Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Taka forma dostawy jest bardzo droga, myślę, że odbiór osobisty byłby dla Ciebie bardziej opłacalny, pomyśl nad tym (tzn. pomyśl o której godzinie przyjedziesz w piątek).
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie bądź takim narcyzem. nie czaję :gwizdanie: ale Sajgon w robocie mam No mówisz, że kochasz Królową i siebie...- SPOTY RADOMSKIE
Nie bądź takim narcyzem.- SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, zastanawiam się tylko co Adrian miał na myśli zostawiając mi pół litra wódki.. Dobranoc Skarbeńki.- SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w sumie to ja już wiem czemu zgubiłyście te kolczyki... :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, po prostu zaprosimy Kaśkę na następny radomski spot. [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 23:51_________________________________________________ Po prostu też jesteś zdrowym facetem.- SPOTY RADOMSKIE
Nie da rady pogubić rzeczy, których się nie ma...- SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, uwaga, znalazłem też szczotkę do włosów. Tylu darów po imprezie to jeszcze nigdy nie zwiezłem. Bryniu, mam tylko dwie kulki, ale Twojego kolczyka też poszukam.- SPOTY RADOMSKIE
Naprawdę?? Trochę dziwne, no ale ok. BTW w samochodzie znalazłem wódkę i kolczyki... :gwizdanie: Wódki już nie ma, a z kolczykami to co mam zrobić??- SPOTY RADOMSKIE
Odzim w naturalny sposób został ocenzurowany - skręcił głowę podczas robienia zdjęcia - nikt nie wie, że to odzim.- SPOTY RADOMSKIE
W ramach rozrywki wklejam zdjęcie Ozia (oczywiście za jego zgodą i po delikatnej cenzurze): Oziu, niech wszyscy widzą jaki jesteś ładny. :>- SPOTY RADOMSKIE
Nagroda już i tak przypisana, więc nawet jak usuniesz posta to nic to nie zmieni. Uwaliłem się w piątek, lekko rozmiękczyłem się wczoraj, a teraz poprawiłem piwem. Jestem alkoholikiem. Zaraz wstawię zdjęcie Ozia i uciekam spać. :>- SPOTY RADOMSKIE
Czy mogę najpierw poprosić na maila??- SPOTY RADOMSKIE
Ozio przez pierwszą godzinę imprezy próbował pokazywać nam jedną z kilku swoich twarzy - na zdjęciu widzimy grzecznego chłopca. CHWILOWA CENZURA. ZDJĘCIE WKLEJĘ PÓŹNIEJ Zdjęcia z późniejszych godzin nie nadają się do publikacji.- SPOTY RADOMSKIE
oZiU to zasłona dymna :?: :polew: Oziu, mam jedno zdjęcie z początku imprezy z Tobą na pierwszym planie. Zdjęcie jest bardzo grzeczne. Mogę wkleić??- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Oprócz tego, że wszyscy zarejestrowani na forum mają dostęp do tego wątku, czyli ponad 30 000 ludzi. A w ogóle to witam. Właśnie się zbieram na uczelnie. Trzeba tam przypomnieć o sobie.- SPOTY RADOMSKIE
Prawie, ale pamiętaj, że Kaśka jest inną kobietą niż Ty..- SPOTY RADOMSKIE
Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
O kurna, ja na swoim telefonie też znalazłem jakieś zdjęcia. Jest na nich Ozix - takie coś to myślę, że można opublikować ale to jutro, bo teraz nie mam kabla..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOTY RADOMSKIE
Ja też chętnie zobaczę, ale nie na forum.- SPOTY RADOMSKIE
Mnie też się dzisiaj tany tany szykują, więc pewnie jutro będę beton. Ze stałego składu zabrakło tylko mokoma. Mokom, znów dużo straciłeś, musisz to nadrobić. Adrian, jakie zdjęcia? Robiłeś jakieś zdjęcia? Jeśli to mają być takie, jakie mcm mi przesłał to lepiej faktycznie zabrać kompa na spota i dopiero oglądać... :gwizdanie: Kaśka, Ty już w Wawie? OZIX, NIE MA PUBLIKOWANIA ZDJĘĆ! A to w ogóle nas wyprosili?? - SPOTY RADOMSKIE