Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Zdjęcie marne, ale pociąg wypaśny:
  2. Hmm, Panowie, Wy to się tylko gnieździcie na tych parkingach, a przecież można ładnie poszaleć na prostej drodze. I wcale nie trzeba mieć Q. :cwaniak1: Krzyniek, Ty się nie odzywaj, bo ja i tak wiem, że Ty lepszy od Czaka Norisa jesteś...
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Człowieku, jesteś zbyt młody żeby się nudzić. Idź na imprezę, na basen, na bilard, na kręgle, na spacer, pojeździć Audi, poczytać książkę, poczytać gazetkę, pooglądać TV, pograć w gierki, umieść posta na forum, że masz wolny wieczór i zaraz coś zorganizujemy... :th: Kto będzie jutro na spocie?
  4. Zapewnia branie, ale sprzedałem Audi i dlatego taka zamiana...
  5. A ile samochód ma przejechane? Mimo wszystko katalizator warto wyciąć jeśli auto ma duży przebieg.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Żyje żyje. Na którym roku jesteś? Trzeci?
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Coo, nudzi sie wam?
  8. Czyli jednak było kolacjo-śniadanie z koleżanką ? :polew: z tego co wychwyciłem wcześniej to bez śniadania bo pisał że w nocy wracał do domku :gwizdanie: Ale w nocy była piękna pogoda...
  9. Rozreklamuj się i sprawdzaj. A jaki masz miernik?
  10. Obiad wczoraj sie nie udał? Nawet nie zajechałeś na SPOTA... Obiad jak najbardziej się udał, ale to akurat nie ma nic do tego. Sorry, ale nie dałem rady na spota...
  11. No właśnie. Jarko mówił, że lista rezerwowa pusta, dlatego Was zachęcam.
  12. To teraz są dwa Hugi. Witamy. :th:
  13. :!: Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?
  14. Może umieścić jakąś informację, że niezapisani mają jeszcze szansę... Ostatecznie zapłacę za 2 i już.
  15. Za taki rysunek dałbym chociaż 1 pkt na zachętę. Pani okazała się wredna.
  16. :!: Słuchajcie, czy jest jakaś lista rezerwowych? Najprawdopodobniej pojadę sam, więc mogę zwolnić jedno miejsce. Wszystko wyjaśni się w tym tygodniu...
  17. Krzyniu, sprawdź w instrukcji czy ta słuchawka na pewno powinna współgrać z Twoim telefonem.
  18. Ale w nocy było łaadnie na drogach.
  19. Może się przedłużyć do obiadośniadania ? Mam nadzieję, że aż tak daleko to nie. Nie no, na 99% będę na spocie tylko że ok. 20:30.
  20. Skończta już z tym BRY i BRY. Ktoś zaczął nowy zwyczaj i teraz każdy naśladuje. BTW wy to umiecie pociskać na granicy nerwów.. Dla chcących wiedzieć - w Wawie będę, ale nie wiem czy dam radę na spota dojechać, bo obiad może się przedłużyć...
  21. Czy Wy słyszeli co się DZISIAJ NA AUTOSTRADZIE stało?
  22. Malik, zablokowałeś zabawę.
  23. Kot z królikiem - gra wstępna. Może być?
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak najbardziej. Na pewno lepiej niż te od B5. Jak cena dobra to brać. :th:
  25. Krzyniek, z Twoim laptopem to trzebaby blisko filara zaparkować. AndyN, Korzen, dzieki Pany. Jak trzeba to wezmę swój komputer. Aa, i jeszcze niech mi ktoś powie gdzie blisko centrum na niezobowiązujący obiad skoczyć ze znajomą..? Niestety Wawe znam praktycznie tylko z samochodu..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.