Treść opublikowana przez tomaszu
-
Jak dotrzeć do firmy krzak ?
Pewna firma z Bydgoszczy o nazwie "CHEMTEX" (przynajmniej taką mają pieczątkę) oszukała mnie na 1100 zł netto. Nie opłaca mi się jeździć do Bydgoszczy i szukać człowieka (Jerzy Żurek), z którym podpisałem umowę, ale też nie odpuszczę tak łatwo, nawet jeśli będę musiał do tego dołożyć. Telefon Żurka oczywiście jest poza zasięgiem. Telefon z pieczątki jest wyłączony - zgłasza się poczta, ale nawet nagrać się nie można, bo skrzynka zapełniona - wygląda na typową firmę krzak. Na maila oczywiście też nikt nie odpowiada. Niby widnieje ta firma w kilku bazach firm, np. TU, więc pewnie można jakoś do niej dotrzeć, tylko jak? Czy istnieje jakiś urząd (może US), do którego można zadzwonić i zorientować się czy taka firma naprawdę istnieje i jakoś przez US ściągnąć te pieniądze? Co o tym myślicie? Troche dałem się zakręcić, ale umowę mam, a to najważniejsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w jakim to skeczu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co to je? Na szczęście korzystam raczej z jednego komputera, na którym jestem zawsze zalogowany. Nosfer, mądrze prawisz, tylko kto tego bana da..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w tym momencie to nie bedzie demokratyczne głosowanie ps. zagłosowałem na BryTomek Cholera to i ja zmieniam na BryTomek, a co tam. EDIT: Hmm, nie mogę zmienić. A czy za same chęci zagłosowania na BryTomek też przysługuje przejażdżka??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O w k**wę... Żeby sprawdzić wyniki ankiety to musiałem na coś zagłosować, więc zagłosowałem na "Łoszusta". Widzę, że top 1 to "BryTomek", ni ch*ja nie zgadzam się na to!! Co do Ikarusa - to jak Pany, może faktycznie jakaś zrzutka? Krzyniek bedzie szoferem. To byłaby dobra promocja naszego Klubu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Na pewno dowiesz się tego w działach technicznych. Witaj na forum. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widziałem tego Ikarusa za piątaka, ale ciekawe ile kosztowałby remont. Mam chęć zrobić jeżdżącą dyskotekę - barek za kierowcą, DJ na tyle, tancerki na przegubie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yyy Panowie, Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. Na zlot letni możemy pojechać czymś takim.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja oczywiście. Tzn. mogę się spóźnić pare minut, ale na pewno będę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja - Cytrynka :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem dziennikarzem, więc to zboczenie zawodowe..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale na głównym banerze jest literówka. Przepraszam. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O maasz, to dobre jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ew. Seat lub Skoda. Z ASO VW mam przykre doświadczenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja przecież żartuję... Leski, w piątek mogę podjechać i sprawdzić miernikiem stan nadwozia. Co do Q - niestety nie jestem mechanikiem, ale może w ramach spota ktoś by się ze mną wybrał sprawdzić to auto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powoli, ale do przodu. Niech już ten śnieg się skończy.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 09:54_________________________________________________ To Korzen mu pomagał?
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, dobra decyzja, bo ta Twoja padaczka chyba już by nie pojeździła zbyt długo. Przyjedź w piątek to obgadamy temat nowego samochodu. Jak będzie trzeba to podjadę po Ciebie.. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale kox pogoda mi się wczoraj trafiła na trasie do Radomia. Uwielbiam takie warunki. Nie ma to jak jechać w ścianie śniegu: Za Grójcem było już spokojniej: Na wysokości Tarczyna TIRy zablokowały drogę w kierunku Wawy - nie było przejazdu. Czy ktoś może wie jak dziś wygląda trasa? Czy jest przejezdna?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
Od teraz każdy będzie się do mnie zwracał z szacunkiem.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Namówiłeś mnie. Będę między 19 - 20:00...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Opiłem się cytrynówy i gdzieś posiałem... :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjechałem na spota, kłapnąłem drzwiami i poszła iskra..- SPOTY RADOMSKIE
Poważnie? A gdzie ta fotka?? - SPOTY RADOMSKIE