Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchaj, psujesz klimat w spotach radomskich. Zrób se urlop, albo zacznij nowy wątek. Lukas, Hugo, pomocy - otwórzcie spoty warszawskie!! :!:
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, kto ma możliwość otworzyć spoty warszawskie? Robicie nam tu niepotrzebny spam, wynocha! Brynia, miło Cie znow wideć w barwach klubowych. :th: Przy okazji pozdrawiam...
-
Sprawdzenie grubości lakieru .Co sądzicie o tym?
Hmm, certyfikat niby ma. Ile to kosztowało?
-
SPOTY RADOMSKIE
No i na coś się Avant przyda.
-
SPOTY RADOMSKIE
To lepiej niech Pepin przygotuje opony, bo śniegu nie będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Info w pierwszym poście jest aktualne. Spoty są w piątki o 19:00 na parkingu Billi przy ul. Mireckiego/Wernera. Pepin, zapraszamy. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się tylko zastanawiam z kim ja będę pił wódkę na zlocie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale jest decyzja, to tak jakby sprzedał.
-
pozycjonowanie stron? znacie kogoś? kogoś kto jest warty polecenia?
Podczepiam się: Co myślicie - lepsze jest pozycjonowanie czy linki sponsorowane? Jakie jest Wasze zdanie? Ostatnio zleciłem linki sponsorowane w googlach, chociaż nie jestem do tego do końca przekonany...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem, że jak Poziek sprzeda siwka to każdy się od niego odwróci...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jarko, póki jeszcze nie jest za późno - ja też proszę o zmianę, bo jednak jadę sam (zaliczkę wpłacałem na dwie osoby..).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyłączta to forum na kilka godzin, bo już mnie przez was głowa boli..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
screena chcesz? Nie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy to na pewno nie jest prowokacja?? Słuchajcie, wiem, że Brynia ma teraz jakieś problemy, nie wiem co z tym EŁU, ale póki się tu nie wypowiedziała to nie oceniajcie jej surowo... Też zmartwiło mnie to, że u nas straciła status Klubowiczki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, bijcie się, ubliżajcie sobie, róbcie wszystko, tylko niech nikt przypadkiem nie przechodzi do EŁU...
-
SPOTY RADOMSKIE
Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th: chyba w piątek Tomciu Fakt, miałem na myśli PIĄTEK. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To niemożliwe. Przecież moskal by sobie nie odpuścił. Jeśli do Ciebie to kamień z serca..
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Angelo i Sławku, przwieźcie nam czasem jakiś kubeczek do Warszawy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To naprawdę bardzo miłe. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, dziś na spocie była liczna grupa - 3 osoby... mokom, Ciebie to ja już ze sto lat nie widziałem.
-
Foto zabawa
Nosfer, Maluszek lux, ale miał być Fiat Duży albo Polonez, więc czekamy dalej. EDIT: Nosfer, widzę, że to opornie idzie, dlatego wyedytowałem wcześniejszego posta i teraz mogę Ci zaliczyć to zdjęcie. Rozumiem, że teraz ten NAJDŁUŻSZY SUTEK ŚWIATA...
-
Foto zabawa
To ja poproszę Fiata 125p, 126p lub Poloneza ze znaczkiem od innego auta, np. Mercedesa. BTW Nosfer, faktycznie nie zrozumiałem Twojego polecenia.
-
Foto zabawa
Szybka akcja, proszę:
-
Foto zabawa
Czy nie dostanę za to bana?? :gwizdanie: Nosfer, to dobre jest: