Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, pod warunkiem, że mogę być Twoim pilotem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatnio w SPOTACH RADOMSKICH czai się Trzeniu, straszy, że Kraków zrobi nam nalot, więc wychodzę naprzeciw i zapraszam ekipę krakowską na spota do Radomia. Spocimy w każdy piątek od 19.00. Tu macie linke do Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjadę rano do Ciebie i postawimy Cytrynę na parkingu. W tamtą stronę też mogę być kierownikiem jak będzie trzeba. Trzeniu, zapraszamy Kraków na spota. Kaśka, czy myślisz, że znajdę jeszcze jakieś dary w samochodzie??
-
SPOTY RADOMSKIE
JA WRACAM ZA KIEROWNIKIEM!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
JA WRACAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, pamiętali o mnie: Dobranoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo, tak jeszcze w ramach sąsiedzkiej pomocy w spamowaniu to pokażę Wam jeszcze ciekawostkę: Kocham to forum! :>
-
SPOTY RADOMSKIE
I bez piwa ani rusz..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz, słabszym się pomaga, a w sumie dla nas to nie problem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to lubię damskie pupy. Zastanawiam się tylko co z Tobą zrobimy, bo nie wiem czy znajdziemy Ci gdzieś faceta z damską pupą...
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, a więc jake te dupe chcesz??
-
SPOTY RADOMSKIE
zwierzęcą?? :polew:?? Słuchajcie, żeby się nie okazało, że któregoś dnia policja nam zapuka do drzwi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja jest niedostępna Oziu - już Ci to tyle razy powtarzałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, a oprócz tego różowego zestawu to chcesz jeszcze jakąś pupę?? Wolisz męską czy damską??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedy masz urodziny?
-
SPOTY RADOMSKIE
ale tam są dwie wiadomości :> 333 * 2 =
-
SPOTY RADOMSKIE
To już wolę kobietę z męską pupą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spokojnie, nie zrobię Ci krzywdy, bo i tak nie lubię męskich pup.
-
SPOTY RADOMSKIE
A co? Za bardzo boli??
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, z Oziksem to naprawdę nie ma żartów. Bójmy się go. EDIT: BTW Kaśka też ma niezły numerek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Walę z Wami Lecha.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napieraj napieraj, bo Radom goni!
-
SPOTY RADOMSKIE
Slonce znow zaswiecilo i Ozio znow pobudzony. Cale zycie w stresie. Nawet na spotach czlowiek nie moze sie czuc bezpiecznie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czy mnie, ale na pewno Oziowi zrobiłaś konkurencję. Bo tego, że Ozio jest dla mnie konkurentem nie biorę nawet pod uwagę - on ma inne poglądy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio tak już drugi miesiąc trąbi i zastanawiam się kiedy da sobie spokój.