Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Pincet, żeby spokornieć, a stówa gapowego.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to zaliczymy poniedziałkowy spot. Bryniu, wezmę linkie. :th:
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, ale ja lawety nie mam. Oprócz odwózki do domu służę tylko eskortą, jazdą w trudnych warunkach, trudnymi pojazdami lub pomocą przy całkowitym wybiciu szyby. No bo rozumiem, że linka do niczego nie potrzebna.. Mimo wszystko dzwoń, bedziem działać. :th:
  4. Za brak dokumentów mówisz, a za nieważność dokumentu tyle samo?? Może se pińć dych na flache ściągnął.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dżizas, jakiś diabelski dzień: Brynia straciła szybę - 600 zł Ja dostałem mandat - 600 zł odzim zepsuł matrycę - 600 zł 666 mokom, zajeżdżaj w piątek tym nowym cackiem, obadamy.
  6. Dowód rejestracyjny Oto zdjęcie mandatu. Który twardziel to rozczyta? Faktycznie jest coś o "niedopuszczeniu do ruchu" - pewnie chodzi o ten miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zmylił mnie, bo nic nie mówił, że to też liczy.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, mogę Ci pomóc. Dzwoń do mnie rano, pewnie będę w Radomiu. Pechowy dzień - ja 600 zł mandatu, Ty szyba. Przyjmujemy na klate i walczymy dalej, będzie dobrze. :th:
  8. Hmm, mam jeszcze miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zwrócił mi uwagę o to, ale nie mówił, że będzie za to kara.. Zara ide do samochodu po kwitek i poczytam co tam napisane. Tak czy siak straszył, że da 1000 zł.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ciekawe czy się teraz tu odezwie.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No właśnie, Ty to masz jakiś dziwny ten nick. Może BRYBrynia...
  11. To jak jeżdżą, a to jakie są przepisy to jedno i drugie. Miałem niefarta i mnie wyhaczyli, a czy za dużo dostałem.. No cóż, może już wprowadzają nowe przepisy, a może faktycznie jakiś bonus. [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:41_________________________________________________ I co by to dało? Sratatatata i co jeszcze ? No właśnie. Dostałem, przyjąłem, sprawa zamknięta. Nie będziemy dalej gdybać. A3, następnym razem zadzwonię po Ciebie to będziesz z nimi negocjował.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    BRY... Brycneo, zdaje się, że Bryniek wisi nam wódkę, prawda..?
  13. Nie wiem czy za dużo czy nie. Mówił, że ma tak w taryfikatorze to muszę mu wierzyć. To i tak podobno dolna granica. W sumie to był teren zabudowany, więc sporo za dużo.. :>
  14. Czysta rozumiem, pincet rozumiem, ale nie kur*a szejset. Nic nie dało rady zagadać. Pierwszy raz takiego służbiste spotkałem. Jechałem 116/h Grójecką wśród innych samochodów i mnie wysuszyli - banał. A przy tym taki wykład dostałem, że później 90 na tempomacie do samego Radomia.
  15. BRY Wam wszystkim cholera jasna, BRYmaszu* się kłania!! Dziś na Grójeckiej zarobiłem 600zł i 11pkt. No tak to jeszcze nie miałem, i to kuffa z anteną na dachu. _________________________________________________ *) Zdejmijta te ankiete, bo tak powinien wyglądać mój nick...
  16. boberek, Twoje fotki zginęły z pierwszego posta. Będziesz wrzucał jeszcze raz?
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    BRY to stara historia, lepiej w to nie wnikaj..
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niech se wezno.
  19. Ty, Bryskal, nie fikaj.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja wam kuffa naszykuje!
  21. Ja wam kuffa zmienie...!
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki za spota, miło było poznać nowe twarze i zapraszamy częściej. :th: Adecneo, Ty patafianie. :bicz3:
  23. Będę bardzo wdzięczny. :th: Może kogoś zapytasz o tego Żurka.
  24. Przedsiębiorstwo Wydawnicze "CHEMTEX" Jerzy Żurek 85-830 Bydgoszcz, ul. Sandomierska 31/21 NIP: 554-008-26-59 REGON: 093178748 Co do łysych - nie mam żadnych w Bydgoszczy.
  25. W piz*u tam, jade zara na spota..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.