Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To prawda, nie mówię, że nie. Chociaż czuję, że pierwszy raz mogę mieć problemy z odpaleniem samochodu, bo w tym roku zaczął ciężko palić. Mam nadzieję, że to tylko wina świec, które zamierzam wymienić w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 09:04_________________________________________________Pany, nie wiem jak u Was, ale u mnie to się ociepla...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dałem dziś czadu. -23 a ja dostawczakiem na myjnie pojechałem. Patrzyli się na mnie jak na UFO, bo byłem pierwszym odważnym w ten mróz, ale umyli, bo powiedziałem, że jadę do ciepłej hali. :> Audiczka umyta wczoraj stoi (niestety już w zimnym) garażu...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Gdybym dziś miał aparat przy sobie to pokazałbym Wam jak wygląda artystyczny brud na aucie - biała sól na czarnym lakierze w zimowym słońcu, ale nie wytrzymałem i wieczorem podjechałem na myjnię. Jednak chęć posiadania czystego auta jest silniejsza niż wygranie konkursu. Może następnym razem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Mróz przyszedł, solarki jeżdzą, a śniegu nima.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo, ładnie dziś sypnęło. Niestety cały dzień jeździłem z kierowcą, bo.. .., ale później dopadłem się do samochodu i zaorałem boczne uliczki. Ja na parkingach nie lubie się ślizgać, bo co ciekawego można zrobić z przednim napędem.. ale za to długie proste są idealne do jazdy driftem... :> Co do nart - bardzo chętnie bym pojechał, ale jutro szkoła w Lublinie. Ale bawcie się dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kutwa, umieram... Dobrze, że szofer bedzie mnie dziś woził. Najlepszego w Nowym Roku.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to nieźle pociągnąłeś..
-
[ALL] JAKIE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE ???
Postanowiłem, że unormuję sobie sprawy sercowe, chociaż stoję na rozdrożu i nie wiem co robić... Poza tym mam jeszcze kilka postanowień, ale wolę zachować to dla siebie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laj laj laj laj lajlaj, trala la... umcyk umcyk... GipsyParty Wszystkiego najlepszego. :th:
- SPOTY RADOMSKIE
-
Najniższa krajowa na 2009 r.
Wiem, że w 2008 najniższa krajowa wynosiła 1.126 zł brutto, a jak to jest/będzie w 2009? Wiem wiem, google twoim przewodnikiem, ale na najbliższy rok nic nie mogę znaleźć..
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
Good
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
Kokos, nie wiem o czym mówisz, ale zapamiętam..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze dobrze, ja też chcę trochę śniegu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, Kowal to ma sedana czy awanta??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie z Radumia tylko z Sulencic!
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
Noo, jeśli mój zrobi 400 bez większych problemów to będę zadowolony.
-
SPOTY RADOMSKIE
11 stycznia to pewnie i ja zawitam, ale co tam dokładnie będzie?
-
SPOTY RADOMSKIE
:th: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 22:20_________________________________________________ Hmm, jutro na basen miałem jechać ze znajomymi, ale jakbyś zdecydował się na 100% to moglibyśmy skoczyć do Wawy razem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nastypnym razym bedo z prundem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, Bryniu, ale to dopiero teraz mi się przypomniało. Sorry noo..
-
SPOTY RADOMSKIE
pojszło mailem. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy Szut ma, ale wiem, że ja mam..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawaj maila na PW, prześlę Ci te zdjęcia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian, ważne, że jest pamiątka. Następnym razem ze statywem będziemy robić i będzie dobrze. Dziękuję wszystkim za obecność na spocie. Było sympatycznie. Dobrze, że była Fregata, bo inaczej by się z nami stało to samo co z Adriana bagażnikiem... Adrian i oZiX, szacunek za przybycie. :th: W młodzieży siła. Oczywiście liczę na powtórkę z rozrywki.