Treść opublikowana przez tomaszu
-
Czy są tutaj specjaliści od szeroko pojętego marketingu?
No to zapodaj temat, bedziem coś myśleć.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Ale ja nie mówię o Tobie, tylko o tym, że żeby zachować sprawność wszystkich tłumików to musi być komplet, czyli w miejsce kata też trzeba wstawiać tłumik. A właściwie to po co chcesz wywalić te tłumiki??
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Oo, następny. Poziu, samochodu nie projektuje Pan Henio* w garażu, tylko pracuje nad tym grupa ludzi i schodzi im z tym dużo czasu. Oni nie bez powodu dają tyle tłumików ile jest w samochodach. Jeśli któregoś zabraknie to gorące spaliny z większą siłą napierają na pozostałe tłumiki. Katalizator też pełni funkcję tłumika i jeśli go zabraknie to trzeba to uzupełnić tłumikiem ogniowym. Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać. *) Wyobraź sobie, że w tej sytuacji jesteś takim Panem Heniem...
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Jeśli się chce zachować dobry stan tłumików to w miejsce kata też trzeba wstawić tłumik przelotowy.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Może jakiś argument dasz? Podpowiedz nam jak uciszyć auto, bez zakładania tłumika?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
To był ciężki weekend. Ale dało się wytrzymać.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Adaho nie zajarał.. chyba. Za to ja miałem dziś kryzys. Ale oczywiście przetrwałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ŁAAAAŁ
-
SPOTY RADOMSKIE
No pewnie. Stasio zawsze dokładnie myje auto, nie zostawia zacieków, no i przede wszystkim nie plakuje plastików. Zawsze byłem zadowolony. Nigdy nie wyjechałem niedomytym autem. mokom, dobry spot nie jest zły. Za 2 tygodnie musimy zostać do końca. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idź ty, nie znasz sie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raggaman, przesadziłeś z tym dzięciołem. Ja tam lubię Gracjana. Jest swojski.
-
Fajne autka dziś widziałem (fotki)
Dziś bym sobie wyjechał tym żółtym, jutro czerwonym, a w niedzielę niebieskim...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Taaaaaaaa
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Dlatego, żeby nie było głośno to trzeba wstawić tłumik.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to dobre jest. Ja znając życie na myjnie pojadę w piątek przed spotem. BTW najlepsza i najtańsza myjnia (30zł) jest u Pana Stasia na Kieleckiej za Orlenem. Tylko tam zawsze trzeba dzwonić wcześniej, bo spore kolejki.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 22:49_________________________________________________mokom, umyłeś auto? Brynia, pamiętasz, że dziś jedziemy? Jedzie ktoś jeszcze?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
O kurna, faktycznie. Z okazji jubileuszu jadę na 19:00 na spota w Radomiu, później na siłownię, a później do swojej kobiety. A oblewanie będzie jutro w Lublinie - będę miał pierwszy zjazd w tym semestrze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolega jest z mazowieckiego, więc póki co zapraszamy do działu SPOTY MAZOWIECKIE...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary model, który im nie schodził. Więcej zarobią na częściach.
-
zemsta-za-zdrade
Nie szkoda Wam tej dziewczyny? Każdy bez zastanowienia rozsyła ten link, głupota.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli już to od Pani Kasi i od Pani Agnieszki. Aleś upierdliwy. Agnieszka to moja rodzona siostra - ona jest właścicielką Hondy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I za to Cie lubie. :th: ...ale od mojej siostry wara.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie kolege z Radomia :th: i zapraszam do dzialu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i tu musze Ci przyznac racje... Ty zboczencu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty znowu puszczasz teledyski z Paniami, ty zboczencu. Ale masz racje - czas na robote...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Viste, haha. Przeciez ten obrazek " " wszystko tlumaczy...