Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Eeee, zamuliliśta. Muszę napisać na kieleckim, że nie pojedziemy...
  2. Dzięki. :th: Jak będę miał na zbyciu luźnego tysiaka to się odezwę.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchajta, jadziemy do Kielc czy nie??
  4. e]Prościej byłoby kupić starego Citroena.
  5. Jeśli będą chętni to mogę się pisać na zakup grupowy. Póki co nie naciskam.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale narzekata od rana.
  7. To nie lepiej do bagażnika wrzucić paletę cementu, a pod maskę upchnąć kilka trelinek??
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Już streściłeś, więc chyba nie muszę czytać. Dziwnie to zabrzmiało. Aż mnie ciarki przeszły. :>
  9. Zniechęcił m.in. dlatego, że liczyłem na zakup dobrego AR za ~500 zł. :> Ja to nazywam okropnym niefartem. Reszta może to nazwać piractwem.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witojcie, no właśnie nie wiem czy warto czytać?? Chyba sobie daruję. wuju, byliśmy dziś u Ciebie z Jarkiem... Słuchajta, jedziemy w piątek do tych Kielców?? Oziu, 23. W poniedziałek będę miał znów 17.
  11. Jeżdżą wolniej pewnie dlatego, że ciągle pika. Chyba sobie odpuszczę kupno AR. lukaszr, Twój wykład skutecznie mnie zniechęcił. Pieniądze wolę przeznaczyć na ewentualne łapówki. Też nielegalne, ale chyba bardziej skuteczne - poza tym jest szansa, że nie będę musiał ich wręczać. No i byle do marca... PS. Jeszcze nigdy w Polsce nie dałem łapówki...
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemasz Madas fakas.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Też od razu pomyślałem, że to może być Ozia sprawka, ale z drugiej strony mcm byś tym tak chyba nie chwalił.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja na pewno twardy nie jestem. Już uciekam.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No widzisz Oziu, po porannych dyskusjach nawej Kaśka od nas ucieka.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    On śledzi nas kamerami w markecie.
  17. Miałem podobny problem. Mam Nokię E51 i świetnie łączyła się z BT, aż w końcu się zbuntowała. Wspomniałem o tym w serwisie - mieli mi to naprawić przy najbliższym przeglądzie, ale wczoraj (czyli po ok. miesiącu) znów spróbowałem nawiązać połączenie i działa. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Czy to telefony lubią się buntować, czy zestawy BT?? PS. Zestaw mam fabryczny, ale nie w Audi..
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Widzieliśmy się raptem jedną godzinę i byliśmy w bardzo romantycznym miejscu - na zakupach.
  19. marcin j, dokładnie. CB radio sprawdza się na czerwonych trasach, ale jak zjeżdża się na żółte dróżki, tym bardziej w nocy, kiedy ruch jest mały, a asfalt nowy, w miarę szeroki to już ryzyko rośnie. W mieście jest to samo. Do tej pory udawało mi się unikać mandatów, ale marzec był niefartowny - dwie kontrole i wpadło 17 pkt. Kilka dni temu też mnie wyhaczyli w mieście i nie było z nimi żadnej dyskusji dostałem 6 pkt. Mam teraz sytuację podbramkową. Jestem zapisany na kurs, po którym zejdzie mi 6 pkt, ale nadal będę miał dużo, a do marca daleko. Muszę się jakoś zabezpieczać, tym bardziej, że samochód jest dla mnie narzędziem pracy. PS. Nie uważam się za pirata drogowego - po prostu czasem w terenie zabudowanym jadę 70-80 km/h i tyle - myślę, że nie ma ludzi, którzy w zabudowanym zawsze jeżdżą 50. Poza tym to wszystko przez to, że mam wysoki samochód i ładnie się w niego celuje laserem...
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No ładnie z rana pociskacie. Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie czytam was, bo nie mam siły. Walnę tylko jednego, honorowego posta i uciekam spać.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To powiedz wszystkim cześć ode mnie.
  23. Właśnie te filmiki zainspirowały mnie do założenia tego tematu. :th: Tylko czy żeby antyradar był skuteczny to trzeba zapłacić za niego ~ 2 000 zł ?? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 17:46_________________________________________________ Ciekawe rozwiązanie, ale z tego co wyczytałem to JAMMERY też są nielegalne:
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja nie. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 15:36_________________________________________________ Uuuu, cienko u was...
  25. Ostatnio posypało mi się sporo punktów karnych i zacząłem się zastanawiać czy nie poświęcić trochę pieniążków na jakiś antyradar. Niestety CB radio nie zawsze pomaga, a jeździć 50 km/h na szerokich trzypasmówkach tylko dlatego, że jest teren zabudowany to trochę takie dziwne. Czy ktoś z Was ma antyradar w aucie? Czy to zdaje egzamin? Jaki antyradar polecacie? Widziałem, że na forum dawno temu był podobny temat, ale może coś się zmieniło.. PS. Wiem, że jest to nielegalne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.