Treść opublikowana przez tomaszu
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
Felgi zakładasz bezpośrednio na auto czy z tulejkami? Może któraś z nich jest krzywa, a na wyważarce (bez tulejki) pokazuje, że jest dobrze.
-
[B5 AFN] Problem z montażem osłony pod silnik i skrzynię biegów
Ja też kiedyś kupiłem podobny badziew - teraz jeżdzę bez osłon...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.945.html :th:
-
[ALL] Gdzie w Radomiu wyciąć kata ??
Ja z tłumikami zawsze jeżdżę na ul. Gajową - polecam.
-
[B5 ADR] Przegrzane tarcze/klocki
Pamiętam, że nie oszczędzałem...
-
[B5 ADR] Przegrzane tarcze/klocki
Wiem jak dbać o tarcze, na pewno nie oblałem ich wodą, jak to kiedyś ktoś tu zrobił. Klocki nie piszczą, tarcze nie biją, ogólnie hamulce tak samo dobre jak wcześniej, czyli chyba wszystko ok. Dzięki Pany za odp. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy wszyscy Ci co mieli dziś wrócić dojechali bezpiecznie do domów? Ja w tym roku jakoś wyjątkowo nie odczułem ciśnienia na drogach. BTW podobno już 500 pijanych zatrzymali...
-
[B5 ADR] Przegrzane tarcze/klocki
Powiem tak - tarcze wymieniałem w tym roku, zrobiłem na nich niecałe 30.000km. Na klockach zrobiłem jakieś 2.000km. Nie chce mi się znów wszystkiego wymieniać. Póki co hamuje dobrze. W następną niedzielę hamulce dostaną wycisk na torze w Ułęży, więc wtedy będzie wiadomo czy coś jest do wymiany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, ja wiem co jest Ci potrzebne. Tobie by się przydał czarny, oszczędny sedan z LPG. I w związku z tym mam dla Ciebie propozycję. Nie martw się, nie będziesz musiał dużo dopłacać. A jeśli tak bardzo potrzebujesz quattro to za oszczędzone pieniądze na paliwie zrobisz sobie. Jak będziesz potrzebował avanta to też sobie przerobisz (patrz, raggaman przerobił auto na avanta i ładnie jest). Wiesz, decyduj się szybko, bo taka okazja może się więcej nie powtórzyć..
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobra, w takim razie idę spać, żeby się wyspać przed podróżą. Dobranoc.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ooo, to ja też jadę.
-
[B5 ADR] Przegrzane tarcze/klocki
Tak też zrobiłem, później zatrzymałem auto bez hamowania. Mimo tego smród pozostał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian nie wie jak Ci pomoc? A serio to w jakich sytuacjach gaśnie samochód? Mam nadzieje, że nie mówimy o gaśnięciu przy ruszaniu spod świateł..? Gaśniecie to najprawdopodobniej wina gazu. Musisz się wybrać do warsztatu, gdzie się serwisuje instalacje i poprosić o wymianę filtrów i przegląd - na 99% pomoże. :th: EDIT: Madziu, to może być też wina świec lub zapchanego filtra powietrza. Najlepiej jeśli przyjedziesz na spota we wtorek to ktoś Ci pomoże. A jeśli nie możesz przyjechać to poproś kogoś, żeby Ci sprawdził te rzeczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O k**wa, co to?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolego Łukaszku, cicho dziś, bo każdy sprząta, myje samochody itp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale typ.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten wyższy jest prawą ręką tego niższego.
-
[B5 AAH] Problem ze wspomaganiem
Przyczyn może być kilka, np. uszkodzona pompa wspomagania, ale najprawdopodobniej jest to wina płynu w układzie. Wymień lub po prostu uzupełnij jeśli jest mało, ew. jeszcze odpowietrz układ (nie pamiętam dokładnie jak to robić - chyba odkręcić korek w zbiorniczku i na zapalonym silniku kręcić kierownicą w lewo i w prawo, kontrolując czy nadal jest właściwy poziom - jeśli tak to odpowietrzone).
-
[B5 ADR] Czy to coś ze wspomaganiem ?
Może sprawdź, czy ten płyn gdzieś nie ucieka. A co ze zbieżnością, o której wspomniałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać, że ten niższy jest szefem.
-
[B5 ADR] Przegrzane tarcze/klocki
Mam pełne (niewentylowane) tarcze. Wczoraj zapaliłem hamulce. Ciśnienie mi skoczyło, bo samochód nagle przestał hamować. Przyznaję, że wcześniej dałem wycisk swojej A4 na zakrętach. Po zatrzymaniu się poczułem smród spalenizny. Wydawało mi się, że zagotowałem płyn hamulcowy, ale po ostrożnym odkręceniu zbiorniczka okazało się, że płyn jest chłodny. Doszedłem do wniosku, że to jednak smród z klocków. Czy po takim przegrzaniu wydajność hamulców spadnie? Coś powinienem z tym zrobić, czy po prostu przyzwyczaić się do tego, że w moim ADRze są słabe hamulce..?
-
[ALL B5] Cos drży z tyłu podczas hamowania
Nawet jak przetoczysz tarcze to i tak powinno się wymienić klocki. Z drugiej strony wydaje mi się, że skoro czuć tylne tarcze tzn, że są już w takim stanie, że nie da rady ich przetoczyć - ogólnie gra nie warta świeczki, lepiej kupić nowe.
-
BHP - to podstawa
Kiedyś robiłem kurs na wózki jezdniowe i puszczali nam ten filmik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brakuje nam jeszcze kilku osób. Może ktoś ma chęć pojeździć u Wróblewskiego w niedzielę 9 listopada..? http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/nauka_jazdy_u_wrobla_ii_tura_ulez-t50706.0.html;new
-
SPOTY RADOMSKIE
Obecna obwodnica nie jest taka stara dlatego się trochę ździwiłem. No ale skoro mają zrobić dodatkowy pas to wszystko wyjaśnia. Nową trasę to chyba do Skarżyska pociągną... [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:14_________________________________________________Ma ktoś chęć pojeździć w szkole jazdy Piotra Wróblewskiego..? http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/nauka_jazdy_u_wrobla_ii_tura_ulez-t50706.0.html;new