Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, w tym momencie to sobie dopowiadasz, bo tak naprawdę to nic o mnie nie wiesz. BTW wczoraj zarejestrował się mój klon: http://www.a4-klub.pl/smf/sandomierz_czesc-t81305.0.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, kiedyś mi się tak wydawało, ale później dowiedziałem się, że podobno jestem dobrym kochankiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
on by nam tego nie zrobil. On kocha swoje krolestwo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Napisałem smsa do Ozia, że jest bardzo potrzebny na forum. Miejmy nadzieję, że zareaguje..
-
SPOTY RADOMSKIE
To Wy napierajcie, a ja zadzwonię do Ozia... :gwizdanie: Na razie... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kutwa, zamęczy go ten przyjaciel...
-
SPOTY RADOMSKIE
OJEZU, nie o to mi chodziło. Wiesz, po prostu chce mi się spać, dlatego potrzebny jest Ozio, żeby pomógł nam wejść na 4 0 0 poziom.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix może nie wytrzymać takiego świdrowania...
-
SPOTY RADOMSKIE
Kutwa, takie ciśnienie, a Ozio se bryka na śliskiej pościeli.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Może wciśnij F11..?- SPOTY RADOMSKIE
Nie no, Ozio wychodził z zakrętu, ale złapał białej mazi pozostawionej poprzedniej nocy i dlatego spadł z łóżka. Który odważny pojedzie go ocucić??- SPOTY RADOMSKIE
daje radę bo go długo nie ma Nie może nabrać rozpędu na śliskim.- Spociki w Kielcach
wuju, spokojnie - my też chcemy zrobić nalot - najlepiej w któryś piątek.- SPOTY RADOMSKIE
Ozio tam się morduje na śliskiej pościeli, a my ryjemy z niego - nieładnie..- SPOTY RADOMSKIE
Przecież on se nie ma czego łamać. No chyba że rękę lub nogę...- SPOTY RADOMSKIE
Ten tego, trochę żałuję, że się tu pojawiłem, bo wygląda na to, że znów się nie wyśpię.. Tym bardziej, że już nie wiem czy mam dziś zasypiać czy nie, bo podobno dziś Ozio ma się wszystkim śnić. Nie wiem jak on to zrobi, ale lepiej nie ryzykować. To ja już wolę posiedzieć na forum - tu jestem bezpieczny.- SPOTY RADOMSKIE
Porshe to typowo damska bryła. :gwizdanie: no albo jakiegoś innego różowego Cabrio! Nie no, to Porshe to będzie dobre.- Spociki w Kielcach
Od początku piszę o piątku. :> Ustalcie jakąś datę, a my się dopasujemy - nam będzie łatwiej, bo i tak co piątek spocimy.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum. Pozdr, tomaszust :>- SPOTY RADOMSKIE
Porshe to typowo damska bryła. :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, kup se takie.- SPOTY RADOMSKIE
No ale o co chodzi, kurde, miszczu.- SPOTY RADOMSKIE
No ale bez Ciebie to nie to samo.- SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, już miałem po Ciebie dzwonić, bo jakoś głupio się zaczęło robić na forum. :> - SPOTY RADOMSKIE