Treść opublikowana przez tomaszu
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Panowie, nic na siłę. Liczy się jakość a nie ilość. Zleżały brud będzie nisko punktowany. To musi być świeży, a intensywny.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja już ją do tego odpowiednio nastroję..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Oj to dobrze, bo już miałem pisać. raggaman, moja Ania jest wyluzowana, ona potrafi się dostosować do każdej sytuacji, nawet do imprezy A4-klubu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wreszcie weekend bez pracy, bez szkoły, bez stresu... ...z kierowcą, z dobrą ekipą i z dobrym humorem... Szatniarz pilnuje mi Mirafiori... Miłego wieczoru dla Wszystkich. Angela, na najbliższym spocie odbiorę naklejkę. :th:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jeśli ktoś upieprzy czarne felgi tak, żeby wyglądały jak białe alusy to automatycznie wygrywa konkurs.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale co bedo robić? Może i ja przyjadę - "Czarne Audi wjeżdża na teren, nic nie poradzę, jestem szpanerem"...
-
[all b5] nagły brak hamulcy! pomocy
Nadal nie masz hamowania? Z tego co wiem to lubią pękać przewody hamulcowe. Koszt wymiany jest raczej niewielki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co za rajd się tam Wam szykuje, bo ja pierwsze słyszę?
-
Rekord prędkości pojazdów napędzanych biogazem!
Nie wiem czy to jest bardziej reklama biogazu czy może opon Dunlop. Mimo wszystko miło poczytać o takich rekordach.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Noo, muszę przyznać, że ja mam z górki, bo moja A4 jest czarna. Najfajniejszy brud to jak karoseria robi się biała od soli - uwielbiam ten widok. Panowie, nie załamujcie się - samochody trudne do ubrudzenia będą miały specjalne fory..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagadaj do Angeli Dam jej a Ty sobie odbierzesz jakoś Ok :th: Angela, Sławek mówił, że możesz mi skombinować naklejkę klubową... To jak, da radę..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Naklejka A4 się znaczy.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
edmondo, faktycznie, tablicę zakryło, a samochód nadal czysty..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, ma któryś z Was na zbyciu jedną naklejkę klubową??
-
Laweta-jazda bez uprawnień i konsekwencje
Krzyniu, zaskoczyłeś mnie. Powiedz czemu nie można holować Audi..?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tomaszowa Pani jeszcze nie wie, że jedzie, ale zrobię tak, że będzie dobrze.. Ania właśnie przegląda ze mną wątek o Bukowinie... :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Dobra, nie chce mi się czytać całego wątku, bo nie mam czasu. Może mnie ktoś dopisać do listy, czy mam wysylac komuś PW? tomaszust + 1 (poproszę pokój dwuosobowy)
-
Laweta-jazda bez uprawnień i konsekwencje
Dogadaj się ze mną - ja Ci przewiozę to auto. A tak BTW ja kiedyś z Litwy wracałem na lince (600km). Na początku przerażała mnie świadomość, że jeszcze taki kawał przede mną, ale później się przyzwyczaiłem i nawet fajnie się jechało. Szczerze mówiąc nie wiem co grozi w przypadku kontroli, ale myślę, że mniej zapłacić, niż gdybyś komuś zlecił transport. Musisz tylko pamiętać, że laweta jest szersza od samochodu...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Michał69, przecież ta Audica jest czysta...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Postaram się, zawsze się staram, ale czasem przyjdzie taki jełop i coś zepsuje. Mam nadzieję, że tym razem będzie ładnie...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
No tak, ale mój brud nie jest ładny. Mam wypalcowane auto. Poza tym te rozmazane szyby.. coś okropnego.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Pany, dziś ładna pogoda więc zrobię na złość i podjadę na myjnię. Niestety te rozmazane szyby przez faceta z Orlenu nie dają mi spać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No no, jak widać na odległość też można coś zrobić... Gratuluję. :th:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Od sierpnia?? Widocznie auto wcale nie jeździ, a jeśli już to 50km/h. Poza tym brud po jakimś czasie sam odpada. gelon, przyjedź kiedyś na spota tym brudasem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie Panie, pod koniec tygodnia będzie decyzja. Jedziesz sam czy +1 (nie chce mi się zaglądać na listę zapisanych) ?