Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. No cóż, siła wyższa. Pozdrów Ł...
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niech ktoś przyjedzie, bo ja będę i wieze gościa...
  3. Pany, pomocy. PILNE. http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/nie_moge_wylaczyc_komputera_pilne-t60828.0.html;new
  4. Bryniu, ale to nie mój komputer, więc z tym podrzuceniem do ciężko będzie. Może jakiś magik podpowie coś przez internet. BTW szkoda, że Cie nie bedzie na spocie, bo chciałem pogadać o KJSach...
  5. Pany, pomocy: Włączam Shut down, a komp uruchamia sie ponownie - ratuje go tylko wyłączenie listwy. Niech mi jakiś magik pomoże.
  6. Czyżby coś w stylu Sekatora?
  7. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym nie zamykał. Mnie się podoba twórczość Sekatora... I jak, cały czas plują??
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A to w innych miastach są inni ludzie i inne samochody??
  9. Hmm, dziwnie to jakoś wygląda...
  10. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A bo sie uniesłem..
  11. Lepszej wymówki nie dało się wymyśleć?? EDIT: Może ze mną się zmierzysz??
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Będzie Peugeot Partner, ale naklejki A4-klub sobie zrobię, tylko w trochę innym wydaniu.. Przewiduję, że za jakieś 3 lata wrócę do A4. Tymczasem niestety muszę zdradzić markę... Mam nadzieję, że mimo wszystko przyjmiecie mnie czasem na spota..
  13. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Słuchajcie, dziś miałem ciąg dziwnych zdarzeń: Jechałem sobie i nagle przede mną zobaczyłem samochód - no to go wyprzedzam, ale nie mogę, bo mój motor już wyje na maksymalnych obrotach. Co za debil tym autem jechał, że się nie dał wyprzedzić, o matko, co za ludzie.. A co najgorsze jechał Oplem - to dla mnie już totalna porażka. Później zaparkowałem przy wyjściu z klatki schodowej i ptaki osrały mi szybe. Powiedziałem im, że za cholere nie przestawie auta to później osrały mi też tylną szybę. Co za chamstwo. Nie wiecie co z tym zrobić..? Może jakąś kamere zamontuje na aucie i upoluje te pieprzone gawrony..? Później odpaliłem komputer i na gg dostałem jakiegoś linka. Odpisałem "ciąg się chu*u" myśląc, że to koleś z Opla i... wieczorem zorientowałem się, że ten numer mnie zablokował. A może jednak otworzyć tego linka, jak myślicie..? Co za dzień jakiś, co za dzień. Ide pojeździć moją torpedą - może spotam jakiegoś Opla co tym razem da się wyprzedzić to mi troche ciśnienie opadnie... Pozdrawiam, Sekator
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie no, aż tak to mnie nie rypło. Sporting byłby drugim autem - do KJSów.
  15. Oby tak było też w sobotę. BTW planuję zakup jakiegoś Cieniasa Sportinga. Może ma ktoś jakiś ciekawy egzemplarz na oku..? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 23:22_________________________________________________Panie Krzyniek, wszystkiego najlepszego na urodziny. Uff, zmieściłem się w czasie..
  16. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    pre_pl, Trzeniu, czyścicie mi monitor. sector, to pewnie ten z Omegi pisze Ci takie rzeczy...
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Możemy sprawdzić te eSe - mam miernik grubości lakieru. Ja jutro będę na spocie i zaprosiłem też znajomego, ale przyjedzie niestety BIEMDABLIU. BTW chcę kupić jakiegoś cieniasa Sportinga. Może ktoś ma jakiś ciekawy namiar??
  18. Gdzie można dostać VAGa do Peugeota?
  19. Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego? włącz głośniki Już włączyłem. Szkoda mi tych dziewczyn co tam pracują.
  20. Fajne auto. Myślę, że to będzie rozsądny wybór. Rozumiem, że decyzja już jest?
  21. Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego?
  22. pierwsze trzy razy to jak nic Poziu dzwonił :decayed: Możecie napisać jakie były odpowiedzi, bo nie mam głośników..?
  23. Termostaty niestety są takie, że czasem nawet nowy może być uszkodzony. Ja raz tak miałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.