Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaką audiolke kupić ?


Sharky

Rekomendowane odpowiedzi

A więc marzy mi się jakieś Audi, ale w temacie jestem raczej zielony. I mam tutaj po pierwsze pytanie, ile będzie mnie kosztować jakiś samochodzik (oczywiście B5) w dość dobrym stanie, którego nie bede musiał remontowac zaraz po zakupie :kox:. CHciałem przeznaczyć na to ok 10k zł ale widzę, ze to chyba będize za mało, co myslicie ? Po drugie mam proźbe, abyście mi przedstawili jakie wersje B5 wogóle wyszły, abym wiedizał wogóle z czym to się je, jak rozpocznę na poważnie moje poszukiwania :naughty: Szczególenie nie umiem się rozeznac w tych oznaczeniach silników, owszem na wikipedi znalazłem tebelke gdzie wypisane są wszystkie wersje silników, ale nie ma przy nich tych oznaczeń co na forum :no: Z góry dzięki za pomoc lajikowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci kolega tomeks32 wskazał na tej stronce znajdziesz wszystko to, co Cie interesuje. Odnośnie kosztu zakupu to 10tyś zł. to za mało za A4 B5 w dobrym stanie, nad pojemnością i mocą silnika dobrze się zastanów, bo jak już kupisz to potem możesz żałować ze np. jest za słaby, myślę że dobrym rozwiązaniem jest silnik 1.8T, tylko trzeba uważać przy zakupie bo często zdarza się że ludzie sprzedają z padniętą turbiną. Ja też przymierzałem się do zakupu 1.8T, ale po obejrzeniu trzech samochodów, uruchomieniu ich, słychać było że coś jest nie tak w silnikach, w końcu tak przypadkiem znalazłem A4 B5 98r. 2.4 V6 30V, obejrzałem, przejechałem się i zakochałem się. Ale coś za coś, koszty wyniosły mnie 5tyś euro z rejestracją, wszystkimi opłatami i ubezpieczeniem. Kupiłem w niemczech od dziadka, który miał 78l, serwis w Audi, faktury mam za wszystkie przeglądy i części jakie wymieniał, od początku jak go kupił. Więc życzę powodzenia w poszukiwaniach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za strone, na pewno się przyda, bo zawarte jest tam rzeczywiście dużo informacji :good: Tylko nurtuje mnie jeszcze tak sprawa, ze wybieram sobie np. 1.8 a tam jeszcze widze cztery różne wersje oznaczeń "ADR, APT, ARG, AVV" Czym one się jeszcze różnią ? :mysli: No kurcze tak przypuszczałem, ze będize to malo, będe musiał wskrobać od rodziców, albo poczekać jescze i dorobić, bo niestety uczę sie i w rachube wchodzi tylko praca weekendowa :confused4: Myśle, że w mojim przypadku najlepsza będzie własnie wersja 1.8 a moze jescze 1.8T, a co mylsicie o napiędzie quattro, dużo drożej będize, opłaca się dopłacać za taki napęd ? No i szukac z turbo czy nie ? :rolleyes:

Jedyne czego jestem pewien to, ze musi być w kolorze czarnym no i only benzyna, żadnych diesli czy gaziaków :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne wersje oznaczeń "ADR, APT, ARG, AVV" Czym one się jeszcze różnią ?

detalami praktycznie

Myśle, że w mojim przypadku najlepsza będzie własnie wersja 1.8

Ja osobiście moge polecić. dobry, tani w eksploatacji silnik

a co mylsicie o napiędzie quattro, dużo drożej będize, opłaca się dopłacać za taki napęd

wieksze spalanie o 2L. jak masz kase - bierz. jesli liczysz sie z pieniedzmi - podaruj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem jechac ja ogladac z kumplem kilka dni temu. jakies 30km od sz-na. ale darowalem. ta tez mial na oku: http://otomoto.pl/audi-a4-a4-turbo-gaz-sekwencja-alu-17-C7331635.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbana 1.6/1.8 - 14 000pln

zadbana 1.8T - 16 000pln

zadbany diesel 1.9tdi - 19 000pln

tak bym to liczyl mniej wiecej

oczywiscie sa wyjatki a podane ceny to takie +/-

i mowa tu oczywiscie o poczatkach produkcji danej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie coś takiego szukam, jak podałem w linku, albo jak podał endriuu :naughty:

Ale mówiłeś,że nie chcesz gaziaka a ta ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub powiem tez ze moja moze byc dla ciebie :naughty: tylko ze cena kreci sie okolo 15 http://www.allegro.pl/item529440585_audi_a4_1_8_bydgoszcz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...