Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajta spokój, przecież każdy orze jak może...
-
SPOTY RADOMSKIE
A może chcesz zobaczyć w akcji FWD?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A skąd przyszło Ci do głowy to, że coś sugeruję..?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak tak...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak zawsze Dodam jeszcze, że nie ręczę za krakowski team...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślę, że jak na A4-klub przystało wszyscy ciepło Cię przywitają. Nie zapominaj też o spotach radomskich jak tylko będziesz w Radomiu...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Swoją osobą... ??- SPOTY RADOMSKIE
Dziś śliczna pogoda, boczne drogi idealne. Jedzie ktoś..?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj tam zaraz szarga. Ja tylko uświadamiam koleżankę...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KiniaJ, ja na Twoim miejscu bym się mocno zastanawiał czy jechać na spota w Krakowie. Przecież oni nie tylko 0,7 chcą... :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
mczekaj5, tak - spoty są co piątek od 19:00 na parkingu Billi przy Wernera (parkujemy blisko Fregaty). Jak najbardziej zapraszamy. Oczywiście wcześniej też domawiamy się na forum kto będzie itd., więc kontroluj forum. :th:- Nowicjusz - wątek powitalny
Kinga, witaj na forum. Zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE. :th: Może uda Ci się czasem zawitać w Radomiu na spocie, nie tylko w Krakowie...- SPOTY RADOMSKIE
Oo, chętnie był obejrzał, chociaż zakup chcemy odłożyć do wiosny, więc nie ma ciśnienia... Pogadamy przy okazji - mam nadzieję, że za tydzień na spocie.- Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
Z tego co wiem to nie było żadnych zmian. Stało się to nagle.- Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
Nie no, jeszcze raz mówię, że to nie dotyczy mojego komputera, więc jeszcze nic nie wyszło. Dziś albo jutro popracujemy nad tym.- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja wciąż nie wiem czy jadę sam czy +1. No nic, przeleję później za dwie osoby i po sprawie..- Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
Hmm, ok, bedziem próbować...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać Aha Franiu. Odebrałem to jakoś tak, że może jednak włączysz kompa. No nic, nie ma tematu.- Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
Hmm, to nie mój komputer, więc czy to wbijanie śrubokręta jest na pewno bezpieczne?- SPOTY RADOMSKIE
Trzymali długo jakieś BMW, ale czy uraczyli go mandatem to nie wiem, bo później odjechał i się nie pochwalił.- ktoś sobie jaja robi
Sector, nad historyjką nie myślałem długo - to był potok myśli. W sumie możnaby ją jeszcze udoskonalić. Cieszę się, że zwróciłeś na to uwagę - czy to znaczy, że podzielasz moje problemy..? A tak serio - dorwałeś tego z Omegi? Nadal stawiasz auto pod klatką? Co z tym linkiem na gg? Co jeszcze jutro wymyślisz? Nie ukrywam, że czekam na kolejny wątek Twojego autorstwa.. Lubię czytać Twoje wątki. Jak to jest, że durne rzeczy są takie fajne?- SPOTY RADOMSKIE
Później jeszcze podjechaliśmy na parking do VAG RADOM i non stop przyjeżdzały miśki. Ja miałem też przygodę - musiałem zmieniać koło, bo najechałem na jakiegoś gwoździa czy cuś. Ogólnie spot udany. :th:- Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
O maaasz, dobra, jutro bedziem próbować. Dzięki za info. :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KRZYNIEK!! GDZIE JEST POST, KTÓRY MIAŁEŚ UMIEŚCIĆ ODE MNIE!!?? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!