Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Oho, chyba kogoś tu trafiło..
  2. Kto z Was zna się na pozycjonowaniu stron i przyjmie zlecienie?
  3. Adecneo, nie strasz Ragusia, bo łun znów zacznie palić.
  4. Po pierwsze to po to, żeby byle gówniarz nie wlazł do auta, a po drugie po to, żeby nakręcać gospodarkę. Przecież wiadomo, że większość rzeczy, które kupujemy są zbędne, no ale musimy je kupować, żeby inni mogli zarobić.
  5. Poza tym jest jeszcze kwestia emisji spalin. Do cholery nie szukajcie sobie niewielkich oszczędności kosztem środowiska. Raggaman, a właściwie to co Ty chciałeś osiągnąć tą operacją? Spadek spalania czy wzrost mocy?
  6. adaho, jest właśnie tak jak piszesz. Układ wydechowy jest tak skonstruowany, że wytwarza się w nim ciśnienie o określonej wartości - jeśli ta wartość znacznie odejdzie od normy to może dojść do spadku mocy. Proste. Wrzucam cytat: "Bezwładność gazów w przewodzie dolotowym i wylotowym - zarówno mieszanka paliwowo-powietrzna, jak i gazy spalinowe są sprężyste i przemieszczanie się ich w przewodach podlega zjawiskom falowym. Impuls gazów spalinowych w chwili otwierania zaworu wydechowego ma ciśnienie ponad 0,5 Mpa i wywołuje falę nadciśnienia, która przemieszcza się wzdłuż rury wydechowej z szybkością ok. 600 m/s. Na końcu rury wydechowej fala ta odbija się, by wrócić do cylindra jako impuls podciśnienia wspomagając opróżnienie cylindra ze spalin."
  7. Raguś, wstaw tłumiki tak jak były i będzie dobrze.
  8. Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać.
  9. Osz w mordę, teraz każdy będzie próbował..
  10. Nie pamiętam gdzie czytałem, ale podobno jest ogólnoświatowy projekt na wprowadzenie do nowych aut ograniczników, które pozwalałyby jechać tylko ~160km/h. Pewnie jeszcze daleko do czegoś takiego, ale może niektóre firmy tego typu chcą się zabezpieczać i już teraz szukają rozwiązań na ekonomiczne i ekologiczne auta. W końcu ekologia jest teraz na topie i niedługo paliwo żerne samochody przestaną być fajne.
  11. Raguś, muszą być czasem gorsze chwile, żeby później docenić te lepsze. Będzie dobrze. A jeśli chodzi o Niebieskiego - gadałeś z mechanikiem? Wg mnie to, że wywaliłeś tłumiki ma duży wpływ na dynamikę, ale jeśli mówisz, że całkowicie nie jedzie to może faktycznie coś spieprzył tym spawaniem.
  12. Wyjechał z myjni, a tu deszcz.
  13. Kto Wam w ogóle powiedział, że bez tłumików auto lepiej jeździ? Czy ktoś tak robił w swoim aucie?
  14. Raguś, mówiłem Ci, że jak wywalisz tłumiki to przymulisz auto. :gwizdanie: A po tym spawaniu to już widzę, że fajnych magików dobierasz.
  15. Było na Hyde Park, ale dobre dobre.
  16. Kto z Was zna się na pozycjonowaniu stron i przyjmie zlecenie?
  17. opowiadaj Tomku Ooo, wygląda na to, że już nie muszę opowiadać... :gwizdanie:
  18. Raguś, jeszcze wszystko przed Tobą. :th:
  19. Wczoraj nawet na basen pojechaliśmy, po basenie nawet nie do McDonald's tylko na dobrego placka po zbójnicku (mała porcja) i z soczkiem pomidorowym. Dziś czuję się świetnie. Oczywiście wieczorem lecę na siłownię (już czwarty raz). Zaczynam czuć, że żyję. Aha, i jeszcze chcę powiedzieć, że Jeśli brakuje Ci czasu to znajdź sobie dodatkowe zajęcie... Ja zawaliłem sobie wieczory siłowniami, basenami itp. i przez to paradoksalnie mam więcej czasu, bo nie jestem rozlazły i nie siedzę po pracy w domu, tylko zawsze w międzyczasie mogę gdzieś podskoczyć czy coś.. Zacząłem się też uczyć angielskiego, bo mam duże braki. ze szkoły. Tzn. moja kobieta mnie uczy, bo ona się na tym zna i wie jak mnie motywować.
  20. To są typowe taczki. Sugeruję jeszcze, żeby na końcach pozakładać gumowe rączki - będzie wygodniej trzymać.
  21. raggaman, jestem bardzo ciekawy co to Ci z tego wyjdzie. A jak sprawdzić czy katalizator jest jeszcze sprawny, bo zastanawiałem się czy w taty Passacie 1.9 nie wyciąć kata..?
  22. Ooo, jak uroczo. Dzięki dziewczęta.
  23. Proponuję wysquelczować... :gwizdanie:
  24. Norbi chyba świętował ten kieliszek...
  25. Właśnie mi się świat zawalił. ;( Powiedz, że nie palisz dalej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.