Treść opublikowana przez tomaszu
-
Jaki dobry program do wystawiania faktur ?
Mój program nazywa się Czarodziej Faktur. Z tego co pamiętam kosztował mnie ponad 300zł, ale naprawdę warto za to zapłacić. Program zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze. Pewnie jest jakieś demo do poprania, ale to już sam musisz poszukać. Polecam. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że zainteresowanie wątkiem konkretnie skoczyło. No to i ja się zainteresowałem.. Kasiu, awans dostaniesz na 100%, bo u nas jest tak jak w niektórych klubach - panowie dycha za wjazd, a panie nic... Ale dla naszej i Twojej satysfakcji nie składaj wniosku za szybko. Pokaż się na spocie, napaleńcy ze stolycy się z Tobą oswoją i później już będzie z górki. Może i ja w końcu na tego spota się wybiorę, bo dawno nie widziałem niektórych zakazanych mord. A poza tym w Radumiu nie ma BK, a w Arkadii jest...
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian, połysk się wyrówna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, ja też niedawno wyrwałem kropa za niewinność.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MOSKAL JE NIEWINNY!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, pochwal się...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz lepiej..
-
SPOTY RADOMSKIE
Każdy przejeżdzał obok Twojego samochodu i nikt Cie w nim nie widział. Myśleliśmy, że może poszedłeś na zakupy czy coś, ale że długo Cie nie było to podjechaliśmy sprawdzić dokładnie czy jesteś w środku.. no i byłeś..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O przepraszam, ale ja nie układam blachodachówek, tylko stawiam hale stalowe i ewentualnie mogę to pokryć płytami warstwowymi. A co do żony - no cóż, taka fikcja poetycka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano tak to czasem jest. Dobrze, że w ogóle się zjawiłeś. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziękuję wszystkim za przybycie. Kinga i mcm, miło było poznać. :th: Spocik się udał, szkoda tylko, że wcześniej nie wpadliśmy na to, że mcm może spać w samochodzie... mokom, to konkretna sprawa. U Maślanki robiłeś auto?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapowiada się, że konkretna ekipa dziś będzie. Bardzo mnie to cieszy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak mnie jakoś naszło..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, specjalnie na Twoje urodziny wymyśliłem krótki wierszyk. Jeżdżę eSą se po Warszawie, Chyba ją na gaz przeprawię, Na co żona: "Do apteki !!" "Idź se kup na głowę leki...!" Po aptece Suli w stresie, "Ktoś się czai przy mej eSie" Stoją ogry, podziwiają, Co za gościa z eSy mają... Suli, kranu z benzyną życzę. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kinga, miało mnie nie być w ten piątek, no ale skoro mamy mieć gościa, a tym bardziej płci pięknej to przyjadę. Godz. 19:00 z minutami - parking Billi na Wernera/Mireckiego (przy Fregacie).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, świetną masz zabawę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To spróbuj za tydzień we wtorek o 19:00 w Arkadii na poziomie -2...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś mu chyba zrobił psikusa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kurna, zapowiada się wieczór pełen atrakcji, zmiana moich planów nie była trafnym posunięciem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki on tam nowy. W sierpniu go kupiłem Nie wiem jeszcze czy będę za tydzień. Ale jaja, faktycznie. Mam spore zaległości. Liczę na to, że przyjedziesz też za tydzień. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka, 100 lat i żebyś zawsze miała coś do powiedzenia. :th: Ale to dzisiaj..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bendem Hmm, w takim razie bendem musiał jeszcze raz przemyśleć to czy przyjechać czy nie. Chciałbym zobaczyć Twój nowy nabytek. A będziesz może za tydzień?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zmiana planu - dziś nie przyjeżdzam na spota. Raguś, myślę, że McD zjemy za tydzień..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, Ty to potrafisz budować napięcie..
-
[B5 ADR] Czuć zapach sprzęgła
Ok, dzięki Panowie. Chyba zlecę wymianę.