Treść opublikowana przez tomaszu
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
Jestem ciekawy w jakich warunkach znaleźli to auto... Fajnie, że wszystko się wyjaśniło. :th: Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, nie rozkazuj mi, bo ja nie jestem w stanie zająć się wszystkim. Robię Ci dobry PiaR i doceń to. Przepraszam Cię szefie, ale nie jestem w stanie wykonać tego zadania razem z szefem.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj Raguś, ja nie kupiłem lateksowych stringów, więc nie wiem czy będę mógł wystąpić z Tobą we wtorek. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że taki masz program...
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
BE-ŻOWY... A poważnie to czarny - na takim kolorze korek od wlewu gazu nie rzuca się tak bardzo w oczy... A jeszcze poważniej to jeśli zależy Ci na tym, żeby to auto było do szpanu to chyba niebieskie. Czarny wykluczyłeś, bo nie widać oznaczeń, że to S, a białego mogą niektórzy nie zrozumieć... Chociaż biały to miodzio jest. Tak czy siak to nie kupuj tego czarnego, bo musisz mieć inne zdanie niż żona. Przecież Ona ma czarnego Merca. Nie pozwól, żeby wybrała kolor Twojego osobistego auta. Kup nawet i pomarańczowy, żeby tylko nie ten czarny - tak dla zasady... Później będziesz miał lepsze życie... A poza tym to miodziowy samochód sobie wybrałeś. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O właśnie, zapomniałem zerknąć co na tamtym forum... :doh1:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Widzę, że Wam się nawet klawiatury nie chce dotykać. Ach ta dzisiejsza młodzież... Witam na forum. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I głowi się co tu powiedzieć obecnej dziewczynie... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, witamy w klubie. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, ja to uciekam. A Ty Raguś nie stresuj się, będzie dobrze. Będziemy Cie wspierać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ooo, widzę, że Raguś już przywitał koleżankę. Ja też Cię witam. Rozumiem, że zarejestrowałaś się tu tylko dlatego, żeby dowiedzieć się coś więcej o Ragusiu i jego programie na wtorek..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś będzie akurat naprawiał swój samochód, a później rozbierze się taki upocony i usmarowany olejem. Wilda, ale pamiętaj, że Ragusiowi będzie potrzebny doping.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie nie, wilda.. Raguś po prostu jest nieśmiały, ale ja już dopilnuję, żeby na wtorek się przygotował...
-
[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc
W takim razie spróbuj go zregenerować, kup nową baterię itp.
-
[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc
Sprawdziłem - w folderze NARZĘDZIA jest zakładka DANE GPS. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest, bo nigdy z tego nie korzystałem...
-
[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc
Ja ostatnio wymieniłem tel. (też w Plusie) na Nokie E51 - bardzo fajny aparat - odbiera maile, ma ciekawy design, jest wygodny (prawie jak kultowa 6310i). Jedynie bateria mogłaby dłużej trzymać, no ale teraz to niestety każdy telefon ma z tym problemy.. Szczerze polecam E51. EDIT: GPS też jest, chociaż ja z tego nigdy nie korzystałem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, taka śmierć to musi być przyjemna...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, przecież ja to wszystko z dobrego serca..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem, że lubisz sado maso z facetami, ale niestety źle trafiłeś. Szukaj dalej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja już zacząłem się zastanawiać... [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:41_________________________________________________ Od dawna widziałem, że masz na to chęć...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biere linkie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szazi o to, że pracuję nad Twoim PiaRem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, Ty się nie zdziw, jak zajedziesz na parking i będziesz oblookany przez wszystkie kobiety z A3-club... :gwizdanie: Dowiesz się o wszystkim w odpowiednim czasie, to taka mała przysługa ode mnie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta lista logosów to trzecia z kolei, którą dostałem od agencji reklamowej. Właśnie 3 opcja z trzeciej listy od razu wpadła mi w oko. Cieszę się, że większości z Was też się podoba. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tyż pikne, ale jednak do branży bardziej pasuje nr 3. :th:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:06_________________________________________________ No tak to jeszcze pikniej.