Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Do tych z ławki rezerwowej: Jestem wpisany tomaszust + 1, ale jak to będzie z tym + 1 to jeszcze nie wiem, więc jest szansa na jedno miejsce. Oczywiście póki co niczego nie obiecuję. BTW Bryniu, zabierzesz mnie swoim Audi? Ja najprawdopodobniej sprzedam swoje auto przed marcem..
  2. To tak samo jak u mnie - też puszczałem przelew z mBanku w tamtym tygodniu. Mam nadzieję, że nie chcą nas wy*ebać..
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Będzie ktoś dzisiaj? Jakby coś to ja będę..
  4. No tak, tylko że to było ponad tydzień temu, więc kaska powinna być już na Waszym koncie. Mam nadzieję, że to się wyjaśni. :th:
  5. Krzyniek, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 10:13_________________________________________________Słuchajcie, szykuję na Was prawdziwą wunderwaffe. Niech tylko kolega prześle mi zdjęcia...
  6. Oto Audi dla Ciebie, niestety ma gazik. http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_a4_b5_18_125km_95r-t60756.0.html
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, niestety nie widziałem Cię. BTW też chcę sprzedać Audi.. Szkoda mi. ;(
  8. Słuchajcie, przelałem zaliczkę w tamtym tygodniu, a wciąż nie jestem odnotowany. TrueOgre, sprawdź dokładnie...
  9. Krzyniek, przecież Ty zawsze z takim dorobkiem jeździsz.
  10. A myślałem, że to ten urymbcok. BTW zaliczka wpłacona - proszę brać pod uwagę to, że chcę pokój 2osobowy.
  11. Raggaman, to Ty jesteś na liście wpisany jako "Rajmund"??
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja podjechałem do VAGów ok 19:15. Adrian, znalazłeś już drzwi? Pytałem o to Janusza - podobno ma jakieś srebrne.. Wyślę Ci jego nr na PW..
  13. ŁOJEZU, a miałem iść coś jeźć... Ciekawe którą opcję ragiś wybierze.
  14. Raguś biedny wyposzczony, że nie odróżniłby damskiej pupy od męskiej...
  15. No no no, co tu się wyrabia..
  16. Korzen, gratuluję zaczerwienienia... :th:
  17. Dot. sprawy o RSie... Ja rozumiem, że każdy ma prawo się bronić, ale nie trzeba zaraz atakować.. Poza tym kolego od tego RSa (zapomniałem jaki masz nick, a nie chce mi się szukać), nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Możliwe, że ktoś z czymś "zasmrodził" - nie wiem, nie wczytywałem się, ale wyrażanie opinii o całym forum to już chwyt dziecka z podstawówki.. Poza tym rozumiem, że temat zaczął się od tego, że RS był rozbity, a ogłoszenie sprzedaży mówi inaczej - więc jak to jest w rzeczywistości..?* _________________________________________________ *) Możliwe, że odpowiedź gdzieś już padła, ale nie chce mi się wertować tych wszystkich stron... _________________________________________________ Idę na obiad...
  18. Miałem coś napisać nt. kilkunastu ostatnich stron (a konkretnie problemu z RSem), ale ugryzłem się w język.. a raczej w palec...
  19. tommax5, czy to Twoje pierwsze własne auto?? Kup auto takie, na które Cie stać...
  20. Witeś, no witki mi opadły.. To my mamy jakąś klubowiczkę Kaśkę..?
  21. Nie sprzedasz auta z takim bublem, więc lepiej zrób od razu to przynajmniej i Ty skorzystasz, nie tylko nowy właściciel..
  22. Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem.
  23. O jakiej Ty zimie mówisz..?
  24. Ale z Was księżniczki.. Cały Radom marznie na otwartych parkingach, a Wy non stop debatujecie która piwnica cieplejsza.
  25. Chyba masz zepsuty aparat, bo nie widać tego błota.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.