Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Ile Ci zajmie podróż koleją transsyberyjską na spota do Wawy..? Witam na forum. :th:
  2. Dajta spokój, bo Poziek w końcu się skończy... :gwizdanie:
  3. Ja też chcę na taką karuzelę. Gdybym w tym momencie miał przeznaczone na samochód 60.000 zł i w tym momencie miałbym decydować co kupić, to... nie kupiłbym Poźkowego Siwka, ale na pewno byłby to sedan B6 1.8T w kolorze siwym i Poziek otrzymałby propozycję bycia kompleksowym tunerem mojego auta... Siwek ma za***isty charakter - zawsze podobały mi się takie "tajniaki". A te czarne stalówki to idealne podkreślenie charakteru "niegrzecznego auta". Jakbym był laską to jadłbym kitkaty i miałbym kisiel w majtkach. Poziek, koniecznie wstaw kanapę. Dobra, idę...
  4. Nooo, teoretycznie szanse są. Tak samo jak i raggaman miał szansę trafić szóstkę w totka.
  5. Któryś czujnik od ABSu nie działa, albo po prostu jest źle podłączony. Myślę, że to może być kwestia poprawienia wtyczki przy kole.
  6. Kufa, jak tak gadacie to ja chcę, żeby już była niedziela..
  7. Raggaman, nie pier**l, bo bo Ty nas zawsze ganiasz do KFC, McD i tych innych BK. Przyznaję, że na spocie takie rzeczy smakują wyjątkowo... :> Będziesz?? EDIT: Dobra, nie odpowiadaj, bo i tak zamykam już kompa i wsiadam w Audi. Najwyżej będę miał niespodziankę.
  8. JEST NOWA DECYZJA, JADĘ DZIŚ NA SPOTA I WPIEPRZĘ CAŁEGO McD i BK.
  9. Łahahaha Ragga, czyścisz mi monitor.
  10. To może jednak przyjadę.
  11. Norbiasty, ale kanał. Nie zmieniasz klocków..? Wstyd na całe wieś. Weź lepiej zmień, bo zniszczysz tarcze, a i klocki po niedługim czasie też będziesz musiał wymienić. Przyjedź do Ułęży to akurat dotrzesz te obecne, żeby nie było Ci tak bardzo szkoda.
  12. :polew: Ale można kogoś wkręcić... "Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie...
  13. Nosfer, ale kogo Ty tak "yes yes yes"??
  14. Wtedy będziesz gość.
  15. Kup pełne tarcze do ADRa. Ja ostatnio zapaliłem klocki, a tarcze nadal nie biją.
  16. www.tube8.com Ty zboczeńcu! :bicz3:
  17. Znacie jakiś dobry (czyli tani) bank zdjęć..?
  18. No właśnie kurna nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się iść sprawdzać. Chyba masz rację...
  19. Pany, chętnie przygarnę jakieś łyse letnie oponki 205/65/16. Wy to pewnie 16" macie tylko zimowe, albo i też nie...
  20. Spoko, Pany. Dymek widać tylko w lusterku, a jak się jedzie za samochodem to nie. Miałem ostatnio okazję jechać za swoją A4, bo też mnie niepokoiło to, że mimo rozgrzanego silnika leci para... Wszystko dobrze jest.
  21. Raguś, a czym się zajmujesz oprócz przeglądania forum..?
  22. Ale żeśta się dogadali.
  23. Wczoraj spaliłem telewizor. Co se kupić do pokoju 3,5*3,5. TV będę chciał zawiesić w rogu czyli... c2 = a2 + b2 c2 = 3,52 + 3,52 c2 = 12,25 + 12,25 c2 = 24,5 c = ~4,95 * 4,95m - 95m (na mocowanie do rogu i na głowę, która będzie w drugim rogu) = 4m ... z takiej odległości będę oglądał... _________________________________________________ *) Dobrze policzyłem??
  24. tomaszu odpowiedział(a) na Supoz temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli masz korek wlewu gazu gdzieś na wierzchu to nawet nie próbuj... A poważnie to popatrz: A4 S4 Różnica przede wszystkim w zderzakach, progach, felgach, lampach itepe itede, ogólnie dużo roboty. A na koniec odpowiedni lakier... Jeśli jesteś biednym studentem to lepiej nie zaczynaj...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.