Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pincet, żeby spokornieć, a stówa gapowego.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to zaliczymy poniedziałkowy spot. Bryniu, wezmę linkie. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, ale ja lawety nie mam. Oprócz odwózki do domu służę tylko eskortą, jazdą w trudnych warunkach, trudnymi pojazdami lub pomocą przy całkowitym wybiciu szyby. No bo rozumiem, że linka do niczego nie potrzebna.. Mimo wszystko dzwoń, bedziem działać. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za brak dokumentów mówisz, a za nieważność dokumentu tyle samo?? Może se pińć dych na flache ściągnął.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dżizas, jakiś diabelski dzień: Brynia straciła szybę - 600 zł Ja dostałem mandat - 600 zł odzim zepsuł matrycę - 600 zł 666 mokom, zajeżdżaj w piątek tym nowym cackiem, obadamy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dowód rejestracyjny Oto zdjęcie mandatu. Który twardziel to rozczyta? Faktycznie jest coś o "niedopuszczeniu do ruchu" - pewnie chodzi o ten miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zmylił mnie, bo nic nie mówił, że to też liczy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, mogę Ci pomóc. Dzwoń do mnie rano, pewnie będę w Radomiu. Pechowy dzień - ja 600 zł mandatu, Ty szyba. Przyjmujemy na klate i walczymy dalej, będzie dobrze. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, mam jeszcze miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zwrócił mi uwagę o to, ale nie mówił, że będzie za to kara.. Zara ide do samochodu po kwitek i poczytam co tam napisane. Tak czy siak straszył, że da 1000 zł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe czy się teraz tu odezwie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, Ty to masz jakiś dziwny ten nick. Może BRYBrynia...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jak jeżdżą, a to jakie są przepisy to jedno i drugie. Miałem niefarta i mnie wyhaczyli, a czy za dużo dostałem.. No cóż, może już wprowadzają nowe przepisy, a może faktycznie jakiś bonus. [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:41_________________________________________________ I co by to dało? Sratatatata i co jeszcze ? No właśnie. Dostałem, przyjąłem, sprawa zamknięta. Nie będziemy dalej gdybać. A3, następnym razem zadzwonię po Ciebie to będziesz z nimi negocjował.
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY... Brycneo, zdaje się, że Bryniek wisi nam wódkę, prawda..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy za dużo czy nie. Mówił, że ma tak w taryfikatorze to muszę mu wierzyć. To i tak podobno dolna granica. W sumie to był teren zabudowany, więc sporo za dużo.. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czysta rozumiem, pincet rozumiem, ale nie kur*a szejset. Nic nie dało rady zagadać. Pierwszy raz takiego służbiste spotkałem. Jechałem 116/h Grójecką wśród innych samochodów i mnie wysuszyli - banał. A przy tym taki wykład dostałem, że później 90 na tempomacie do samego Radomia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY Wam wszystkim cholera jasna, BRYmaszu* się kłania!! Dziś na Grójeckiej zarobiłem 600zł i 11pkt. No tak to jeszcze nie miałem, i to kuffa z anteną na dachu. _________________________________________________ *) Zdejmijta te ankiete, bo tak powinien wyglądać mój nick...
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
boberek, Twoje fotki zginęły z pierwszego posta. Będziesz wrzucał jeszcze raz?
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY to stara historia, lepiej w to nie wnikaj..
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech se wezno.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty, Bryskal, nie fikaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja wam kuffa naszykuje!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wam kuffa zmienie...!
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki za spota, miło było poznać nowe twarze i zapraszamy częściej. :th: Adecneo, Ty patafianie. :bicz3:
-
Jak dotrzeć do firmy krzak ?
Będę bardzo wdzięczny. :th: Może kogoś zapytasz o tego Żurka.
-
Jak dotrzeć do firmy krzak ?
Przedsiębiorstwo Wydawnicze "CHEMTEX" Jerzy Żurek 85-830 Bydgoszcz, ul. Sandomierska 31/21 NIP: 554-008-26-59 REGON: 093178748 Co do łysych - nie mam żadnych w Bydgoszczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W piz*u tam, jade zara na spota..