Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Dajta spokój, przecież każdy orze jak może...
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A może chcesz zobaczyć w akcji FWD?
  3. A skąd przyszło Ci do głowy to, że coś sugeruję..?
  4. No tak tak...
  5. Jak zawsze Dodam jeszcze, że nie ręczę za krakowski team...
  6. Myślę, że jak na A4-klub przystało wszyscy ciepło Cię przywitają. Nie zapominaj też o spotach radomskich jak tylko będziesz w Radomiu...
  7. Swoją osobą... ??
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dziś śliczna pogoda, boczne drogi idealne. Jedzie ktoś..?
  9. Oj tam zaraz szarga. Ja tylko uświadamiam koleżankę...
  10. KiniaJ, ja na Twoim miejscu bym się mocno zastanawiał czy jechać na spota w Krakowie. Przecież oni nie tylko 0,7 chcą... :gwizdanie:
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mczekaj5, tak - spoty są co piątek od 19:00 na parkingu Billi przy Wernera (parkujemy blisko Fregaty). Jak najbardziej zapraszamy. Oczywiście wcześniej też domawiamy się na forum kto będzie itd., więc kontroluj forum. :th:
  12. Kinga, witaj na forum. Zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE. :th: Może uda Ci się czasem zawitać w Radomiu na spocie, nie tylko w Krakowie...
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oo, chętnie był obejrzał, chociaż zakup chcemy odłożyć do wiosny, więc nie ma ciśnienia... Pogadamy przy okazji - mam nadzieję, że za tydzień na spocie.
  14. Z tego co wiem to nie było żadnych zmian. Stało się to nagle.
  15. Nie no, jeszcze raz mówię, że to nie dotyczy mojego komputera, więc jeszcze nic nie wyszło. Dziś albo jutro popracujemy nad tym.
  16. Ja wciąż nie wiem czy jadę sam czy +1. No nic, przeleję później za dwie osoby i po sprawie..
  17. Hmm, ok, bedziem próbować...
  18. te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać Aha Franiu. Odebrałem to jakoś tak, że może jednak włączysz kompa. No nic, nie ma tematu.
  19. Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trzymali długo jakieś BMW, ale czy uraczyli go mandatem to nie wiem, bo później odjechał i się nie pochwalił.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Sector, nad historyjką nie myślałem długo - to był potok myśli. W sumie możnaby ją jeszcze udoskonalić. Cieszę się, że zwróciłeś na to uwagę - czy to znaczy, że podzielasz moje problemy..? A tak serio - dorwałeś tego z Omegi? Nadal stawiasz auto pod klatką? Co z tym linkiem na gg? Co jeszcze jutro wymyślisz? Nie ukrywam, że czekam na kolejny wątek Twojego autorstwa.. Lubię czytać Twoje wątki. Jak to jest, że durne rzeczy są takie fajne?
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Później jeszcze podjechaliśmy na parking do VAG RADOM i non stop przyjeżdzały miśki. Ja miałem też przygodę - musiałem zmieniać koło, bo najechałem na jakiegoś gwoździa czy cuś. Ogólnie spot udany. :th:
  23. O maaasz, dobra, jutro bedziem próbować. Dzięki za info. :th:
  24. KRZYNIEK!! GDZIE JEST POST, KTÓRY MIAŁEŚ UMIEŚCIĆ ODE MNIE!!??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.