Treść opublikowana przez tomaszu
-
Foto zabawa
Zdjęcie marne, ale pociąg wypaśny:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, Panowie, Wy to się tylko gnieździcie na tych parkingach, a przecież można ładnie poszaleć na prostej drodze. I wcale nie trzeba mieć Q. :cwaniak1: Krzyniek, Ty się nie odzywaj, bo ja i tak wiem, że Ty lepszy od Czaka Norisa jesteś...
-
SPOTY RADOMSKIE
Człowieku, jesteś zbyt młody żeby się nudzić. Idź na imprezę, na basen, na bilard, na kręgle, na spacer, pojeździć Audi, poczytać książkę, poczytać gazetkę, pooglądać TV, pograć w gierki, umieść posta na forum, że masz wolny wieczór i zaraz coś zorganizujemy... :th: Kto będzie jutro na spocie?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Zapewnia branie, ale sprzedałem Audi i dlatego taka zamiana...
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka silnika
A ile samochód ma przejechane? Mimo wszystko katalizator warto wyciąć jeśli auto ma duży przebieg.
-
SPOTY RADOMSKIE
Żyje żyje. Na którym roku jesteś? Trzeci?
-
SPOTY RADOMSKIE
Coo, nudzi sie wam?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli jednak było kolacjo-śniadanie z koleżanką ? :polew: z tego co wychwyciłem wcześniej to bez śniadania bo pisał że w nocy wracał do domku :gwizdanie: Ale w nocy była piękna pogoda...
-
Sprawdzenie grubości lakieru .Co sądzicie o tym?
Rozreklamuj się i sprawdzaj. A jaki masz miernik?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obiad wczoraj sie nie udał? Nawet nie zajechałeś na SPOTA... Obiad jak najbardziej się udał, ale to akurat nie ma nic do tego. Sorry, ale nie dałem rady na spota...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie. Jarko mówił, że lista rezerwowa pusta, dlatego Was zachęcam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To teraz są dwa Hugi. Witamy. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:!: Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Może umieścić jakąś informację, że niezapisani mają jeszcze szansę... Ostatecznie zapłacę za 2 i już.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za taki rysunek dałbym chociaż 1 pkt na zachętę. Pani okazała się wredna.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:!: Słuchajcie, czy jest jakaś lista rezerwowych? Najprawdopodobniej pojadę sam, więc mogę zwolnić jedno miejsce. Wszystko wyjaśni się w tym tygodniu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, sprawdź w instrukcji czy ta słuchawka na pewno powinna współgrać z Twoim telefonem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale w nocy było łaadnie na drogach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może się przedłużyć do obiadośniadania ? Mam nadzieję, że aż tak daleko to nie. Nie no, na 99% będę na spocie tylko że ok. 20:30.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skończta już z tym BRY i BRY. Ktoś zaczął nowy zwyczaj i teraz każdy naśladuje. BTW wy to umiecie pociskać na granicy nerwów.. Dla chcących wiedzieć - w Wawie będę, ale nie wiem czy dam radę na spota dojechać, bo obiad może się przedłużyć...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy Wy słyszeli co się DZISIAJ NA AUTOSTRADZIE stało?
-
Foto zabawa
Malik, zablokowałeś zabawę.
-
Foto zabawa
Kot z królikiem - gra wstępna. Może być?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak najbardziej. Na pewno lepiej niż te od B5. Jak cena dobra to brać. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek, z Twoim laptopem to trzebaby blisko filara zaparkować. AndyN, Korzen, dzieki Pany. Jak trzeba to wezmę swój komputer. Aa, i jeszcze niech mi ktoś powie gdzie blisko centrum na niezobowiązujący obiad skoczyć ze znajomą..? Niestety Wawe znam praktycznie tylko z samochodu..