Treść opublikowana przez tomaszu
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
mcm00, rozumiem, że przez ten miesiąc auto stało w garażu, tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czemu ludzie sobie taką krzywdę robią?? Jak dla mnie to jest kalectwo..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze B5 to były najnowsze jakie sprowadzał, ale też dawno się z nim nie widziałem i może się coś zmieniło. Zapytam.. W ogóle może zaproszę go tu na forum, bo jest zarejestrowany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pilot przekozak. Po głosie słychać, że fajnie by się z nim wódkę piło.
-
SPOTY RADOMSKIE
No gumowy własnie. Rozpędził się pod koniec i ściął.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Dobra, no to zapłacę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze, że nie pojechałem, bo i tak na początek bym nie dotarł. Niestety dzień wcześniej najechałem na gwoździa. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 17:28_________________________________________________Ciekawe z jaką prędkością jechał.. http://pl.youtube.com/watch?v=uV13xfdkNNo&feature=related
-
Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?
- jeśli chodzi o ścisłość to auto jeszcze nie jest odebrane... ale domyślam się, że to będzie gotowiec.Poziek, we wtorek przyjedziesz tym cudem?
-
Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?
Auto z zapasów, czy zlecona produkcja?
-
[B5 AGA] Podczas postoju czuć lekkie drżenie samochodu
acidburn, treść posta nie zgrywa się z tematem.. Jeśli na postoju czuć drgania to mogą to być np. poduszki pod silnikiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też byłem na Automobilklubie, ale tylko jako widz. Później żałowałem, że nie przyjechałem Audicą, bo przymroziło i warunki się poprawiły. Adrian, niestety nie widziałem Twojego przejazdu. Szkoda drzwi. Mam znajomego, który sprowadza z Anglii tylko Audice - jutro zadzwonie do niego i zapytam czy ma jakieś srebrne drzwi. Brynia, mój kumpel wsiadł na troleje i ściął słupek...
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, mnie też to wygląda na jakiś blef. Na Automobilklub możnaby powoli się już zbierać..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Słuchajcie (Jarko szczególnie), nie wiem czy mam płacić zaliczkę, bo wciąż nie ma mnie na liście... Płacić?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ach to ten. Oczywiście, że go pamiętam. Ale temat o Q pierwszy raz dziś zobaczyłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, lecimy. O której Ty będziesz? Nr już Ci wysłałem, więc dzwoń później...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto to ctv i czym zasłynął :?:
-
SPOTY RADOMSKIE
Śmiesznie wyglądam w tej beemce.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tyż prawda. Ja zatankowany mogę iść spać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdaje sie, że Michał ma. Dobrze mówię?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, jutro będziemy sprawdzać. Ja biorę na siebie stan zewnętrzny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U Was to inna strefa czasowa więc śpią...
-
SPOTY RADOMSKIE
Z tego co wiem to w Radomiu ciężko o dobrego magika od eSek, więc możliwe, że była serwisowana w ASO, chociaż tego to nawet najstarci górole nie wiedzo. Adrian, nie ma to jak spontaniczny spot. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasne, koło 14:00 mogę podjechać. Bryniu, masz do mnie nr? Zadzwoń jak będziecie jechać oglądać to auto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwszego to znam, bo to mój idol. Ale drugi i trzeci to nie wiem, może zdradzisz coś więcej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjechać z miernikiem grubości lakieru :?: