Treść opublikowana przez tomaszu
-
[ALL B6] Wycięcie katalizatora
Tak samo wstawienie zwykłej rury to zło, bo szybciej wypalają się pozostałe tłumiki. Najlepszym rozwiązaniem jest wspawanie tłumika przelotowego.
-
[B5 ADR] Strumienica czy uniwersalny katalizator ?
ELVIS1104, miałem dokładnie taki sam silnik i gaz sekwencyjny. W miejscu kata miałem wspawaną rurkę i nie było żadnych problemów. Polecam jednak wstawienie tłumika przelotowego zamiast rurki - auto jest bardziej dynamiczne i pracuje ciszej. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
mam nadzieję że chodziło ci o drinka ... Wierzysz w to?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No i wrócił Ozix...
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, dla Ciebie - najlepsza chmura wczorajszej imprezy: :> Oziu, ja co prawda nie mam dla Ciebie zdjęcia różowych felg, ale mam coś extra:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogą dać jeden. Ja ostatnio dostałem jedynkę za nieważny miękki dowód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne foty to zrobi Ci malik. No chyba że zadowolisz się czymś w takim stylu: Laikowi fotki mogą się spodobać, ale jeśli chcesz mieć prawdziwą profeskę to tylko mailk.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czekaj czekaj, minuta osiem...[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:56_________________________________________________UWAGA, W TYM POŚCIE SĄ ZDJĘCIA Z MAJÓWKI W UŁĘŻU! Nie umiem, nie mam czasu, nie chce mi się, więc nie obrabiam zdjęć. Wrzucam jak leci te, które się nadają... >> TU KLIKAĆ << Każdy tam znajdzie coś dla siebie, m.in. Ozix, znajdzie różowy napis w Golfie i fajną babę w miniówie. Dla mcm'a jest kilka kopciuchów. Warto też zwrócić uwagę na nową konkurencję - ćwiara z ToyToyem na haku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie, uratowałeś honor. Mam dla Ciebie kilka kopciuchów z Ułęża.
-
SPOTY RADOMSKIE
To ja tu k**wa szykuję dla was fotki, a wy idziecie spać? Dobra dzieci, odpoczywajcie. Na rano będziecie mieć linka ze zdjęciami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałem robić zdjęcia dziewczyn więc proszę bardzo:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nasz fotograf był bardzo leniwy i robił fotki z samochodu.. Z obróbką pewnie też mu zejdzie, więc nie licz na to, że dziś coś pooglądasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rower zaliczony. Dziś lajtowo, 14 km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Po dniu pełnym adrenaliny w srebrnym Avancie czas na rowerek. :> Foty będą, ale na pewno nie dziś i nie wiem też czy jutro..
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie. Spenialiśmy się dzisiaj..
-
SPOTY RADOMSKIE
cmok....cmok....cmok..... :> O prosze..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, i deklarację podtrzymuję, tylko że Bryńka coś cmoka..
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś mi się wydaje, że dzisiejszy spot odbędzie się na Selgrosie. Pamiętajcie, że jak pada to ustawiamy się na Selgrosie pod dachem... Ja już nie będę miał dostępu do kompa, wieczoram Was poszukam.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaasz, ale bonus. Ja mam ośmiorniczkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ośmiorniczki nie znasz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba wujo przyjedzie, bo zaczyna padać. Bierz tetrisa na spot. Ja mam ośmiorniczkę z ZSRRu to się wymienimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ale ja nie wiem kto jest kto..
-
SPOTY RADOMSKIE
No ulotki z kobitami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze raz zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie -- KLIK
-
SPOTY RADOMSKIE
Aa, czyli kobity, ale bez kobit..