Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ja już 28 dni nie palę i widzę wyraźne zmiany. Przede wszystkim wieczorami normalnie zasypiam bez ucisku w klatce i kłucia w pompce. Jestem bardziej wydajny - więcej pracuję. W środę idę pierwszy raz na siłownię. No bo już nie mówię o tym, że nie śmierdzi ode mnie jak z wędzarni.
  2. Siust pisałem na -1 jest 2,10 cm O kurna, razem z tym bagażnikiem mam niecałe 2,20 No nic, nie będę ryzykować i zorganizuję sobię jakąś osobówkę w Wawie.
  3. idealny układ Wiedziałem, że tak to podsumujecie. Sytuacja z byłą dziewczyną to wyjątek. Z papierosami to już nie jest idealny układ.
  4. Może niech zostanie -1, ale z zastrzeżeniem, że jeśli nas tam nie będzie, to zjechaliśmy na -2...
  5. O kurde, a ja myślałem, że Wasze fury są nieskazitelne, a tu prosze.. wspomniałem o testerze i od razu każdy przyznaje się gdzie jego autko mogło być walone. A teraz pytanie dla odważnych: Ma ktoś auto w 100% niezbite i niemalowane, którym dziś przyjedzie..?
  6. To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał.
  7. Z kim bym nie rozmawiał to każdy ma najgorszą, najcięższą i najbardziej stresującą robotę.. acha, i jeszcze najmniej płatną.
  8. DObra, a czy ktoś mi potwierdzi jaka jest max wysokość na parkingu w Arkadii?
  9. Chyba żartujesz, hahaha.
  10. Widzę, że z Was to lepsze spamery...
  11. tomaszu opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Kto z Was zastanawia się czasem nad ekologią? Nad tym, żeby nie kupować samochodów z dużymi silnikami, nie brać bezmyślnie torebek foliowych ze sklepów itp..? Co robicie, żeby dbać o środowisko? Jak segregujecie śmieci? Zapraszam do dyskusji. http://www.zm.org.pl/?a=nie_smiece-dekalog
  12. Po co nie śpicie?? Ja to idę spać, dobranoc.
  13. Kurna tam, mnie już nie ciągnie do palenia. Tzn czasem jak jestem z kimś kto pali to przychodzi mi chęć na zajaranie, ale na szczęście potrafię to opanować. Mimo wszystko przede mną kolejny test we wtorek - spot warszawski. Ale się nie boję, bo główny palacz spotowy, czyli raggaman też teoretycznie nie pali, więc to będzie bułka z masłem.
  14. W razie problemów to przyjeżdzaj we wtorki na spoty warszawskie. W tym dziale dowiesz się więcej http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
  15. Witaj kolego z Radomia. Zapraszam Cię do działu SPOTY MAZOWIECKIE http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ BTW w najbliższy piątek organizujemy spot w Radomiu - zapraszam do śledzenia wątku radomskiego. :th:
  16. Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka... BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru.
  17. Szukaj A3 za dychę.
  18. To jest fajny sprzęt
  19. No chyba po to są weekendy, nie..? A wczoraj była taka fajna domówka.
  20. Nie, po prostu pojechałem na impreze samochodem.
  21. Ja bym się rozglądał za jakimś Yarisem, tylko że chyba ciężko znaleźć Yarisa za 10.000 zł.
  22. U mnie impreza skończyła się na lampce wina.
  23. Wczoraj byłem na imprezie - oczywiście bez papierosa.
  24. Celowo szukałem silnika o mocy 80KM - jak na dostawczaka, który będzie się poruszał raczej lokalnie to w zupełności wystarcza. Radzi sobie też z przyczepą.
  25. Krzyniu, aleś pieprznął. Sprinter za duży i za drogi, a Transporter za stary i za mały. Trafic to dobry kompromis pomiędzy ceną a jakością. Za te same pieniądze, za które kupiłem Trafica miałbym dużo starszego VW czy MB, co mi nie odpowiadało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.