Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawda jest taka, że studiować mogą najgorsze tłumoki. Inaczej chyba bym nie był studentem... A to jakim się jest człowiekiem zależy od innych rzeczy.
-
[B5 ADR] Czuć zapach sprzęgła
Pewnie tak jak mówicie - docisk, tym bardziej, że raz śmierdzi bardziej innym razem mniej. A jaki to może być koszt naprawy tego? Nie chcę już dokładać do samochodu, bo chcę go sprzedać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zrobiłem licencjat dziennie w Wyższej Szkole Handlowej.. A teraz jestem na Uniwersytecie MCS, więc też nie muszę mieć kompleksów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, widziałem, że jesteś na liście chętnych na zlot, ale póki co jesteś tylko "chętny", bo nie wpłaciłeś zaliczki. Lepiej zrób to szybko, bo w końcu ktoś zajmie Twoje miejsce.. Organizatorzy wyznaczyli ostateczny czas do 15 lutego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie, że będzie dobrze, bo wszystko zależy od własnego nastawienia. :th: Łukaszer, czy to miał być dla mnie wrzut..? Faktycznie Politechniki nie przerobiłem, bo odpadłem po pierwszym roku, ale w sumie może to dobrze. Teraz mam lekkie "studiowanie" - to też jest dobre. Przecież imprezy rozwijają i dzięki nim można naładować baterie na zapie*dol od poniedziałku do piątku. A wiedza ze studiów to tylko produkt uboczny..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapraszamy. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, przyjedź w któryś piątek na spota. Postoimy, pogadamy i poklepiemy głupoty..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SESJA - powinni tego zabronić... Ogólnie co do studiowania - moro, dobra decyzja. Nieważne co, ważne żeby studiować - imprezy, kontakt z ludźmi itd. Ja w tym roku robię mgra i myślę, żeby dalej iść jeszcze na jakąś podyplomówkę, żeby pobyć jeszcze studentem... Co prawda zaocznie, ale to też dobre jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może to niegłupi pomysł z tą używką. Z Głogowa niech kurier przywiezie szybe.. EDIT: Poprawka - widzę, że z tego Głogowa to tylko odbiór osobisty, ale może są jakieś oferty z dostawą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mój ojciec zastał kiedyś rozbitą przednią szybę i cegłę w środku. Stare czasy, wtedy jeszcze Warczyburgiem jeździł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w sumie mogłem się za tym zakręcić. Wiem, że gdzieś na Dębowej wstawiają szyby. A teraz auto masz w garażu, czy jest przykryte czymś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyżby to liść "Krzyńkowy" ????? Na to wygląda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy Warsiawiacy opuszczają dziś Warszawę i jadą do swoich domów..?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolejnego kolegę z Radomia i zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE. :th:
-
[B5 ADR] Czuć zapach sprzęgła
Od dwóch dni po jeździe (raczej powolnej) moim ADRem czuć zapach spalonego sprzędła (w kabinie bardzo mało, raczej na zewnątrz). Żadnych innych objawów nie widać, wszystko chodzi tak jak wcześniej, nic nie słychać, nic nie czuć pod nogą. Czy możliwe jest, że coś się blokuje i sprzęgło się grzeje? Czy to może oznaczać koniec sprzęgła? EDIT: Wywnioskowałem, że to sprzęgło, bo zapach pojawił się po kilku dynamicznych startach 3 dni temu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jak to się stało, że jesteś klubowiczem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sesja to w sobote jest... [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 09:23_________________________________________________Przyjeżdza ktoś dzisiaj?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, gratuluję zasłużonego kolorku. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szyba 950zł?? Jestem w szoku, nie wiedziałem, że to tyle kosztuje. Ozix, a może do Radomia się dotelepiesz jutro - zawsze trochę taniej zapłacisz..? Rozumiem, że na spota jutro nie zawitasz... Powodzenia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe kto to takie bajki wymyśla?? http://pl.youtube.com/watch?v=c3HOTVrnxQQ&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie tak jak myślisz... Misiek wypucuj się chociaż w co teraz celujesz, czy chcesz przyjebać z nienacka? :> Yy.. to też nie tak jak myślisz... Niestety do Audi wróce za jakiś czas, a póki co wygrał rozsądek i będzie to auto użytkowe. Mam nadzieję, że wspuścicie mnie czasem do Arkadii...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie tak jak myślisz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A początek to pewnie 508.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Krzyniek, Ty to jak zwykle. No witki mi opadły... Powinieneś zostać klubowym TATUSIEM.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nicponie. Muszę Wam kiedyś zrobić kontrolę. Dawno mnie nie było na spocie i młodzież się rozpuszcza..