Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Lepiej korzystaj z chwili odpoczynku.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na OSKA77 temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja oleje to zawsze kupuję w sklepie KONKRET przy ul. Słowackiego (wylot na Rzeszów), ale czy mają tam taki wynalazek to nie wiem. BTW zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.945.html :th:
  3. Jak widać dyskretnie nie dało się wytłumaczyć, że to przeszkadza, tylko trzeba odpowiadać też po nazwisku.. Koniec, kropka, idę spać, bo mnie wykuńcyta niedługo.
  4. Pazura, chcesz spróbować wciągnąć się w moją grę..?
  5. Też mam czasem taką minę jak czytam Twoje posty, więc lepiej odbij na Kielce, bo zaczynasz być trudnym dzieckiem.
  6. Noo, prawie Ci dorównałem.
  7. Myślę, że jednak jesteś pederastą, bo cały czas jedziesz na ssaniu. Lubisz to s...! [br]Dopisany: 30 Październik 2008, 17:35_________________________________________________ Narada kto ma odholować niebieskiego _________________________________________________ A tymczasem rezacze psują kolejnego avanta
  8. Nie spoufalaj się pederasto. Zdjęcia wysłane, możesz pokazać Waszej Klasie.
  9. Raguś, zdjęcia woza już wysłane. Zara doślę też te.
  10. Prawdziwe oblicze Ragusia. Jestem młody, ładny i gładki jak pupa niemowlaka. Umiem naprawiać swój samochód. Dziś nawet wymieniłem turbo na spocie. Szkoda tylko, że Szust musiał mnie odholować na lince do domu... _________________________________________________ Kufa, znowu tam któryś patrzy co mam w schowku. A co będzie jak znajdą moje stringi i podkolanówki..?
  11. Zainspirowany wątkiem kupiłem wczoraj składankę ARMIN VAN BUUREN - A STATE OF TRANCE 2008 Wzrosło również spalanie w moim Audi...
  12. "karatę" i "ochraniaczy" A pluszowy miś to
  13. Raguś, nie wysłałem i teraz nie wyślę, bo mam trochę pracy w terenie i właśnie muszę wyłączyć kompa i sp***rzać. Ale spokojnie - jesteś następny w kolejce. :th: Pomyśl coś jeszcze nad zdjęciem z Arkadii - ostatnio masz dobre teksty. Poza tym trzeba doprowadzić to tego, żeby na hasło SPOTY W ARKADII każdemu przypominało się to zdjęcie. Brynia, :th:
  14. Musisz się odprężyć i przyzwyczaić, to już tak zostanie...
  15. oo ! odrazu poprawa - ani jednego błędu w wypowiedzi - tak trzymaj Pietro :polew: :polew: To najbardziej bezpieczny sposób przekazywania informacji.
  16. :polew: Czekam na dalsze obróbki.
  17. - Patrzta jaka fajna baba idzie! - NOOOO! Krzyniu, nie mogłem się powstrzymać... Żeby to zdjęcie tak łatwo nie poszło w niepamięć to ogłaszam konkurs na najlepszą obróbkę, komentarz lub dialog do tej fotki.
  18. Do Ciebie jeszcze nic nie wyszło, ale dopilnuję, żeby skutecznie zawalić Ci skrzynkę.
  19. Jaja Ci urwe przy samym odbycie A to se rwij jak lubisz. Poza tym pamiętaj, że zdjęcia są jeszcze u mnie..
  20. Tomek, ale pociągnąłeś z grubej rury - mail 52 MB Chciałem, żebyście mieli wybór. Hugo, szykuj się na podobną dostawę, bo nie miałem weny, żeby przebierać i obrabiać. Małysek, Ty czekasz...
  21. Krzyniu, proooszę, tylko jedno.. Resztę wyślę mailem. Będzie dobrze. Adecneo, śniło mi się dzisiaj, że zatrzymała mnie policja za ominięcie samochodów i przejechanie na czerwonym. Kufa, skąd mi się takie sny biorą...
  22. Lukaszr, mail idzie, przepraszam za nadwagę.. Małyska i Prezes muszą trochę poczekać, bo mam zatwardzenie na łączach.. Krzyniu, a Twoje zdjęcie to akurat nadaje się do wstawienia na forum, więc czekaj cierpliwie...
  23. Małyska, Ty już tracisz kontrole i nawet nie wiesz, że najebałeś tyle postów, że to już nie jest parę linijek wyżej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.