Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. mcm00, rozumiem, że przez ten miesiąc auto stało w garażu, tak?
  2. Czemu ludzie sobie taką krzywdę robią?? Jak dla mnie to jest kalectwo..
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zawsze B5 to były najnowsze jakie sprowadzał, ale też dawno się z nim nie widziałem i może się coś zmieniło. Zapytam.. W ogóle może zaproszę go tu na forum, bo jest zarejestrowany.
  4. Pilot przekozak. Po głosie słychać, że fajnie by się z nim wódkę piło.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No gumowy własnie. Rozpędził się pod koniec i ściął.
  6. Dobra, no to zapłacę...
  7. Dobrze, że nie pojechałem, bo i tak na początek bym nie dotarł. Niestety dzień wcześniej najechałem na gwoździa. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 17:28_________________________________________________Ciekawe z jaką prędkością jechał.. http://pl.youtube.com/watch?v=uV13xfdkNNo&feature=related
  8. - jeśli chodzi o ścisłość to auto jeszcze nie jest odebrane... ale domyślam się, że to będzie gotowiec.Poziek, we wtorek przyjedziesz tym cudem?
  9. Auto z zapasów, czy zlecona produkcja?
  10. acidburn, treść posta nie zgrywa się z tematem.. Jeśli na postoju czuć drgania to mogą to być np. poduszki pod silnikiem.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja też byłem na Automobilklubie, ale tylko jako widz. Później żałowałem, że nie przyjechałem Audicą, bo przymroziło i warunki się poprawiły. Adrian, niestety nie widziałem Twojego przejazdu. Szkoda drzwi. Mam znajomego, który sprowadza z Anglii tylko Audice - jutro zadzwonie do niego i zapytam czy ma jakieś srebrne drzwi. Brynia, mój kumpel wsiadł na troleje i ściął słupek...
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No właśnie, mnie też to wygląda na jakiś blef. Na Automobilklub możnaby powoli się już zbierać..
  13. Słuchajcie (Jarko szczególnie), nie wiem czy mam płacić zaliczkę, bo wciąż nie ma mnie na liście... Płacić?
  14. Ach to ten. Oczywiście, że go pamiętam. Ale temat o Q pierwszy raz dziś zobaczyłem.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, lecimy. O której Ty będziesz? Nr już Ci wysłałem, więc dzwoń później...
  16. A kto to ctv i czym zasłynął :?:
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Śmiesznie wyglądam w tej beemce.
  18. Tyż prawda. Ja zatankowany mogę iść spać..
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zdaje sie, że Michał ma. Dobrze mówię?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hehe, jutro będziemy sprawdzać. Ja biorę na siebie stan zewnętrzny.
  21. U Was to inna strefa czasowa więc śpią...
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z tego co wiem to w Radomiu ciężko o dobrego magika od eSek, więc możliwe, że była serwisowana w ASO, chociaż tego to nawet najstarci górole nie wiedzo. Adrian, nie ma to jak spontaniczny spot. :th:
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jasne, koło 14:00 mogę podjechać. Bryniu, masz do mnie nr? Zadzwoń jak będziecie jechać oglądać to auto.
  24. Pierwszego to znam, bo to mój idol. Ale drugi i trzeci to nie wiem, może zdradzisz coś więcej.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przyjechać z miernikiem grubości lakieru :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.