Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Witam kolegę z Radomia i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE. :th:
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale dziś śliczna pogoda była. Dobrze, że te z tą kamerą nie jeździły dziś po Radomiu...
  3. U mnie też zaczyna padać. Idę do samochodu, uhuhu.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, czyli w piątek zebranie. Tym razem wezmę statyw.
  5. Hmm, a co jeśli firma jest podzielona na ekipy, które codziennie pracują w innym miejscu?? Faktycznie ktoś musiał dostać w łapę.
  6. Faktycznie - nie doczytałem o tym, że wskaźnik pokazuje 90st. Tak jak pisze ozi_wells za zimny nawiew może być odpowiedzialny klimatronik, o ile jest w Twoim Audi. Najprawdopodobniej bez VAGa się nie obejdzie. Informacji na ten temat szukaj w dziale KLIMATYZACJA. Powodzenia.
  7. Powitać. :th:
  8. Albo termostat masz uszkodzony i za szybko włącza obieg w układzie chłodzenia, albo któryś czujnik. Typowa przypadłość każdego samochodu. Każdy mechanik to naprawi. :th:
  9. Karwa, co to??
  10. Taaa, poważnie??
  11. No właśnie, ja kiedyś prosiłem o pokój dwuosobowy. Da się zrobić..?
  12. Jeśli Poźkowa Mama umi jeździć to czemu nie.
  13. Będzie miejsce czy nie to ja i tak pojadę.
  14. Witaj Janosik. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE. :th:
  15. Nie ma mnie na liście, ale zgłaszałem, że chcę jechać. Czy ktoś może to potwierdzić?
  16. Nie ma cudów. Auto nie jest w stanie w pełni zagrzać się po 3km, mój ADR potrzebuje więcej - tym bardziej w obecne mrozy. Założę się, że pod korkiem wlewu oleju masz "musztardę". Przegoń auto czasem na trasie, a do pracy musisz jeździć na benzynie...
  17. Też miałem ostatnio podobny problem, ale wszystko ustąpiło wczoraj, jak zaczęły się silne mrozy. Od wczoraj auto pali na dotyk i jeździ świetnie. Mimo wszystko w najbliższy wtorek jadę na przegląd i zlecę też zmianę świec i ew. kable WN, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to szkodliwy wpływ wilgoci, której nie ma w silne mrozy..
  18. Kia Ceed to dobra opcja. Marka może i źle się kojarzy, ale opinie o tym samochodzie są jak najbardziej pozytywne. Design przyzwoity. Nie wiem jakie są ceny, ale chyba niskie. Co do turbin w dieslach - obecnie żaden salon nie mówi nic o opóźnionym gaszeniu, żeby dbać o turbo. Jeśli ktoś nie forsuje samochodu to można gasić od razu...
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oby było coraz więcej tych herbat...
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Temperatura trochę puszcza, więc powinno być ok. Poza tym zawsze można skoczyć na tea do Fregaty.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZiX, byłeś w Arkadii? Przyjeżdzacie w ten piątek na spota?
  22. Ooo, a to której firmie teraz zaniżasz normę?
  23. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    sector, a tego gościa z Omegi dorwałeś..? Wydaje mi się, że masz problemy nie tylko z wyprzedzaniem Opli, parkowaniem etc., ale też z powstrzymywaniem negatywnych emocji...
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No tak, to wyjaśnia czemu w SPOCIKACH WARSZAWSKICH dziś nikogo nie ma...
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja miałem jakieś -24, ale na odludziu mieszkam, więc normalne. Teraz się ociepliło...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.