Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak, akurat u mnie nieBRY przychodzi jutro...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czasem przychodzi nieBRY, który nas sponiewiera, żebyśmy później mogli docenić BRY... Jutro będzie lepiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jakiś pornos będzie?? BRY moskal.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, NIE PISZ DO MNIE W TEN SPOSÓB, NIE BĘDĘ TWOIM CHŁOPCEM!! A Avanta gratuluję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie przejmuj się, ja w awatarze Ozixa też widzę niebieską Audi. Ozix, zmieniasz furę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy raggaman to żółta czy zielona kulka??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
YEAH BUNNY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raggamanie, Ty świrze klubowy. Wszystkiego najlepszego na urodziny! Żebyś zawsze miał co wklejać na forumie i żebyś nie ograniczał się tylko do zdjęć, bo już swoje lata masz...
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak tak. Za tydzień przyjedziesz. Co do grila - oczywiście, że będzie. Poczekajmy tylko aż pogoda się ustabilizuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Koval, a już myślałem, że się na nas obraziłeś. Jak dasz rade przyjechać w ten piątek to zapraszamy, a jak nie to nadrobimy. Spoty teraz są co tydzień. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo niewierny marce (bardziej z potrzeby niż z chęci) jest wierny Klubowi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, ja słyszałem o nim same dobre komentarze. Sam u niego malowałem błotnik w Trafiku. Facet bardzo konkretny i słowny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie. Ta dróżka prowadzi prosto do jego zakładu, który widać z ulicy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kierunek na Piotrków. Nie wiem czy to jest jeszcze Radom czy jakaś miejscowość, ale to blisko od ronda.
-
SPOTY RADOMSKIE
W takim razie polecam warsztat Janusza Masiarka. Na spocie dam Ci nr - muszę gdzieś odszukać wizytówkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Znam dobry warsztat lakierniczy, gdzie mogą zrobić polerkę. Ogólnie facet się ceni, ale jeśli chcesz mieć dobrze to warto.. Nie pamiętam teraz numeru, ale do spota dowiem się. Mogę Ci też załatwić polerkę za jedyne 100zł. Co prawda nie wychodzi jak nówka, ale dopóki niskie słońce nie świeci to jest ok...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem, że mam sklerozę, wiem, że czasem nie umiem słuchać i wiem też, że jesteś najbardziej zrzędliwym chłopem, jakiego znam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, to przestaje być śmieszne, a robi się przerażające.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, nic się nie chwaliłeś..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet nie wiesz jaki mi się banan na gębie zrobił jak przeczytałem Twojego posta. :> No ale później Raguś mnie zgasił..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, czemu mi się wydaje, że dziś jest piątek i zaczynam się opie*dalać??
-
SPOTY RADOMSKIE
:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:
-
SPOTY RADOMSKIE
SKASUJ TEGO POSTA DEWIANCIE!! NIE!! Wstydzisz sie przyznać?? a ostatnio sam mnie zapraszałeś do swojej Cytrynki!![br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 14:49 O ku*wa, kariere forumową ślag trafił przez tego gamonia. Za co??
-
SPOTY RADOMSKIE
RED ALERT obowiązuje też każdy obcy samochód. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że RED ALERT nadal obowiązuje jak Ozix zapowiada przyjazd na spota.. [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 14:42_________________________________________________ SKASUJ TEGO POSTA DEWIANCIE!! Tu muszę Ci przynać rację.