Treść opublikowana przez tomaszu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Do tych z ławki rezerwowej: Jestem wpisany tomaszust + 1, ale jak to będzie z tym + 1 to jeszcze nie wiem, więc jest szansa na jedno miejsce. Oczywiście póki co niczego nie obiecuję. BTW Bryniu, zabierzesz mnie swoim Audi? Ja najprawdopodobniej sprzedam swoje auto przed marcem..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To tak samo jak u mnie - też puszczałem przelew z mBanku w tamtym tygodniu. Mam nadzieję, że nie chcą nas wy*ebać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie ktoś dzisiaj? Jakby coś to ja będę..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No tak, tylko że to było ponad tydzień temu, więc kaska powinna być już na Waszym koncie. Mam nadzieję, że to się wyjaśni. :th:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Krzyniek, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 10:13_________________________________________________Słuchajcie, szykuję na Was prawdziwą wunderwaffe. Niech tylko kolega prześle mi zdjęcia...
-
[ALL B5] Jaką audiolke kupić ?
Oto Audi dla Ciebie, niestety ma gazik. http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_a4_b5_18_125km_95r-t60756.0.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, niestety nie widziałem Cię. BTW też chcę sprzedać Audi.. Szkoda mi. ;(
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Słuchajcie, przelałem zaliczkę w tamtym tygodniu, a wciąż nie jestem odnotowany. TrueOgre, sprawdź dokładnie...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Krzyniek, przecież Ty zawsze z takim dorobkiem jeździsz.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A myślałem, że to ten urymbcok. BTW zaliczka wpłacona - proszę brać pod uwagę to, że chcę pokój 2osobowy.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Raggaman, to Ty jesteś na liście wpisany jako "Rajmund"??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja podjechałem do VAGów ok 19:15. Adrian, znalazłeś już drzwi? Pytałem o to Janusza - podobno ma jakieś srebrne.. Wyślę Ci jego nr na PW..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ŁOJEZU, a miałem iść coś jeźć... Ciekawe którą opcję ragiś wybierze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś biedny wyposzczony, że nie odróżniłby damskiej pupy od męskiej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No no no, co tu się wyrabia..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzen, gratuluję zaczerwienienia... :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dot. sprawy o RSie... Ja rozumiem, że każdy ma prawo się bronić, ale nie trzeba zaraz atakować.. Poza tym kolego od tego RSa (zapomniałem jaki masz nick, a nie chce mi się szukać), nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Możliwe, że ktoś z czymś "zasmrodził" - nie wiem, nie wczytywałem się, ale wyrażanie opinii o całym forum to już chwyt dziecka z podstawówki.. Poza tym rozumiem, że temat zaczął się od tego, że RS był rozbity, a ogłoszenie sprzedaży mówi inaczej - więc jak to jest w rzeczywistości..?* _________________________________________________ *) Możliwe, że odpowiedź gdzieś już padła, ale nie chce mi się wertować tych wszystkich stron... _________________________________________________ Idę na obiad...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem coś napisać nt. kilkunastu ostatnich stron (a konkretnie problemu z RSem), ale ugryzłem się w język.. a raczej w palec...
-
[B6 AWX] Po 9h czytania wielkie rozczarowanie A4
tommax5, czy to Twoje pierwsze własne auto?? Kup auto takie, na które Cie stać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witeś, no witki mi opadły.. To my mamy jakąś klubowiczkę Kaśkę..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie sprzedasz auta z takim bublem, więc lepiej zrób od razu to przynajmniej i Ty skorzystasz, nie tylko nowy właściciel..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O jakiej Ty zimie mówisz..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale z Was księżniczki.. Cały Radom marznie na otwartych parkingach, a Wy non stop debatujecie która piwnica cieplejsza.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Chyba masz zepsuty aparat, bo nie widać tego błota.