Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. [..] na www.imageshack.us i linkuj Tylko pamiętaj, żeby zapisać w JPEG, bo bitmapa za dużo waży.
  2. Ekologiczne opony to po prostu takie, które są twardsze, mają niskie opory toczenia, dzięki czemu auto mniej pali. Niestety te opony są też mniej bezpieczne - łatwiej stracić przyczepność..
  3. Witeś, aleś mnie załatwił z tą gierką. Nosz kufa no.
  4. Osz fak, witki mi opadły. Faktycznie gamoń. Jak można być takim gamoniem. BTW fajną A4 mają.
  5. Każdy człowiek ma różne potrzeby, manie, zachcianki itd. Nie wiesz co i po co mi jest teraz potrzebne, nie wiesz czy w ogóle jest mi coś potrzebne. Pytam tylko czy ktoś zna tego typu forum!? Więc Ragusiu, proszę o nie spamowanie mi w wątku.
  6. To mój idol. Biere z niego przykład..
  7. Ar ju siur?
  8. Biorąc pod uwagę to, że jeździsz A4 to dla Pani trzeba kupić A3 np. 1.6 - bardzo fajny wózek. :th:
  9. Ktoś tej Pani lima podbił? _________________________________________________ http://pl.youtube.com/watch?v=qiIYEmpWaaQ&feature=related
  10. Świetny filmik. Chcę dojść do takiej perfekcji.
  11. A masz jakiś kwitek od swojego wulkanizatora? Może on ma bicie na oponie. Powiedz, żeby przerzucił przód na tył i będzie po kłopocie. To przecież TYLKO używane felgi.
  12. Oj Raguś Raguś, co Ty wiesz o zabijaniu?
  13. Ano ta, przeca to Witolda jest. A niech mu tam będzie - najlepszego Panie Witesiu.
  14. Pany, w sobotę ostatni raz w tym roku UŁĘŻ. Chętni niech się zapisują. http://www.a4-klub.pl/smf/nauka_jazdy_u_wrobla_ii_tura_ulez-t50706.105.html
  15. Nie robię OTa Panie Tomaszu. Napisałem: , więc mając tylko OC tym bardziej odszkodowania nie uzyskasz. Takie jest moje zdanie.
  16. Jeśli był znak ostrzegawczy przed wyskakującą z lasu zwierzyną to wydaje mi się, że nawet gdybyś miał AC to i tak byś nie dostał odszkodowania..
  17. Te wspaniałe dwa bufory, Wyglądają jak lis z nory.
  18. U mnie seryjnie katalizator byl jeden. Auto kupilem z juz wycietym katem i wspawana zwykla rurka. Bylo glosno, wiec wybralem sie do tlumikarza, ktory dobral mi tlumik przelotowy (to sa jakies uniwersalne tlumiki). Po wymianie auto chodzi ciszej, a dodatkowo lepiej sie zbiera z dolnych obrotow.
  19. Czy ktos z Was zna tego typu forum? Czy w ogole jest cos takiego? Chodzi mi glownie o auta zasilane paliwami alternatywnymi. Niestety google mi nie pomogly...
  20. Wicia, ales mi pojechal. Po prostu pierwsza mysl byla taka, ze trzebaby pojechac na spota i pojechalbym, jesli mialbym jak, ale z drugiej strony jesli nikt po mnie nie przyjedzie to przynajmniej odpoczne w domu.. A piatkowym banem juz sie wyleczylem - mysle, ze nie bede musial prosic o kolejnego.
  21. Dlatego zycze Ci, zebys byl z tego zadowolony. :th: Jesli zrobisz jakies progi i pomyslisz cos nad tylem to bedzie niezle.
  22. Do Lazow - wylot na Radom. Wypilem piwo, wiec sam nie moge pojechac. Z drugiej strony nie chce mi sie ruszac z domu, wiec jesli nikt nie przyjedzie to sie wcale nie pogniewam.
  23. Sluchajcie, do jutra zostaje w Wawie i nie wiem czy jechac na spota czy nie.. Tzn. jesli juz to chcialbym, zeby ktos po mnie podjechal.
  24. Ja też chętnie przyjadę do Arkadii. W sumie to w każde miejsce mogę podjechać..
  25. Podziwiam Twojego Tatę - to musi być bardzo cierpliwy człowiek. Nie lubię wizualnego tuningu i nie podoba mi się to co robisz ze swoim samochodem, ale mam nadzieję, że fajnie to zakończysz i będziesz zadowolony. Powodzenia. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.