Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Eeee, zamuliliśta. Muszę napisać na kieleckim, że nie pojedziemy...
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Dzięki. :th: Jak będę miał na zbyciu luźnego tysiaka to się odezwę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta, jadziemy do Kielc czy nie??
-
Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
e]Prościej byłoby kupić starego Citroena.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Jeśli będą chętni to mogę się pisać na zakup grupowy. Póki co nie naciskam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale narzekata od rana.
-
Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
To nie lepiej do bagażnika wrzucić paletę cementu, a pod maskę upchnąć kilka trelinek??
-
SPOTY RADOMSKIE
Już streściłeś, więc chyba nie muszę czytać. Dziwnie to zabrzmiało. Aż mnie ciarki przeszły. :>
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Zniechęcił m.in. dlatego, że liczyłem na zakup dobrego AR za ~500 zł. :> Ja to nazywam okropnym niefartem. Reszta może to nazwać piractwem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, no właśnie nie wiem czy warto czytać?? Chyba sobie daruję. wuju, byliśmy dziś u Ciebie z Jarkiem... Słuchajta, jedziemy w piątek do tych Kielców?? Oziu, 23. W poniedziałek będę miał znów 17.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Jeżdżą wolniej pewnie dlatego, że ciągle pika. Chyba sobie odpuszczę kupno AR. lukaszr, Twój wykład skutecznie mnie zniechęcił. Pieniądze wolę przeznaczyć na ewentualne łapówki. Też nielegalne, ale chyba bardziej skuteczne - poza tym jest szansa, że nie będę musiał ich wręczać. No i byle do marca... PS. Jeszcze nigdy w Polsce nie dałem łapówki...
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemasz Madas fakas.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też od razu pomyślałem, że to może być Ozia sprawka, ale z drugiej strony mcm byś tym tak chyba nie chwalił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja na pewno twardy nie jestem. Już uciekam.
-
SPOTY RADOMSKIE
No widzisz Oziu, po porannych dyskusjach nawej Kaśka od nas ucieka.
-
SPOTY RADOMSKIE
On śledzi nas kamerami w markecie.
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Miałem podobny problem. Mam Nokię E51 i świetnie łączyła się z BT, aż w końcu się zbuntowała. Wspomniałem o tym w serwisie - mieli mi to naprawić przy najbliższym przeglądzie, ale wczoraj (czyli po ok. miesiącu) znów spróbowałem nawiązać połączenie i działa. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Czy to telefony lubią się buntować, czy zestawy BT?? PS. Zestaw mam fabryczny, ale nie w Audi..
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzieliśmy się raptem jedną godzinę i byliśmy w bardzo romantycznym miejscu - na zakupach.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
marcin j, dokładnie. CB radio sprawdza się na czerwonych trasach, ale jak zjeżdża się na żółte dróżki, tym bardziej w nocy, kiedy ruch jest mały, a asfalt nowy, w miarę szeroki to już ryzyko rośnie. W mieście jest to samo. Do tej pory udawało mi się unikać mandatów, ale marzec był niefartowny - dwie kontrole i wpadło 17 pkt. Kilka dni temu też mnie wyhaczyli w mieście i nie było z nimi żadnej dyskusji dostałem 6 pkt. Mam teraz sytuację podbramkową. Jestem zapisany na kurs, po którym zejdzie mi 6 pkt, ale nadal będę miał dużo, a do marca daleko. Muszę się jakoś zabezpieczać, tym bardziej, że samochód jest dla mnie narzędziem pracy. PS. Nie uważam się za pirata drogowego - po prostu czasem w terenie zabudowanym jadę 70-80 km/h i tyle - myślę, że nie ma ludzi, którzy w zabudowanym zawsze jeżdżą 50. Poza tym to wszystko przez to, że mam wysoki samochód i ładnie się w niego celuje laserem...
-
SPOTY RADOMSKIE
No ładnie z rana pociskacie. Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie czytam was, bo nie mam siły. Walnę tylko jednego, honorowego posta i uciekam spać.
-
SPOTY RADOMSKIE
To powiedz wszystkim cześć ode mnie.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Właśnie te filmiki zainspirowały mnie do założenia tego tematu. :th: Tylko czy żeby antyradar był skuteczny to trzeba zapłacić za niego ~ 2 000 zł ?? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 17:46_________________________________________________ Ciekawe rozwiązanie, ale z tego co wyczytałem to JAMMERY też są nielegalne:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 15:36_________________________________________________ Uuuu, cienko u was...
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Ostatnio posypało mi się sporo punktów karnych i zacząłem się zastanawiać czy nie poświęcić trochę pieniążków na jakiś antyradar. Niestety CB radio nie zawsze pomaga, a jeździć 50 km/h na szerokich trzypasmówkach tylko dlatego, że jest teren zabudowany to trochę takie dziwne. Czy ktoś z Was ma antyradar w aucie? Czy to zdaje egzamin? Jaki antyradar polecacie? Widziałem, że na forum dawno temu był podobny temat, ale może coś się zmieniło.. PS. Wiem, że jest to nielegalne.