Treść opublikowana przez tomaszu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Darek, witaj na forum. Zapraszam na SPOTY RADOMSKIE. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
:!: Mam nadzieję, że pamiętacie o wpłacie zaliczki za zlot. Przypominam, że to do 22 maja, czyli jeszcze 2 dni !! Ja wysyłam zaliczkę w piątek, czyli dokładnie 22go.. Myślę, że organizatorzy nie są niecierpliwi i biorą pod uwagę opóźnienia przy księgowaniu pieniędzy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, a jaki ten mandat dostałeś? Przyjmij na klatę i po sprawie - oszczędzisz nerwy. Koval, mnie pasuje 29 maja, bo 30go jestem na imprezie u Skłodowskiej..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czy to dobra decyzja, no ale to Twój wybór. Jak przyjedziesz do Radomia to damy Ci pooglądać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozwiń temat... Na spocie byłem, ale szybko odjechałem. Wąski, tylko przypadkiem nie pakujcie się nam w najbliższy piątek, bo będziemy zajęci... :gwizdanie: Zapraszamy w każdy inny piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeej, jak miło, że na forum Audi docenia się Cytroneta. [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 08:45_________________________________________________ To bierz swój wózek i siadaj za kierownicę - kierowca ma zawsze najwięcej miejsca.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś nie, ale za każdym razem jak idę spać to się tego boję.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, 4 osoby, bo w piuntkę to faktycznie ciasno..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja nie mówię, żebyś sam przyjeżdżał! Zapraszam min. 1 kpl. w samochodzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Złotko No to teraz to już musicie przyjechać.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W takim razie zapraszam na wieś na podleczenie kompleksów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie dzieci. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Śpijcie dzieci, czuwam nad wami. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
W piątek będzie wspólne oglądanie zdjęć.
-
SPOTY RADOMSKIE
To dobre jest, bo już zapomniałem jak wyglądasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tego, że jest banalna nie powiedziałem, chociaż wolę sport, w którym liczą się głównie umiejętności kierowcy, a nie samochodu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pod warunkiem, że będzie jazda torowa, bo ćwiara mnie nie kręci. Chociaż z drugiej stony zawsze to jakieś nowe doświadczenie.. Dogadamy się.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
lazior, zadaj to samo pytanie w odpowiednim dziale. Tutaj się tylko witamy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, nie nakręcajmy się tak na tą jazdję, bo zbyt duże ciśnienie może nie być najlepsze.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No przecież tu jesteś, więc zrobi się więcej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odczekamy i wyślemy zaproszenie jeszcze raz. Bryniu, chodzi mi o to, żebym siedział na przednim fotelu.