Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, to mówisz, że przyjeżdżasz jutro tak..??
-
SPOTY RADOMSKIE
"Kolego ze Scani, włącz sobie radyjko, bo chcę Ci coś powiedzieć" :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta szczynioki. Patrzta na te statystykie i mi tu nie fikać! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=9585 Ja idę na zasłużony odpoczynek.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, ja wymiękam. Ozix niech tutaj odwala czarną robotę, a ja idę spać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix narzuca tempo, a reszta pilnuje jakości, no i jest za***iście.
-
SPOTY RADOMSKIE
OZIX - NASZ IDOL
-
SPOTY RADOMSKIE
Ide se szczękę umyć - zara jestem, ale dosłownie na chwilkę. Dajcie mi już spac...
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta, ja nie daję rady. Idę spać. Dobranoc i do jutra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Ty daj info w pierwszym poście, że każdy kto się zaloguje ma zacząć czytanie od ostatniej stony.
-
SPOTY RADOMSKIE
To niech któryś tam edytuje posta na wcześniejszych stronach i napisze mu, żeby przychodził na ostatnią..
-
SPOTY RADOMSKIE
To nie wątek, to czat.
-
SPOTY RADOMSKIE
nie byłem, nie mogłem was zostawić, jutro wywieszę Osz ku*wa. :polew: :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz ku*wa, rozpieprzyłes mnie tym tekstem. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja chcę już spać, a tu d*pa - nie da rady, bo Ozio w akcji
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Tiebie nada zdiełac gastiu harosze prywitanie. Skaży mu kak diełajesz marożyny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Patemu szto ty ocień krasiwy malcik.
-
SPOTY RADOMSKIE
OZIKSIE, k**wa JASNA, TY JESTEŚ MOIM IDOLEM. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bardzo dobre podejście. BTW nie róbcie takich dużych cytatów, bo nie da się Was czytać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? Przyjeżdżasz jutro na spot?
-
SPOTY RADOMSKIE
_________________________________________________ Jestem już przy kompie i... uwaga uwaga... piję piwo.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i dobrze, przynajmniej nam później nie będzie dokuczał. Idę na rower.. [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 17:19_________________________________________________ Powiem Ci, że zaymponowałeś mi w tej chwyly.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O maaasz, no to ja maryniarkę naszykuję. Bryniu, zjem jakeś obiadzine i wsiadam na rower - myślę, że do 18:00 dojadę.