Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Kaśka, bry reszta krawaciarzy.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ładną masz tę siostrę?? Czy to może będzie opłacona koleżanka, która ma grać Twoją dziewczynę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, czy każdy musi wiedzieć, że Ci się podobam!?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wracałem, więc możliwe, że mnie widziałeś. Poza tym wydawało mi się też, że ktoś z jakiegoś ciemnego avanta machnął, ale nie wiem czy to był samochód klubowy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PRO ME NA DA !!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wtedy będziemy regularnie. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może w Radomiu będziecie spoty robić - każdy będzie miał równe szanse. raggaman, jak impreza?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie widziałem niestety. Wczoraj i dziś zjadłem po 2 milkiłeje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryskal na dyżurnego..., on zawsze tu czuwa jeszcze przed wschodem słońca.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, brak mi słów dla Ciebie. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i skończysz z tymi zalotami do mnie. Mam też nadzieję, że za nikogo innego się nie weźmiesz (Panowie, musicie uważać). :>
-
Jak dotrzeć do firmy krzak ?
Wiesz.. ja wolę poświęcić te pieniądze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Lecę spać, mam nadzieję, że straszny Ozix mi się nie przyśni...
-
SPOTY RADOMSKIE
Złapie się jak będę musiał Ci przypieprzyć z kolana w te niewyparzone gębe. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Się znaczy tym trójkątem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze z Rolmleczem trzeba się przeprosić i wyrwać od nich jakieś krówki i jogurty na poimprezowego kaca. Ozix, Ty będziesz naszym szoferem. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 23:06_________________________________________________ Szpachelką??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Twarde sztuki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niedługo bedziem kiełbase i musztarde palić na grilu, a Ty mcm bierz przyczepkie i zapitalaj po milkiłeje z karmelem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Męskim nagim ciałom mówimy stanowcze NIE, tym bardziej jeśli dwa męskie ciała się dotykają albo wypinają tyłki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany (Brynia też), spot kox.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak oglądałem ten film to aż krzyknąłem i złapałem się za dżondra. To musiało boleć..
-
SPOTY RADOMSKIE
boże kogo Ty nie znasz[; no możesz jak chcesz może ma coś fajnego[; Jak będziesz na spocie to pogadamy. Znam jeszcze dużo ciekawych osób.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto mnie nakrył? Po prostu jestem zniesmaczony. Poza tym takie stronki zaśmiecają komputer.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa no, nie wklejajcie linków do stron porno, i to jeszcze z facetami. Takie linki to na wizaz.pl albo inne coś...
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, będziesz dziś na spocie? Temat komputera chciałbym obgadać. Ozix, mój znajomy handluje nowymi felgami, skontaktować Cię z nim?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To je jeden z tych Stefuniów: