Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Masz rację - w Radomiu póki co wygrywa Peugeot - cena tej samej wersji jest sporo niższa niż w Citroenie. Obsługa też jest lepsza w Peugeocie, nawet od razu dali mi się przejechać (w Citroenie poczułem się jakbym był na bazarze). No i image - bardziej podoba mi się styl Peugeot. Muszę się jeszcze zorientować jakie są ceny przeglądów etc, ale skoro technicznie są to identyczne samochody to chyba wygra Peugeot.
  2. Ja myłem w poniedziałek i oczywiście po przejechaniu 500 km auto jest takie, jakie było przed myciem.
  3. Czy ktoś z Was wie czym różni się Berlingo od Partnera? Czy różnice są istotne? Oczywiście nie mówię o szczegółach w wyglądzie zewnętrznym. Po prostu muszę dokonać wyboru..
  4. To fakt. Pany, a kto z Was umył auto na święta? Ja jak co roku będę oryginaly i nie mam zamiaru stać w kolejkach do myjni..
  5. WESOŁOŚCI DLA WSZYSTKICH! Niech moc będzie z Wami.
  6. Pany, ma być ładnie, a Trzeniowe opony są śliczne.
  7. Yelo, kiedy Ty ostatnio auto myłeś, że Ci już drzewa na nim zaczynają rosnąć..?
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bierz czarną...
  9. Hmm, możecie podać jakieś źródło? Za jakieś 4 miesiące chcę kupić auto firmowe i chciałbym się załapać na nowy przepis...
  10. Kuffa, to dziś jest spot?? To po cholere przyjeżdzałem do Radomia.
  11. Piękny kawalerze, powiem Ci ile mam literek w rejestracji, a Ty odgadniesz gdzie mieszkam i kim jestem. Uwaga: mam 5 literek i 2 cyferki. No i no i..?
  12. Oby więcej takich filmików...
  13. Ooo, widzę, że już na plaskacze lecicie...
  14. http://pl.youtube.com/watch?v=lfGpuBBbT5I&feature=related
  15. Nie chciał gazu włożyć? Ale burak, jak można tak traktować eSe kolegi.
  16. Kto ma jasny środek? Jaka eSa? Czy mnie coś ominęło? Nie chce mi się czytać Waszych wypocin dlatego pytam..
  17. raggaman, co Ty za prowokację tu robisz? To ma być konkurs na BRUDNEGO PAŹDZIOCHA.
  18. Myślę, że gdyby każdy wymienił swoje sekrety z dziecięcych lat to mielibyśmy tu niezłą kupę śmiechu. Dodam jeszcze, że ja zapoczątkowałem nowy trend w miejscowości, gdzie rodzice mieli działkę, bo później nie tylko ja tak robiłem... Aha, jeden sezon miałem zjebany, bo odwrotnie przykleiłem łyżwę i miałem lustrzane odbicie...
  19. Jak najbardziej na trzeźwo. Po pijaku musiałbym się zastanawiać czy to na pewno może iść w świat.
  20. MIKOŁAJ WALDEK
  21. Panowie, przypomniało mi się coś. Wstyd się przyznać, ale jak byłem młodszy (bardzo dużo młodszy ) to z papieru wycinałem łyżwę NIKE, przyklejałem na piersi i wychodziłem na słońce się opalać. Po takim zabiegu moja reputacja automatycznie rosła.
  22. Wszystko zależy od tego jaki będzie miał zawód. Jeśli auto będzie dla niego narzędziem pracy i samochód będzie jeździł po UE to wszystko da się zrobić.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo, i to mi się podoba. :th:
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W piątek byłem na spocie. Co prawda tylko 5 min i po 23:00, ale zaliczone. W poprzedni piątek też byłem, nawet mokom dojechał... Za tydzień też będę. Mam nadzieję, że od nas nie będę sam. mokom, przekleiłeś naklejki?
  25. Jest ryzyko jest zabawa. A tak serio to dla mnie półroczny brud traci na wartości. To musi być taki brud zrobiony w ciągu jednego weekendu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.