Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Czy ktoś z Was kiedykolwiek brał dofinansowanie z UE? Czy warto zapłacić 150zł za konsultację z firmą zajmującą się dotacjami?
  2. Następnie na "winogronowe napoje" i już poleci...
  3. Pany, kryzys jest. Ostatnio bardzo często nachodzi mnie na to, żeby zapalić. 3mam się, ale jest ciężko. Mam nadzieję, że to wkrótce minie...
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Flyer, już dawno chodziło mi to po głowie, dzięki. :th:
  5. Zamiast pieprzyć o głupotach to pooglądajcie sobie fajne rzeczy: http://pl.youtube.com/watch?v=N5AfrOL5kDM W 1991 akurat szedłem do pierwszej kasy (chyba).
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, ale czy oni mają fantazję czy tylko robią wszystko wg wskazówek zleceniodawcy? Jutro się do nich wybiorę na herbatkę. Powiem, że jestem od Ciebie.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Lifestyle i Hydepark
    Święta racja.
  8. Skoro jeździłeś tym autem to chyba powinieneś wiedzieć czy się nadaje na trasę czy nie. Poza tym jak mam Renatkę, tylko że Trafica 1.9, ale ogólnie jeśli auto jest zadbane to nie sprawia kłopotów. Renatki mają dobrą blachę. :th: Jak znasz ten samochód od nowości to brać.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja w przysłości chcę się zająć montażem turbin wiatrowych, paneli słonecznych itp, a w dalszej przyszłości być może też produkcją...
  10. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kupie sobie takie cos.
  11. Adecneo i Buba, to właśnie po tych filmikach zaczęła się wcześniej dyskusja o polskich drogach...
  12. Kiedyś to były fajne czasy... http://pl.youtube.com/watch?v=EjkrdYy7zCQ&feature=related
  13. Poprawią, cierpliwości i trochę optymizmu. :th:
  14. Witam kolegę. Mieszkamy niedaleko siebie, więc zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE. :th:
  15. Przecież policja musi mieć skórzane fotele w radiowozach, bo łatwiej z nich wyczyścić majonez z BigMaka... Ja osobiście jestem za tym, żeby policja uzbrajała się w dobry sprzęt... A drogi... no cóż cały czas złe, ale czy naprawdę nikt nie widzi poprawy? W miastach jest cały czas sajgon, ale drogi tranzytowe się poprawiają. Topornie to idzie, ale idzie. BTW Radom cały rozkopany i w ciągu dnia dużo nerwów się traci stojąc w korkach (które jak na Radom są bardzo duże), ale przynajmniej mam nadzieję na lepszą jazdę w przyszłości.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hmmm, a jak to niby działa?
  17. Podziwiam i życzę powodzenia. :th:
  18. Nie no, ja wytrzymuję.
  19. Ja w sobotę na imprezie pozwoliłem sobie zapalić fajkę wodną. Później miałem chęć na peta, ale wytrzymałem to. Nie czuję się winny. Dobrze jest. Fajkę można palić..
  20. lukaszr, przykra sprawa, ale auto w ten sposób nabiera charakteru..
  21. Widzieli takie..? http://pl.youtube.com/watch?v=Sp6m6ydV9_k&feature=related
  22. O w mordę, jestem teraz w Polskim Tytoniu i nie palę petów. To już miesiąc i 15 dni.
  23. Srebrny Avant B5 z tablicami WOT .... i ramkami klubowymi to ktoś od nas? Pozdrawiam kierownika widzianego wczoraj wieczorem w Piasecznie.
  24. Srebrny Avant z ramkami klubowymi i rejestracją WOT .... widziany 08.10.2008 o godz. 19:30 w Piasecznie przy Orlenie. Pozdrawiam.
  25. Ładny ten Seat. Pewnie gdyby nie to, że to jest po prostu B6 z tyłem B7 to by mi się bardzo podobało to auto, a tak to wszystko psuje charakter...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.