Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Miszczuniu, jak raz wpadniesz tak już po Tobie. Buduj z kobietą luźny związek - mów jej o swoich marzeniach i fantazjach erotycznych (nawet z innymi kobietami), wtedy będziesz szczęściwy. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak Ci się tylko wydaje...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, wiedziałem. [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 22:51_________________________________________________ :polew: Ozix, czy Twoja LOVE wie co Ci sie śni??
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, jeśli pozwolisz to do Ciebie będę się zwracał jak do tej pory. :>[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 22:05_________________________________________________ Abslotutnie!!!! Poznałam Tomkową A i nie zauwazyłam, dodam tylko że fajna ,,pupa" bez zobrazy tomek :> zreszta sma mój Ł tak stwierdził, a do tego miła i usmięchnieta dziewczyna. W sam raz dla naszego Tomaszka :> Jak to mój Ł mawia, klasę faceta poznaje się po tym jaka jest jego kobieta :gwizdanie: A ja dodam, że oprócz "fajnej pupy", z moją A. dogaduję się jak nigdy z nikim. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem.
-
SPOTY RADOMSKIE
I tego się trzymajmy. :th: PS. Pozwalam Ci mówić do siebie po imieniu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Muszę przyznać, że Twój tekst zrozumiałem dopiero po ponownym przeczytaniu - nie masz za co podziwiać, to zwyczajne niedoczytanie z mojej strony. Chociaż z drugiej strony to jak zadzierasz z kimkolwiek z radomskim spotów, to zadzierasz ze wszystkimi. Odkąd mieszkam znów w Radomiu to przestałem utożsamiać się z Warszawiakami. Co najwyżej ze spotami warszawskimi, na które czasem przyjeżdżam. Ale nie martw się, na pewno nie z tymi na Torwarze...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie, że jest taka opcja. Mam Trafika, a jak będzie trzeba to pożyczę też Transita, który ma sporą skrzynię ładunkową (3,5m długości). Damy radę. :th: A w ogóle to witojcie. Łikend miałem świetny. Byliśmy z paczką znajomych w Kazimierzu, ale nie ważne gdzie - ważne z kim. Bryniu, a jak nas widziałaś to wracaliśmy z A. z obiadu od moich rodziców. Dzielny Poziowcu, jak masz mi/nam coś do zarzucenia to śmiało, nie obrażę się. Krytyka zawsze jest wskazana. Chociaż wątpię, żeby akurat w tym przypadku krytyka miała jakiekolwiek znaczenie... _________________________________________________ Ozix, bez Ciebie nie byłoby radomskich spotów..
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie tamtędy będę jechał, ale nie sam więc nie zrobimy spota. Myjnię już znalazłem w Radomiu..
-
SPOTY RADOMSKIE
Hej, gdzie dzisiaj można zaliczyć myjnię?? Nie mówię o szczotach przy stacjach paliw..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie w weekend nie będzie, więc i jutro na spota nie dojadę. Idę spać, 3mta się i nie chlejta tych browarów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to je??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam. Ja właśnie popijam... herbatkę. Co to jest ten
-
SPOTY RADOMSKIE
Każdy INNY tak mówi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że każdy jest inna od Ciebie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie spodziewałem się po Tobie. Ja na tygodniu raczej nie piję.. EDIT: Tym bardziej, że dzisiaj będę grał w gierkę z ZSRR.
-
Hardcorowa "lotka" do A4 B7
Zdaje się, że Benelux tak ma - dziwne, że u nas nie zaczęli tak przerabiać samochodów. Teraz to i tak nieaktualne, bo wróciły kratki..
-
SPOTY RADOMSKIE
Niedługo w aptekach będzie Świński Gripex. BTW walisz dzisiaj browary??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety doskonale znam ten ból. Co prawda mam tylko 17 pkt, ale kto wie co mnie jeszcze na dniach czeka.
-
Hardcorowa "lotka" do A4 B7
Śliczne chlapacze.
-
Zafoliowane tablice rejestracyjne
Jest jeszcze coś takiego jak "próba sfałszowania", chociażby wspomnianą wcześniej pastą do zębów (np. 8 przerobić na 3) i z tego co wiem to za to jest jakaś konkretna kara.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podręcznikowy pirat drogowy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zadzwonię jak już będę w samochodzie - wtedy jest najwięcej czasu. Co do rowerów - właśnie coś mi się kojarzy z tymi domkami na kapturze, ale nie wiedziałem gdzie to dokładnie jest. Dziś się tam wybiorę.
-
SPOTY RADOMSKIE
a dzie to? nie no musze gdzies w kozienicach poszukac,, bo sam to chyba nie dam rady ładnie wyprac.. Na Czarneckiego za Orlenem. [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 11:41_________________________________________________Gdzie w Radomiu kupić rower? Czy mamy sklep GIANT??
-
SPOTY RADOMSKIE
Zrobio u pana Stasia. Też mam miły dzień. Taki w miarę luźny, ale dynamiczny - po prostu bezstresowy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra dobra, też tak kiedyś mówiłem. Rok temu zacząłem tyć i teraz już muszę się pilnować. Poza tym z tego co widzę to Ty non stop narąbany chodzisz.