Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kocham Was, a szczególnie Ozixa. Ozix, teraz pewnie ma kisiel w majtkach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku, to nie do Ciebie!
-
SPOTY RADOMSKIE
Tumek, bedziesz w piątek? [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 23:49_________________________________________________Kaśka, nie czytaj tego wszystkiego tylko dawaj na ostatnią stronę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze przed snem rzut okiem na forum i możemy iść spać. Dobranoc. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że Ty go odpowiednio ochrzcisz, a my już nie będziemy go maltretować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Postawiłem sobie na półce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łooo, właśnie wróciłem z trasy. Ciężko było, ledwo żyję. Zrobiłem dziś łącznie 13 km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dla Ozia nie potrzebna mocniejsza.
-
Euro 2012 nie w Krakowie ?
Nie mogę się doczekać roku 2012, bo tak naprawdę to jeszcze wszystko może się wydarzyć. http://www.youtube.com/watch?v=jMDq84pC9L0&feature=related
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, dla Ciebie to takie cuś by się przydało: http://naos.w.interia.pl/zdjecia/model1_3.jpg Zamiast zdjęcia dałem linka, bo to straszne jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
A tak serio to co się stanie jeśli facet założy takie cuś i się podnieci?? To może być straszny ból. \ Ozix, Ty wariacie zwariowany, przyjade w piątek, tylko po to, żeby uchronić innych przed Tobą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja już nie wiem co mam robić. Ozix zaczyna grać w otwarte karty. Straszy mnie... nie będę mówił kim, a raczej czym. Kuźwa no. Nie można się ruszać z domu bez stalowych gaci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nosz ku*wa, witki mi opadły.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ależ królem to jesteś. Jeszcze raz Ci mówię, że bez Ciebie by nie było spotów radomskich. Ale jak chcesz być różowym królem to musisz jeszcze poczekać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie martw się, on jest na tyle uparty, że się tym nie zrazi. Poza tym to taki jego fetysz jak jego obiekt westchnień krzyczy na niego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Ty baranie! Mówisz, że piszesz wniosek o klubowicza, a właśnie teraz na Twoim profilu zauważyłem, że nie spełniasz warunków - zbyt krótki staż, poza tym cholera Cie tam wie czego jeszcze nie spełniasz.. Ogarnij się i czytaj regulamin. Nie rób wstydu. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kaśka, dzięki za TO. Idę. Ozix, idę od Ciebie. Do zobaczenia wszystkim.. najpóźniej wieczorem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
agateczka, witaj na forum. Zapraszam do działu SPOTY RADOMSKIE. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nas obleciało. Przyjedź w piątek to zobaczysz jacy jesteśmy niezawodni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko jest Zamiast to "Szukaj" to mogłeś wkleić link. W szukajce nie ma, a przeszukać spoty warsiaskie to.. No ale dobra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w takim razie co się stało? Krępowałeś się na warsiaskich spotach?? W Radomiu jesteś chyba bardziej wyluzowany, więc naprawdę będę uważał. Co do przytulania - nie ma mowy. Aha, i chcę Ci powiedzieć, że nie będziesz moją przyjaciółką, bo nie ma przyjaźni między kobietą a facetem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOW, dajcie linka gdzie kupić te kosmetyki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cały czas tak staram się robić. Trzeba tylko uważać, żeby się nie zapomnieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Musimy opracować jakiś system parkowania na spotach, żeby nikt nie musiał wysiadać z samochodu i żebyśmy mieli ze sobą kontakt.
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, zamawiaj póki jeszcze masz czas... gacie oczywiście. Ozix, Ty to jesteś niezastąpiony.