Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładna lista, ładny wynik, ładnie gonicie. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Gęba może i im nie wyszła, ale wszystko inne tak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze raz wklejam obrazek: Czy facet w czarnej pościeli kogoś Wam przypomina?? BTW zrobiłem dziś 38 km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten gość kogoś mi przypomina. Czarna pościel i te sprawy...
-
BMW 527eta E28 mojego staruszka;)
Śliczna lalka. Na pewno tata trzyma ją dla Ciebie. :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i elegancko wyszło. :th: Możesz opisać jak to robiłeś? Jaki sprzęt, jakie parametry? Ładne niebo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może to barter? To były zwykłe monety? No i jak Ci się udało to zdjęcie zrobić?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, masz rację - miało być: do przyszłego tygodnia. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziowi na pewno się spodoba. Szczególnie to ostatnie zdjęcie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czemu, ale od razu wyobraziłem sobie Oziksa.
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
To jeszcze się z tym mordujesz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, zapisuj się wuju, w razie czego sprzedasz komuś wejściówkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to przecież już dawno.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem o jakiej liście mówisz, ale właśnie zerknąłem na wątek zlotowy i okazuje się, że jeszcze nie wpłaciłeś kasy. Adrian też... Róbcie przelewy, bo później może być trudno.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe czy Ozio zniesie rozstanie z pinkim. [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 13:05_________________________________________________ Jak nie jak tak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio na pewno chętnie z Wami pójdzie. Może i pinki dołączy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyzwoitka Was wyda. Idźcie sami, a my... a nam później opowiecie.. A to w ogóle to kiedy ten film??
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, daj spokój! Michciu, ja pójdę z Tobą. Zawsze chciałem obejrzeć ten film. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nadaje się, konkretny. :>- SPOTY RADOMSKIE
OT W tym wątku widać kto jest najprawdziwszym z prawdziwych spamerów: http://www.a4-klub.pl/smf/warszawa_wita-t81378.0.html;msg0#new (post 3 i ostatni )- SPOTY RADOMSKIE
Królu, ja jestem.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nawet jeśli ma to się nie odważy, bo czuje respekt. :>- SPOTY RADOMSKIE
Nie wątpię - dlatego Ci się spodobałem. Może wkleisz coś, co mnie skompromituje na forum.. Nie może odpisać, ale może przeczytać. - SPOTY RADOMSKIE