Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nic, tak pytam z ciekawości.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Eno, to czym Michał przyszaleje na spocie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal, ile Ty masz lat?- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:gwizdanie: mam nadzieję że odpowiednie Już się boję o siebie...- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No to biere pantalony.- SPOTY RADOMSKIE
Chętnie też bym się zapisał...- SPOTY RADOMSKIE
Pojechałbyś ze mną, a Twoje rozrywki ograniczyłyby się do picia wódki. W sumie to czego chcieć więcej.- Co mam zrobić w tej sytuacji ?
400.000 km na 6 lat to i tak niedużo, tym bardziej po autostradach. Nie przejmuj się tym, bo większość aut ma cofany licznik. Ile km rocznie robisz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Franek, ale będziesz miał rynnę. I te super hiper tuningowe klosze a la naczepa Kögel do TIRa.- Jak to jest z tankowaniem paliwa za punkty Vitay ?
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede Nie rozumiem za bardzo po co Tomek się pyta czy będziesz skoro przecież jesteś co tydzień Fakt. :doh1:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, będziesz na najbliższym spocie? Chciałbym obgadać wyjazd na zlot. Co prawda trochy się boję z Tobą jechać, ale ryzyk fizyk.- Jak to jest z tankowaniem paliwa za punkty Vitay ?
Hmmm, ja kiedyś wymieniałem punkty na Orlenie i było tak, że musiałem zatankować za minimum 100zł, żeby mieć 50zł gratis..- SPOTY RADOMSKIE
Koniecznie. :th: Tzn. za 2 tygodnie, bo za tydzień jestem w Bukowinie na zlocie.- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie no, po prostu szkoda mi się Pietrka zrobiło. :>- SPOTY RADOMSKIE
Tym razem spot w mniejszym gronie, ale bardzo udany. :th:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Też myślę, że Klub powinien trzymać się razem...- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Hmm, trochy strach, ale w sumie to mógłbym zaryzykować. Jeśli będziesz na najbliższym spocie to obgadamy temat. :th:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A tu patrz - będą też Cytronety.- Nie mogę napisac literki "Ć"
Do wszystkich moli komputerowych: Nie mogę napisac małej literki Ć. Pamiętam, że kiedyś miałem taki problem na swoim komputerze, ale jakoś to rozwiązałem. Teraz nowy komputer mojej LOVE robi takiego psikusa i nie pamiętam co na to poradzic..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tak moge cie witac codziennie. myślałem ze cie to denerwuje Nie, plis, tylko nie to.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak miło, że ktoś jednak o mnie pamiętał. BRY !!!- SPOTY RADOMSKIE
Aa, no może i tak. Myślałem, że to dotyczy każdej B5...- SPOTY RADOMSKIE
Zdaje się, że takie sztuczki to tylko w Passacie. - SPOTY RADOMSKIE