Treść opublikowana przez tomaszu
-
[B5 AAH] Wycięcie katalizatora
Jeśli wstawisz tłumik przelotowy (koszt ok. 200 razem z zamontowaniem) to będzie ok. Zużyty katalizator oczywiście możesz sprzedać w skupie złomu. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam sentyment do Warczyburga, bo mój tata takim jeździł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratuluje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, nadal nie wiem jaką masz funkcję (teoretycznie oczywiście). Zdradź chociaż co to za firma. Współczuję Wam chłopaki. Nie ma nic gorszego jak praca, w której człowiek nie ma możliwości się rozwijać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli poprzednim razem udzieliłeś takiej samej odpowiedzi to nie dziw się teraz, że jeszcze raz pytam, bo stanowisko opierdalacza zajmuje większość z nas.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman, chyba się w końcu nie dowiedziałem (albo mam sklerozę) - gdzie teraz pracujesz?
-
Czy ford kopiuje Audi ?????????
Przecież wszystkie obecne samochody są podobne do siebie. W tym Fordzie faktycznie gril duży, ale nie przypomina mi to Audi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie ważne co wpisałaś w profilu, i tak już wiemy, że masz świetne auto. :th: Witamy na forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrzucaj na forum, bo jestem ciekawy.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Oby tak zostało. :th: Mnie po niecałych trzech miesiącach niestety jeszcze ciągnie, ale jakoś tam się trzymam.
-
a4 do ślubu
Jest popyt to i podaż - żadna wiocha. Po prostu człowiek ma A4 i chce dorobić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To prawda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń coś tak ustrzelił. Poza tym człowiek z klubu BMW obiecał przesłać zdjęcia. Jak tylko coś będzie to wkleję. Dzięki Pany za fajną imprezę. :th: Krzyniu, dzięki za dostawę pizzy. No i szkoda, że stówę zarobiłeś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czego rżysz?
-
a4 do ślubu
sector, co konkretnie masz na myśli mówiąc wiocha? Czy to jest wiocha dla chłopaka, który ogłasza swoją A4, czy wiocha to jechać A4 do ślubu? BTW ja to bym jeszcze chciał, żeby mi zmienić felgi na czarne stalówki i wtedy mogę się żenić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzińdobry. Bananowe wakacje któtkie, ale intensywne. Polecam wszystkim, którzy mają zawaloną robotę i chcą trochę podgonić. Teraz jest weekend, więc prosiłem o odblokowanie. Po weekendzie możliwe, że poproszę jeszcze raz o bana. Raggaman, co do zdjęć - temat kontrastu załatwię Ci jutro. Przeca jutro na torze będzie jeździł Poźkowóz i mój paździoch - idealny motyw...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nerwy też. Po prostu na forum tracę dużo czasu. Staję się uzależniony. A4-klub.pl to pierwsza strona, na którą wchodzę po odpaleniu komputera (bardzo często też okazuje się, że jedyna...). Nawet kufa teraz nie wytrzymałem i wlazłem do tej sekty. Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że może jednak zobaczę tego bana. Kufa, zróbta coś, bo o 18:00 muszę być na mieście, a jeszcze muszę coś podrukować. :doh1: Osz fak. Idę... ...bo już nie mówię o oczach... SZCZERZE I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PROSZĘ O BANA CHOCIAŻ DO KOŃCA DNIA - tak na próbę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PROSZĘ O BANA NA KILKA DNI, BO MI JUŻ PRZEZ WAS KORBA BIJE W DEKIEL! :doh1: Idę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy to ze stresu wymyślasz takie teksty?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżbyśmy znaleźli sposób na tego gamonia??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Khem khem :cwaniak1: || || || || || || || || || || || || || |==================================================| || || || \ / \/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też zawsze byłem "drogowcem" i czekałem na pierwszy śnieg, ale tym razem postaram się, żeby zima mnie nie zaskoczyła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I wtedy będziesz jak drogowiec.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może w przyszłym tygodniu... Najpierw trzeba letnie zajeździć u Wróbla.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bedziem się kontakcić przez tel'a. [br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 23:50_________________________________________________Po rozmowie z Kovalem odpuszczamy sobie dzisiejszy spot, ale nadrobimy w przyszłym tygodniu... Brynia, mokom, mam nadzieję, że i Wy wtedy dopiszecie.