Treść opublikowana przez tomaszu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Cholera, pierwszy zlot, na którym miałbym pretekst, żeby nie pić, bo chciałbym porobić przejazdy zręcznościowe Audi, ale nie mam Audi, więc pozostaje mi pić...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pocieszyłeś mnie.
-
Garwolin i okolice spot........
Cierpliwości Panie, cierpliwości. Jak będzie jakiś spot to daj znać - może podbuduję frekwencję.
-
Nazwa firmy
A czy to prawda, że jak ktoś zastrzeże daną nazwę to inne firmy, z taką samą nazwą muszą ją zmienić?
-
SPOTY RADOMSKIE
Haha. Ja po prostu jak usiądę na krześle to nie będę wstawał. Pozdrawiam z Lublina. Ale jestem głupi - przyjechałem na uczelnię i nie poszedłem na zajęcia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na grila to chętnie bym se zakupił stalowe gacie, ale takie, które zasłonią mój tyłek. Ozix, nie rób sobie nadziei, nie mam planów co do Ciebie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MY też, chociaż bywa trudno...
-
Garwolin i okolice spot........
Muszę się kiedyś do Was wybrać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja na letni póki co się piszę. Decyzję podejmę później, ale póki co mi pasuje. Ja chcę już grila 8 maja! Najprawdopodobniej to będzie dla mnie rewolucyjna popijawa, ale nie będę mówił o co mi chodzi, bo zapeszę. Wszyscy (albo i też nie) dowiedzą się w swoim czasie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu tylko gościem jestem. Na pocieszenie proszę bardzo:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idę na kawę, bo takie tu ostatnio nudy, że mi ciśnienie opada... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
cóż... Poziek... [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 14:26_________________________________________________ Nie no, z browarkiem, ale nie mów głośno.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja jest spokojna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oo, to akurat do Ciebie pasuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, ja to Ci nie pomogę, bo ja umiem tylko jeździć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W takim razie ja nie jestem na poziomie, bo już dawno za taką jazdę po bandzie Poziowiec dostałby w czambuł...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, ale ja podziwiam Witka za cierpliwość do "małolata", a jednocześnie dziwię się, że Poziowiec jeszcze nie dostał w czambuł...
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak to nigdy nie pisz, bo nigdy nie będzie A czwórek na parkingu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiadomo to nie od dziś... BTW uważajcie tam we wtorki w Promenadzie... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na chłopski rozum to Poziek już dawno powinien dostać w czambuł, ale że nie dostał to ja już nie rozumiem tej wojny Poziowiec vs. Witeś...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, staniesz akurat na granicy A4 i beemek i w razie czego jesteś z klubu BMW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łojezu, nie dasz się innym wypowiedzieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja dziś przyjeżdżam i mają być wszyscy!
-
SPOTY RADOMSKIE
UWAGA NA NIESPODZIEWANĄ DOSTAWĘ OD TYŁU!
-
SPOTY RADOMSKIE
To dobre jest, będziemy się trzymać blisko Bryni.