Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wy tu spać idziecie, a ja mam dla was fotostory z grila. :> http://picasaweb.google.com/tomaszust/GrillUBryni2009?authkey=Gv1sRgCLbF6v-6-rWrywE&feat=directlink Proszę o wyrozumiałość dla fotografa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cholera, to może lepiej niech tak zostanie. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak jakbyś nie wiedziała.. :mysli: Hmm, Ty jednak naprawdę nie wiesz.. :> Ozix, wyobraź sobie, że inni też mają pod górkę. Zobacz to: http://www.smog.pl/wideo/26081/ide_albo_nie_ide_kultowy_filmik/ Teksty bohatera filmiku powaliły mnie na łopatki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak jakbyś nie wiedziała..
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, czy to jest to o czym każdy z nas teraz myśli..? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdybyś była typową kobietą to bym powiedział, że to chodzi o jedzenie, ale przecież Ty jesteś Brynia wariatka - nietypowa kobieta... BTW nie zrozumcie mnie źle, ale miło słyszeć, że nie tylko ja miewam dołki - Ozix nie jesteś sam. mcm, jedziesz do Niemcowni?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wytrzymasz do spota czy pogadamy wcześniej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zadeklarowałem się, więc traktuj to poważnie. Czasem umiem wpierać ludzi. Ozix, czasem musi być źle - tak dla kontrastu - żebyś później docenił lepsze chwile. Będzie dobrze. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli jutro będziesz miała chęć na peta to dzwoń do mnie. Jak ja nie będę mógł rozmawiać to zadzwoń do Ozixa - myślę, że On jest na tyle oddany, że chętnie Cię wysłucha i wesprze. Napisałem to jak najbardziej poważnie. :th: Jariko, witam w sieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie piję, bo ten weekend był straszny. Opaliłem się petów jak bąk. W sumie to jakieś pół godziny temu wypaliłem ostatniego peta z Jarkiem. Od jutra koniec z tym świństwem (Bryniu, dołączasz do nas?). Jestem przepity, przepalony i przejedzony. Umiram... Ale zdjęcia zaraz wstawię. Dajcie mi niecałą godzinkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, też mi coś takiego świta, ale z tego co pamiętam to sam chciałeś... PS. Link do zdjęć wstawię w nocy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Ty dziadu kalwaryjski.
-
SPOTY RADOMSKIE
A jednak się zarejestrował - http://www.a4-klub.pl/smf/newbie/radom_witam_wszystkich-t79279.0.html;new [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:21_________________________________________________mcm, Jarek mówi, że umiro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano Wiesławie. Dawaj na spoty radomskie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oto nasz parking, a jednocześnie wytrzeźwiałka (fotograf też człowiek)... Pełna galeria jutro, bo dziś mam marny transfer.
-
SPOTY RADOMSKIE
WITOJCIE! Słuchajta, powiem Wam, że na początku mojej przygody ze spotami radomskimi miałem wizje, żeby w Radomiu był zgrany skład, ale że to będzie Radom Fantazja Squad to się nie spodziewałem. Uważam, że cel radomskich spotów został osiągnięty - pozostaje nam teraz częściej grilować, żeby skład się umacniał. Kurna fajans, kocham Was ludzie! Ozixa też kocham! :> Bryniu i Ukciu, tego mi było trzeba. Mimo spartańskich warunków jakie macie na budowie to imprezę zorganizowaliście świetnie. Uwielbiam takie imprezy. :th: ...ale żyrandol to macie na wypasie. :> Koval, odzim, Michał, potrzeba mi było wczoraj się urżnąć, a Wy byliście wzorowymi kompanami do kieliszka. mcm, ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić - doceniam Twoje wczorajsze szoferowanie. :th: mokom, Adrian, wielka szkoda, że Was nie było, ale liczę na to, że nadrobimy. Będzie dobrze. Ozix, wiem, że się starałeś przyjechać. Ja nawet gacie stalowe miałem naszykowane, no ale trudno - siła wyższa. Następnym razem obecność obowiązkowa. Poziek, Krzyniek, zrobiliście nam fajną wizytację... Zapraszamy częściej. wuju, kucze kiler, ogarniaj te swoje Audice i przyjeżdżaj w piątek na spota. Jeśli nie masz jeszcze stalowych gaci to się nie martw - Ozix atakuje tylko po bliższym zapoznaniu się z ofiarą. Czy wymieniłem już wszystkich..? My z Jarkiem umiramy właśnie w Lublinie. Jarek leży na wyrku obok i mówi, że może jeszcze dziś się zarejestruje na naszym forum (nie wierzę w to ). Jarek mi jęczy nad głową, żeby iść na balet, ale ja jestem beton. Po nocy na fotelu swojego Berlingo bardzo mnie karczycho łupie - czuję się jak paralityk. Poza tym to ja jestem pijany...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty pracuj, a nie na forum marnujesz czas!
-
SPOTY RADOMSKIE
Kasiu, obawiam się, że w tym przypadku może być to niebezpieczne - nie wiadomo jakie ruchy pobudzają Ozixa. Patrzajta na to: http://www.joemonster.org/link/pokaz/6817/The_best_of_FAKT Już nie mają o czym pisać. :doh1: Dobra, idę do prysznica...
-
SPOTY RADOMSKIE
Zastanawiałem się nad tym... Już nic nie mówię. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Takie sny miewasz? Niestety nie pobawię się z Tobą w apaczyki. Uciekam, na razie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Skoro tak to nazywasz to powiem Ci, że mam okres non stop przez całe życie.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, Ty jesteś szoferem, więc masz wejściówkę o każdej porze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nobilitować?? Szukaj innego księcia, bo ja jestem niedostępny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, chciałbyś. Nie licz na to.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, ten gril to wydarzenie życia. Stań w poprzek i przyjedź!