Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
oziek, no przeciez lubisz w nocy jadac lody. Nie badz zyla i koledze tez postaw.
-
SPOTY RADOMSKIE
taa, ozio mu wieczorem postawi loda i wszystko stresci.
-
SPOTY RADOMSKIE
oziu, daj chlopcom spokoj. Nie spompuj sie na starcie, zostaw energie na pozniej. [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:54_________________________________________________ciachciach to brzmi jak dobry kolega ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Idę od Was. Na razie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ozix, za dużo czasu spędzasz przy kompie - zauważyłem, że coraz częściej sadzisz ortografy. Nie rób obory.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O w k**wę! Ja to idę... Pamiętaj, że Cię ostrzegałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ja wiem czy d*py..? :gwizdanie: Ozix lubi być tym małym banankiem -
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho, odpowiadając na propozycję Ozixa jest ryzyko, że przesrasz sobie życie - dobrze się zastanów i uważaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie róbmy takiego klimatu - nie ma żadnej konkurencji. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Litościwy Oziksie, Ku*wa, za co??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze nie - podjadę ok. 14:00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedyne co mi się nasuwa na język to: OSZ KU*WA, JESTEŚ PRZEGRANY! :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Litościwy Oziksie,
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja... spałem?? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby dowiedzieć się co to jest Radom Fantazja Squad to muszisz najpierw poznać szanownego OZIXa. Bez niego RFS nie istenieje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Daliście czadu wczoraj. Zrobiliście w wątku prawdziwą oborę - wstyd na całe wieś. Ale jestem z Was dumny, że osiągnęliście swój cel. Jesteście zgraną ekipą. :th: Ja przy porannym czytaniu tego wszystkiego zaplułem monitor. Najbardziej rozbroił mnie tekst mcma: Człowieku, jak Ty to robisz w tak krótkim czasie?? Mam nadzieję, że mimo nocnej zmiany kondycja na imprezie Wam dopisze.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, czytam was przez kom, ale juz mi sie oczy kleją. Powodzenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
jestem z wami ale tylko jako czytacz
-
SPOTY RADOMSKIE
Zamknąłem się na klucz. BEZ ODBIORU KUŹWA NO!
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie da rady, ktoś musi Ci odpowiadać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie Robaczki. Dobranoc. Jutro ciężki dzień..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zalejem się alkoholem to bedziem kombinować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ku*wa, tego nie przewidziałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko, jestem tolerancyjny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie rozumiem tylko co się stało, że u Bryni nocujesz... :gwizdanie: