie wyjechał tym żółtym, jutro czerwonym, a w niedzielę niebieskim...
  12. Dlatego, żeby nie było głośno to trzeba wstawić tłumik.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to dobre jest. Ja znając życie na myjnie pojadę w piątek przed spotem. BTW najlepsza i najtańsza myjnia (30zł) jest u Pana Stasia na Kieleckiej za Orlenem. Tylko tam zawsze trzeba dzwonić wcześniej, bo spore kolejki.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 22:49_________________________________________________mokom, umyłeś auto? Brynia, pamiętasz, że dziś jedziemy? Jedzie ktoś jeszcze?
  14. O kurna, faktycznie. Z okazji jubileuszu jadę na 19:00 na spota w Radomiu, później na siłownię, a później do swojej kobiety. A oblewanie będzie jutro w Lublinie - będę miał pierwszy zjazd w tym semestrze.
  15. Kolega jest z mazowieckiego, więc póki co zapraszamy do działu SPOTY MAZOWIECKIE...
  16. Stary model, który im nie schodził. Więcej zarobią na częściach.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie szkoda Wam tej dziewczyny? Każdy bez zastanowienia rozsyła ten link, głupota.
  18. Jeśli już to od Pani Kasi i od Pani Agnieszki. Aleś upierdliwy. Agnieszka to moja rodzona siostra - ona jest właścicielką Hondy.
  19. I za to Cie lubie. :th: ...ale od mojej siostry wara.
  20. Witam serdecznie kolege z Radomia :th: i zapraszam do dzialu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  21. No i tu musze Ci przyznac racje... Ty zboczencu...
  22. A Ty znowu puszczasz teledyski z Paniami, ty zboczencu. Ale masz racje - czas na robote...
  23. No Viste, haha. Przeciez ten obrazek " " wszystko tlumaczy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.