Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchaj, psujesz klimat w spotach radomskich. Zrób se urlop, albo zacznij nowy wątek. Lukas, Hugo, pomocy - otwórzcie spoty warszawskie!! :!:
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchajcie, kto ma możliwość otworzyć spoty warszawskie? Robicie nam tu niepotrzebny spam, wynocha! Brynia, miło Cie znow wideć w barwach klubowych. :th: Przy okazji pozdrawiam...
  3. Hmm, certyfikat niby ma. Ile to kosztowało?
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i na coś się Avant przyda.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To lepiej niech Pepin przygotuje opony, bo śniegu nie będzie.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Info w pierwszym poście jest aktualne. Spoty są w piątki o 19:00 na parkingu Billi przy ul. Mireckiego/Wernera. Pepin, zapraszamy. :th:
  7. Ja się tylko zastanawiam z kim ja będę pił wódkę na zlocie...
  8. No ale jest decyzja, to tak jakby sprzedał.
  9. Podczepiam się: Co myślicie - lepsze jest pozycjonowanie czy linki sponsorowane? Jakie jest Wasze zdanie? Ostatnio zleciłem linki sponsorowane w googlach, chociaż nie jestem do tego do końca przekonany...
  10. Wiedziałem, że jak Poziek sprzeda siwka to każdy się od niego odwróci...
  11. jarko, póki jeszcze nie jest za późno - ja też proszę o zmianę, bo jednak jadę sam (zaliczkę wpłacałem na dwie osoby..).
  12. Wyłączta to forum na kilka godzin, bo już mnie przez was głowa boli..
  13. screena chcesz? Nie...
  14. Czy to na pewno nie jest prowokacja?? Słuchajcie, wiem, że Brynia ma teraz jakieś problemy, nie wiem co z tym EŁU, ale póki się tu nie wypowiedziała to nie oceniajcie jej surowo... Też zmartwiło mnie to, że u nas straciła status Klubowiczki.
  15. Słuchajcie, bijcie się, ubliżajcie sobie, róbcie wszystko, tylko niech nikt przypadkiem nie przechodzi do EŁU...
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th: chyba w piątek Tomciu Fakt, miałem na myśli PIĄTEK. :>
  17. To niemożliwe. Przecież moskal by sobie nie odpuścił. Jeśli do Ciebie to kamień z serca..
  18. Angelo i Sławku, przwieźcie nam czasem jakiś kubeczek do Warszawy...
  19. To naprawdę bardzo miłe. :bicz3:
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th:
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo, dziś na spocie była liczna grupa - 3 osoby... mokom, Ciebie to ja już ze sto lat nie widziałem.
  22. Nosfer, Maluszek lux, ale miał być Fiat Duży albo Polonez, więc czekamy dalej. EDIT: Nosfer, widzę, że to opornie idzie, dlatego wyedytowałem wcześniejszego posta i teraz mogę Ci zaliczyć to zdjęcie. Rozumiem, że teraz ten NAJDŁUŻSZY SUTEK ŚWIATA...
  23. To ja poproszę Fiata 125p, 126p lub Poloneza ze znaczkiem od innego auta, np. Mercedesa. BTW Nosfer, faktycznie nie zrozumiałem Twojego polecenia.
  24. Szybka akcja, proszę:
  25. Czy nie dostanę za to bana?? :gwizdanie: Nosfer, to dobre jest:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.