Treść opublikowana przez tomaszu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Radomia i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale dziś śliczna pogoda była. Dobrze, że te z tą kamerą nie jeździły dziś po Radomiu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie też zaczyna padać. Idę do samochodu, uhuhu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, czyli w piątek zebranie. Tym razem wezmę statyw.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, a co jeśli firma jest podzielona na ekipy, które codziennie pracują w innym miejscu?? Faktycznie ktoś musiał dostać w łapę.
-
[B5 ADR] POWAŻNY PROBLEM PROSZĘ O POMOC
Faktycznie - nie doczytałem o tym, że wskaźnik pokazuje 90st. Tak jak pisze ozi_wells za zimny nawiew może być odpowiedzialny klimatronik, o ile jest w Twoim Audi. Najprawdopodobniej bez VAGa się nie obejdzie. Informacji na ten temat szukaj w dziale KLIMATYZACJA. Powodzenia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać. :th:
-
[B5 ADR] POWAŻNY PROBLEM PROSZĘ O POMOC
Albo termostat masz uszkodzony i za szybko włącza obieg w układzie chłodzenia, albo któryś czujnik. Typowa przypadłość każdego samochodu. Każdy mechanik to naprawi. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwa, co to??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa, poważnie??
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No właśnie, ja kiedyś prosiłem o pokój dwuosobowy. Da się zrobić..?
-
Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?
Jeśli Poźkowa Mama umi jeździć to czemu nie.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Będzie miejsce czy nie to ja i tak pojadę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Janosik. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE. :th:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie ma mnie na liście, ale zgłaszałem, że chcę jechać. Czy ktoś może to potwierdzić?
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
Nie ma cudów. Auto nie jest w stanie w pełni zagrzać się po 3km, mój ADR potrzebuje więcej - tym bardziej w obecne mrozy. Założę się, że pod korkiem wlewu oleju masz "musztardę". Przegoń auto czasem na trasie, a do pracy musisz jeździć na benzynie...
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
Też miałem ostatnio podobny problem, ale wszystko ustąpiło wczoraj, jak zaczęły się silne mrozy. Od wczoraj auto pali na dotyk i jeździ świetnie. Mimo wszystko w najbliższy wtorek jadę na przegląd i zlecę też zmianę świec i ew. kable WN, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to szkodliwy wpływ wilgoci, której nie ma w silne mrozy..
-
Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?
Kia Ceed to dobra opcja. Marka może i źle się kojarzy, ale opinie o tym samochodzie są jak najbardziej pozytywne. Design przyzwoity. Nie wiem jakie są ceny, ale chyba niskie. Co do turbin w dieslach - obecnie żaden salon nie mówi nic o opóźnionym gaszeniu, żeby dbać o turbo. Jeśli ktoś nie forsuje samochodu to można gasić od razu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oby było coraz więcej tych herbat...
-
SPOTY RADOMSKIE
Temperatura trochę puszcza, więc powinno być ok. Poza tym zawsze można skoczyć na tea do Fregaty.
-
SPOTY RADOMSKIE
oZiX, byłeś w Arkadii? Przyjeżdzacie w ten piątek na spota?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo, a to której firmie teraz zaniżasz normę?
-
Plują na moją A4
sector, a tego gościa z Omegi dorwałeś..? Wydaje mi się, że masz problemy nie tylko z wyprzedzaniem Opli, parkowaniem etc., ale też z powstrzymywaniem negatywnych emocji...
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, to wyjaśnia czemu w SPOCIKACH WARSZAWSKICH dziś nikogo nie ma...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja miałem jakieś -24, ale na odludziu mieszkam, więc normalne. Teraz się ociepliło...