Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A była herbatka? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No to przecież nie ja te czułości widziałem.. Chociaż wiem, że na E7 w okolicach Kosowa to lubią stać. Na Budkach Skaryszewskich to oczywiście zatrzęsienie. Ozix, już mnie nie lubisz? Berlingo już dotarte, ale podgonić się nie dało. Do Tarczyna był korek gigant, dobrze, że objechałem bokami. Później już jakoś szło, ale nie dotarłem na spota bo musiałem jeszcze szybko na Ustronie podjechać. Obiecuję poprawę za tydzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, przyjedź, bo ja teraz naprawdę nie wiem czy będę. Wyskoczył mi wyjazd do Stolicy, a wiadomo jak to później wygląda powrót w piątki... Mam nadzieję, że tylko się spóźnię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba że ktoś będzie trzymał Ozixa, to wtedy zaryzykuję i przyjadę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napiszcie tylko kiedy i gdzie. Zobaczymy jak banda dzieciaków wciska gaz w swoich zabawkach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Yyy.., słuchajcie, jeszcze nie wiem, czy będę mógł wieczorem podjechać... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
To chyba znam właściciela. Ma też białe lampy z tyłu, co niestety mi się nie podoba.. A pod maską drzemie 1.6.
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: Ozix, jeśli mówisz poważnie to znam ten ból... A jak mówisz to z przekory to Adrian Ci już powiedział gdzie czułości stoją..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbas, zamawiam jazdę próbną - tzn. na miejscu pasendżera ofkors.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, no nie mów, że się mnie nie boisz? Przecież widzę, że jakiś spięty jesteś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dałem się złapać, a nawet miałem sięgać po jakąś linijkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak jest, niech sie chłopak boi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, jak mam to rozumieć? Ja Cie nie będę zapraszać, Ty po prostu masz przyjechać i kropka!
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogę po Ciebie podjechać.. Co prawda bez kogutów, ale za to na czerwonym nie jeżdżę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, przecież w Niemcowni to każda mapa działa.
-
SPOTY RADOMSKIE
A jaki kolor tej ze Skaryszewa? Może granat? Kto przyjeżdża w piątek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbasu, be piuntka ma duszę. Bierz RS4 B5, zaimponujesz mi jak cholera. Mogę być nawet Twoim szoferem, albo chociaż zaprowadzać eReSe na myjke. Aha, no i oczywiście sedan Panie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może o żeńskich narządach coś..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek, co Ty tak o tych penisach ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No przecie wstawił tera spoconego chłopa. To jeszcze źle?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ju nid ku*wa, rilaks ku*wa, Pozier madafaka..
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja w tamtym tygodniu kupiłem auto na letnich oponach i w tym roku już nie zmieniam.
-
[B5 AFN] Drgający tłumik
Żeby uzyskać taki dźwięk - obawiam się, że musisz sprzedać swojego diesla i kupić RS4. Co do drgań - może układ jest gdzieś zagięty, dotyka podłogi i dlatego wibruje. Warto też sprawdzić plecionkę, która powinna redukować drgania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopy najlepszego. Wczoraj Pani Policjantka wlepiła mi mandat za szybką jazdę - aż 91 km/h na idealnie równym i w miarę szerokim asfalcie - oczywiście to był teren zabudowany. Trzeba zakładać antene.