Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Napisałem większość. Nie no, ogólnie wszystko proste, tylko że ktoś musiałby mi najpierw zrobić pożądek na biurku i załatwić bana na wątek radomski. [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:52_________________________________________________Bryń, daj maila.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchaj, tak serio serio to mam zrobione ankiety, ale za cholere nie mogę się zebrać, żeby zliczać wyniki. Może lubisz papierkowe prace?? :gwizdanie: EDIT: 60 ankiet po 44 pytania (wiekszość TAK/NIE).
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak serio to jutro Ci podrzucę wytyczne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wpływ reklam na dzieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie o literaturze tylko o mojej magisterce. To kiedy Ci podrzucić materiały do pisania..? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to nie da rady. Nie będzie niczego na PW, bo nic nie ma. Nieważne. Wróćmy do tematu - obojętne jakiego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wreszcie zmieniliście temat wątku...
-
SPOTY RADOMSKIE
Panie, Pan jutro na spocie czy w Lublinie?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O kutwa. :polew: EDIT: Nieważne... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, dobry podpis. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wymiguj się, mgra i tak będziesz pisać. Mam nadzieję, że nic Ci nie jest...
-
SPOTY RADOMSKIE
nie ma problemu, ale pod warunkiem że jutro wszystko przewieziemy NIE MA PROBLEMU. BĘDZIEMY za***rdalać DO RANA, ALE PRZEWIEZIEMY. :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Ty mi piszesz mgra.
-
SPOTY RADOMSKIE
To uważajcie, bo w radiu coś tam mówili, żeby chować samochody, bo na zachodzie PL mogą spadać kule.. mokom, a kto za mnie zaliczy egzamin w sobote i napisze prace mgr do września??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry, Macie w Poznaniu grad dzisiaj??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wali grad?? U nas póki co tylko leje..
-
Spociki w Kielcach
Oziu, zazwyczaj jest tak, że grill = % więc nie panikuj.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W piątek możecie podjechać na grila do nas.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jak wniosek przejdzie przez zarząd to później już pozostanie tylko formalność. Przecież już każdy Cię zna - Poznań, Kraków, wszyscy będą po Twojej stronie. Nie wiem co tam na spotach warszawskich nabroiłeś, ale może też przejdzie. Brynia, mcm i ja napiszemy Ci ładne referencje. :th: BTW jesteś gdzieś w centrum?? Ja jestem na Nowym Świecie przy palemce.
-
SPOTY RADOMSKIE
A Król już zaczyna molestować.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U nas Ozix wklejał zdjęcie rozbitka - KLIK.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, moja bardzo dobra koleżanka pracuje w banku i jest w stanie ogarnąć sprawę kredytu - niekoniecznie w swoim banku. Ale byłby kox jakbyś na spota zajechał taką czarniutką A5. A tu masz staty: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=9585 (w zakładce MAZOWIECKIE klikasz na ilość odpowiedzi przy danym wątku).
-
SPOTY RADOMSKIE
Rano muszę mieć ładne oczy, więc idę spać. Oziu, dzięki za prawdziwą BEKĘ. Dobranoc dzieci.