Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, jak przyjadę do Arkadii to ktoś mi pokaże gdzie ta myjnia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, na parkingu w Arkadii to jest jakaś myjnia, bo nigdy nie zwracałem na to uwagi? Muszę porobić zdjęcia mojemu bolidowi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O właśnie. Skasuje mi ktoś dzisiaj inspekcję?
-
3 urodziny klubu :)
Każdego czasem nachodzi chęć na rodzinne ciepło..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nosfer, a Ty tu czego..?
-
Auto z homologacją na ciężarowe
Daj jakieś źródło. Też coś niedawno o tym czytałem, ale z tego co wiem to przepis się jeszcze nie zmienił.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BK smakuje tylko na spocie..
-
Auto z homologacją na ciężarowe
zombi, przepisy się nie zmieniły. Nadal jest tak, że żeby odliczać VAT to musisz mieć auto ciężarowe, a auto ciężarowe to tylko takie, które ma przestrzeń ładunkową dłuższą od przestrzeni pasażerskiej, ew. musi mieć oddzielną skrzynię, np. pickup.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niektórym też nawet pocieknie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz rację, na BK będę walił spacjalnie z Radomia..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli pytasz mnie to powiem Ci, że cholernie mi nie pasuje, ale chce przyjechać i przyjadę, tylko że jeszcze nie wiem na którą... Może uda się dojechać do 20:00. Pamiętajcie, że idziemy do BK..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego miasto powinno zrobić tak, żeby każdy był zadowolony...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, faktycznie ostatnio tylko obiecywałem, ale daj mi jeszcze szansę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
Może doczekamy się kiedyś takiej sytuacji, że wejdziemy do Fregaty i będzie "10 piw poproszę".- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie chcę robić śmietnika w wątku o urodzinach, więc zapytam tu: moskal, znasz bajke o tymitunie..?- SPOTY RADOMSKIE
Kinga, następnym razem pójdziemy do Fregaty i znów będzie "10 herbat proszę". adaho, możliwe, że ja się tam do Was wypuszczę we wtorek. Będziemy w kompakcie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kutwa, Krzyniek.. ROTFL- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, jeden monitor niedawno musiałem wymieniać..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łahahahaha Czyścisz mi monitor.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik, Ty lowelasie.- 3 urodziny klubu :)
Pamiętam stare czasy, kiedy to jeszcze udzielałem się na forum AutoKącik w działach dot. VAGów i chyba poszła jakaś ankieta kto jakim VAGiem jeździ, a później dostałem zaproszenie na nowe forum A4. Nie pamiętam kto mi to zaproszenie przysłał, no ale chyba sam Prezes (?). Na początku wkurzało mnie to forum, bo w porównaniu do AK panowała tu surowa dyscyplina, ale później zrozumiałem na czym to wszystko polega i że tak ma być. Teraz uważam, że każda zmiana jest coraz lepsza. To jest najlepsze forum, na jakim jestem zarejestrowany. Cieszę się, że chociaż w małym stopniu mam wpływ na jego rozwój. :th: A co do Klubu - niestety muszę zmienić auto (i nie będzie to Audi :gwizdanie: ), bo moja sytuacja tego wymaga, ale klubowiczem chciałbym pozostać. Liczę na to, że za jakiś czas będę mógł znów zasiadać za sterami A4 - pewnie sporo młodszej no i bez gazu... Wszystkiego najlepszego dla zarządu, dla wszystkich zakazanych mord, które znam i dla reszty forumowiczów.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra, może przyjadę na tego spota...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, jak Kasia mi czymś zaskórzy to na pewno zagłosuję na NIE. Kasiu, taka prawda - nie myśl sobie, że będzie cały czas kolorowo. Ale nie martw się, po prostu stosuj te swoje kobiece sztuczki i na pewno każdy zagłosuje na TAK..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly.. http://www.a4-klub.pl/smf/radom_witam-t65357.0.html;msg0#new :th: - SPOTY RADOMSKIE