Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Felgi zakładasz bezpośrednio na auto czy z tulejkami? Może któraś z nich jest krzywa, a na wyważarce (bez tulejki) pokazuje, że jest dobrze.
  2. Ja też kiedyś kupiłem podobny badziew - teraz jeżdzę bez osłon...
  3. Witam na forum i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.945.html :th:
  4. Ja z tłumikami zawsze jeżdżę na ul. Gajową - polecam.
  5. Pamiętam, że nie oszczędzałem...
  6. Wiem jak dbać o tarcze, na pewno nie oblałem ich wodą, jak to kiedyś ktoś tu zrobił. Klocki nie piszczą, tarcze nie biją, ogólnie hamulce tak samo dobre jak wcześniej, czyli chyba wszystko ok. Dzięki Pany za odp. :th:
  7. Czy wszyscy Ci co mieli dziś wrócić dojechali bezpiecznie do domów? Ja w tym roku jakoś wyjątkowo nie odczułem ciśnienia na drogach. BTW podobno już 500 pijanych zatrzymali...
  8. Powiem tak - tarcze wymieniałem w tym roku, zrobiłem na nich niecałe 30.000km. Na klockach zrobiłem jakieś 2.000km. Nie chce mi się znów wszystkiego wymieniać. Póki co hamuje dobrze. W następną niedzielę hamulce dostaną wycisk na torze w Ułęży, więc wtedy będzie wiadomo czy coś jest do wymiany.
  9. Suli, ja wiem co jest Ci potrzebne. Tobie by się przydał czarny, oszczędny sedan z LPG. I w związku z tym mam dla Ciebie propozycję. Nie martw się, nie będziesz musiał dużo dopłacać. A jeśli tak bardzo potrzebujesz quattro to za oszczędzone pieniądze na paliwie zrobisz sobie. Jak będziesz potrzebował avanta to też sobie przerobisz (patrz, raggaman przerobił auto na avanta i ładnie jest). Wiesz, decyduj się szybko, bo taka okazja może się więcej nie powtórzyć..
  10. Dobra, w takim razie idę spać, żeby się wyspać przed podróżą. Dobranoc.
  11. Ooo, to ja też jadę.
  12. Tak też zrobiłem, później zatrzymałem auto bez hamowania. Mimo tego smród pozostał.
  13. Adrian nie wie jak Ci pomoc? A serio to w jakich sytuacjach gaśnie samochód? Mam nadzieje, że nie mówimy o gaśnięciu przy ruszaniu spod świateł..? Gaśniecie to najprawdopodobniej wina gazu. Musisz się wybrać do warsztatu, gdzie się serwisuje instalacje i poprosić o wymianę filtrów i przegląd - na 99% pomoże. :th: EDIT: Madziu, to może być też wina świec lub zapchanego filtra powietrza. Najlepiej jeśli przyjedziesz na spota we wtorek to ktoś Ci pomoże. A jeśli nie możesz przyjechać to poproś kogoś, żeby Ci sprawdził te rzeczy.
  14. O k**wa, co to?
  15. Kolego Łukaszku, cicho dziś, bo każdy sprząta, myje samochody itp.
  16. Ten wyższy jest prawą ręką tego niższego.
  17. Przyczyn może być kilka, np. uszkodzona pompa wspomagania, ale najprawdopodobniej jest to wina płynu w układzie. Wymień lub po prostu uzupełnij jeśli jest mało, ew. jeszcze odpowietrz układ (nie pamiętam dokładnie jak to robić - chyba odkręcić korek w zbiorniczku i na zapalonym silniku kręcić kierownicą w lewo i w prawo, kontrolując czy nadal jest właściwy poziom - jeśli tak to odpowietrzone).
  18. Może sprawdź, czy ten płyn gdzieś nie ucieka. A co ze zbieżnością, o której wspomniałeś?
  19. Widać, że ten niższy jest szefem.
  20. Mam pełne (niewentylowane) tarcze. Wczoraj zapaliłem hamulce. Ciśnienie mi skoczyło, bo samochód nagle przestał hamować. Przyznaję, że wcześniej dałem wycisk swojej A4 na zakrętach. Po zatrzymaniu się poczułem smród spalenizny. Wydawało mi się, że zagotowałem płyn hamulcowy, ale po ostrożnym odkręceniu zbiorniczka okazało się, że płyn jest chłodny. Doszedłem do wniosku, że to jednak smród z klocków. Czy po takim przegrzaniu wydajność hamulców spadnie? Coś powinienem z tym zrobić, czy po prostu przyzwyczaić się do tego, że w moim ADRze są słabe hamulce..?
  21. Nawet jak przetoczysz tarcze to i tak powinno się wymienić klocki. Z drugiej strony wydaje mi się, że skoro czuć tylne tarcze tzn, że są już w takim stanie, że nie da rady ich przetoczyć - ogólnie gra nie warta świeczki, lepiej kupić nowe.
  22. Kiedyś robiłem kurs na wózki jezdniowe i puszczali nam ten filmik.
  23. Brakuje nam jeszcze kilku osób. Może ktoś ma chęć pojeździć u Wróblewskiego w niedzielę 9 listopada..? http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/nauka_jazdy_u_wrobla_ii_tura_ulez-t50706.0.html;new
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Obecna obwodnica nie jest taka stara dlatego się trochę ździwiłem. No ale skoro mają zrobić dodatkowy pas to wszystko wyjaśnia. Nową trasę to chyba do Skarżyska pociągną... [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:14_________________________________________________Ma ktoś chęć pojeździć w szkole jazdy Piotra Wróblewskiego..? http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/nauka_jazdy_u_wrobla_ii_tura_ulez-t50706.0.html;new

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.