Treść opublikowana przez tomaszu
-
Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
No cóż, siła wyższa. Pozdrów Ł...
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech ktoś przyjedzie, bo ja będę i wieze gościa...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, pomocy. PILNE. http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/nie_moge_wylaczyc_komputera_pilne-t60828.0.html;new
-
Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
Bryniu, ale to nie mój komputer, więc z tym podrzuceniem do ciężko będzie. Może jakiś magik podpowie coś przez internet. BTW szkoda, że Cie nie bedzie na spocie, bo chciałem pogadać o KJSach...
-
Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
Pany, pomocy: Włączam Shut down, a komp uruchamia sie ponownie - ratuje go tylko wyłączenie listwy. Niech mi jakiś magik pomoże.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżby coś w stylu Sekatora?
-
Plują na moją A4
Ja bym nie zamykał. Mnie się podoba twórczość Sekatora... I jak, cały czas plują??
-
SPOTY RADOMSKIE
A to w innych miastach są inni ludzie i inne samochody??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, dziwnie to jakoś wygląda...
-
ktoś sobie jaja robi
A bo sie uniesłem..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Lepszej wymówki nie dało się wymyśleć?? EDIT: Może ze mną się zmierzysz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie Peugeot Partner, ale naklejki A4-klub sobie zrobię, tylko w trochę innym wydaniu.. Przewiduję, że za jakieś 3 lata wrócę do A4. Tymczasem niestety muszę zdradzić markę... Mam nadzieję, że mimo wszystko przyjmiecie mnie czasem na spota..
-
ktoś sobie jaja robi
Słuchajcie, dziś miałem ciąg dziwnych zdarzeń: Jechałem sobie i nagle przede mną zobaczyłem samochód - no to go wyprzedzam, ale nie mogę, bo mój motor już wyje na maksymalnych obrotach. Co za debil tym autem jechał, że się nie dał wyprzedzić, o matko, co za ludzie.. A co najgorsze jechał Oplem - to dla mnie już totalna porażka. Później zaparkowałem przy wyjściu z klatki schodowej i ptaki osrały mi szybe. Powiedziałem im, że za cholere nie przestawie auta to później osrały mi też tylną szybę. Co za chamstwo. Nie wiecie co z tym zrobić..? Może jakąś kamere zamontuje na aucie i upoluje te pieprzone gawrony..? Później odpaliłem komputer i na gg dostałem jakiegoś linka. Odpisałem "ciąg się chu*u" myśląc, że to koleś z Opla i... wieczorem zorientowałem się, że ten numer mnie zablokował. A może jednak otworzyć tego linka, jak myślicie..? Co za dzień jakiś, co za dzień. Ide pojeździć moją torpedą - może spotam jakiegoś Opla co tym razem da się wyprzedzić to mi troche ciśnienie opadnie... Pozdrawiam, Sekator
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, aż tak to mnie nie rypło. Sporting byłby drugim autem - do KJSów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oby tak było też w sobotę. BTW planuję zakup jakiegoś Cieniasa Sportinga. Może ma ktoś jakiś ciekawy egzemplarz na oku..? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 23:22_________________________________________________Panie Krzyniek, wszystkiego najlepszego na urodziny. Uff, zmieściłem się w czasie..
-
ktoś sobie jaja robi
pre_pl, Trzeniu, czyścicie mi monitor. sector, to pewnie ten z Omegi pisze Ci takie rzeczy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Możemy sprawdzić te eSe - mam miernik grubości lakieru. Ja jutro będę na spocie i zaprosiłem też znajomego, ale przyjedzie niestety BIEMDABLIU. BTW chcę kupić jakiegoś cieniasa Sportinga. Może ktoś ma jakiś ciekawy namiar??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie można dostać VAGa do Peugeota?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego? włącz głośniki Już włączyłem. Szkoda mi tych dziewczyn co tam pracują.
-
Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?
Fajne auto. Myślę, że to będzie rozsądny wybór. Rozumiem, że decyzja już jest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsze trzy razy to jak nic Poziu dzwonił :decayed: Możecie napisać jakie były odpowiedzi, bo nie mam głośników..?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
O kufa, ja nie jadę...
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
Termostaty niestety są takie, że czasem nawet nowy może być uszkodzony. Ja raz tak miałem.