Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    OT mokom, wychwyciłem wcześniej, że pytałeś o geodetę. Ja mam znajomego geodetę. Jak czegoś potrzebujesz to możeby z nim zagadać...
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, wiesz co - jak Brynia Cię przywiezie w piątek to ja później Cię odwiozę - tak się składa, że akurat będę jechał do Warsiawy. Dobranoc wszystkim, muszę już iść spać...
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to grzej pościel, bo ja też idę... :gwizdanie:
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra, trochę się rozluźniło to idę siusiu i umyć ręce...
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    I to jest to co potrzebne w dobrym związku - też to buduję. Moja A. też ma orientację jakie tematy są na forumie. Nawet kiedyś szukała mi zdjęć z d*pami do wklejenia na warszawskie spoty, bo nie chciałem być gorszy.
  6. Wiesz, pisząc "redbull" miałem na myśli napój energetyzujący - tak naprawdę to nie pamiętam dokładnie co to było.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A czy myślisz, że gdyby zaglądał to moglibyśmy być u nich na grilu w piątek??
  8. Aaa, to ten kochaś.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie no, nie da rady tu umieścić posta, bo cały czas redalert. Jesteście niemożliwi, nie da się Wam na wszystko odpisywać.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na stronie 248 zorientowaliście się, że już jestem, a później jeszcze nabiliście do strony 251. Jesteście niemożliwi. Kaśka, zapraszamy w piątek. :th: Ozix, mam nadzieję, że to, że Ci podałem nr kom to nie był błąd... A w ogóle to witajcie. EDIT: Nabiliście do strony 252, a nie 251...
  11. Który imbecyl pił dzisiaj redbulla??
  12. raggaman, przyjedziesz dziś na spota swoją Hądą?
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, jakiś cichy klubowicz.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja też jednak tego piwa nie piję tylko uciekam spać. Do jutra.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Halo o to, że babki pod kościołem pieprzą, że jadę jutro do wawy. Nie wiem skąd to wiedzą, ale to prawda. BTW | | | | \ / \ /
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ano jadę jutro do Wawy i będę na spocie..
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To do kogo muszę wysłać wniosek?? Bryniu, ja świętuję pierwszy dzień bez papierosa. :>
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchajcie, ponieważ mam co świętować to walnę sobie z Wami browarek. :> Idę do lodówki...
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra, to rezerwuję sobie miejsce w Bryniowozie na sobotę.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oprócz tego, że to jest klub miłośników A4 to także klub wzajemnej adoracji. Każdy może pisać o swoich dziwnych fazach i jest to o tyle dobre, że osoba pisząca wygaduje się komuś, a reszta wcale nie musi tego czytać, o czym oczywiście osoba pisząca nie musi wiedzieć... Ogólnie to dobrze, że ktoś ma dobrze. No i bardzo dobrze.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchajcie, a co do tej majówki to chętnie bym się przejechał, ale nie chce mi się czytać wątku, więc niech ktoś z Was mi powie 3 rzeczy: w który dzień chcecie jechać (dla mnie najlepsza niedziela)? ile to kosztuje? czy ktoś z Was mnie tam wpisze, żebym nie musiał wysyłać żadnego zgłoszenia, bo jestem leniem? Bryniu, co do petów - jak już i tak zapaliłaś to chociaż pal bezstresowo, nie przejmuj się niczym. W piątek jeszcze raz o tym pogadamy.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A co rozwód mógłby polepszyć w temacie rzucania fajek? Jak się przeprowadzisz to będziesz wychodzić przed dom na peta - to nie będzie dobre. Lepiej rzucić pety przed zmianą miejsca zamieszkania - tak żeby się wyzerować i budować sobie nowe przyzwyczajenia, ale już bez fajek. Bryniu, na spocie strzelę Ci wykład na temat papierosów.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bary masażysty. A może w moim Cytronecie też takie coś można, bo mi tego brakuje.. Bryniu, jestem z Ciebie dumny. No i nie ma sprawy - terapia działa w obie strony - miło wiedzieć, że nie jestem sam.
  24. Witaj kolego, dobry wybór. Zapraszam na spoty radomskie: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobrze, że przyjechał wizytator z prawie Warsiawy, bo inaczej to w ogóle nie byłoby imprezy... :> _________________________________________________ Czy ktoś może mi wyjaśnić to: I o co chodzi z tym moim fruwaniem, o którym Krzyniek mówi??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.