Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej korzystaj z chwili odpoczynku.
-
Motul Radom
Ja oleje to zawsze kupuję w sklepie KONKRET przy ul. Słowackiego (wylot na Rzeszów), ale czy mają tam taki wynalazek to nie wiem. BTW zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.945.html :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak widać dyskretnie nie dało się wytłumaczyć, że to przeszkadza, tylko trzeba odpowiadać też po nazwisku.. Koniec, kropka, idę spać, bo mnie wykuńcyta niedługo.
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
Zapraszam do transu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pazura, chcesz spróbować wciągnąć się w moją grę..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też mam czasem taką minę jak czytam Twoje posty, więc lepiej odbij na Kielce, bo zaczynasz być trudnym dzieckiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, prawie Ci dorównałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę, że jednak jesteś pederastą, bo cały czas jedziesz na ssaniu. Lubisz to s...! [br]Dopisany: 30 Październik 2008, 17:35_________________________________________________ Narada kto ma odholować niebieskiego _________________________________________________ A tymczasem rezacze psują kolejnego avanta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie spoufalaj się pederasto. Zdjęcia wysłane, możesz pokazać Waszej Klasie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, zdjęcia woza już wysłane. Zara doślę też te.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawdziwe oblicze Ragusia. Jestem młody, ładny i gładki jak pupa niemowlaka. Umiem naprawiać swój samochód. Dziś nawet wymieniłem turbo na spocie. Szkoda tylko, że Szust musiał mnie odholować na lince do domu... _________________________________________________ Kufa, znowu tam któryś patrzy co mam w schowku. A co będzie jak znajdą moje stringi i podkolanówki..?
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
Zainspirowany wątkiem kupiłem wczoraj składankę ARMIN VAN BUUREN - A STATE OF TRANCE 2008 Wzrosło również spalanie w moim Audi...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"karatę" i "ochraniaczy" A pluszowy miś to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, nie wysłałem i teraz nie wyślę, bo mam trochę pracy w terenie i właśnie muszę wyłączyć kompa i sp***rzać. Ale spokojnie - jesteś następny w kolejce. :th: Pomyśl coś jeszcze nad zdjęciem z Arkadii - ostatnio masz dobre teksty. Poza tym trzeba doprowadzić to tego, żeby na hasło SPOTY W ARKADII każdemu przypominało się to zdjęcie. Brynia, :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musisz się odprężyć i przyzwyczaić, to już tak zostanie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oo ! odrazu poprawa - ani jednego błędu w wypowiedzi - tak trzymaj Pietro :polew: :polew: To najbardziej bezpieczny sposób przekazywania informacji.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Czekam na dalsze obróbki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Patrzta jaka fajna baba idzie! - NOOOO! Krzyniu, nie mogłem się powstrzymać... Żeby to zdjęcie tak łatwo nie poszło w niepamięć to ogłaszam konkurs na najlepszą obróbkę, komentarz lub dialog do tej fotki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Ciebie jeszcze nic nie wyszło, ale dopilnuję, żeby skutecznie zawalić Ci skrzynkę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaja Ci urwe przy samym odbycie A to se rwij jak lubisz. Poza tym pamiętaj, że zdjęcia są jeszcze u mnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek, ale pociągnąłeś z grubej rury - mail 52 MB Chciałem, żebyście mieli wybór. Hugo, szykuj się na podobną dostawę, bo nie miałem weny, żeby przebierać i obrabiać. Małysek, Ty czekasz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, proooszę, tylko jedno.. Resztę wyślę mailem. Będzie dobrze. Adecneo, śniło mi się dzisiaj, że zatrzymała mnie policja za ominięcie samochodów i przejechanie na czerwonym. Kufa, skąd mi się takie sny biorą...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukaszr, mail idzie, przepraszam za nadwagę.. Małyska i Prezes muszą trochę poczekać, bo mam zatwardzenie na łączach.. Krzyniu, a Twoje zdjęcie to akurat nadaje się do wstawienia na forum, więc czekaj cierpliwie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Małyska, Ty już tracisz kontrole i nawet nie wiesz, że najebałeś tyle postów, że to już nie jest parę linijek wyżej.