Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To teraz tak nazywasz Pinkiego??
-
SPOTY RADOMSKIE
A może narządy nieużywane zanikają.
-
SPOTY RADOMSKIE
Było najtańsze.
-
SPOTY RADOMSKIE
A myślisz, że po co Berlingo z ciemnymi szybami kupiłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
No przecież już wymyślił - powiedział, że zaraz zrobi. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________ Wentyl ma już zatarty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobre. Powodzenia w robocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, po drodze kupię śmietanę...
-
SPOTY RADOMSKIE
A na stole dobre mleczko. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Idę sprawdzić co fajnego mam w kuchni.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zjadłbym te truskawki ze śmietaną.
-
SPOTY RADOMSKIE
A nie, pomyliłem się. Nie nadążam za Wami.
-
SPOTY RADOMSKIE
A gdzie przechodziłaś?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
OSKA77, witamy na radomskich spotach. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, idę sprzątnąć grila i zara do Was wracam. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jesteś moim kolegą, więc po prostu dobrze Cię traktuję.
-
SPOTY RADOMSKIE
aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. mcm, zobaczę co da się zrobić. Oczywiście o moich planach na piątek powiadomię Was wcześniej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem wiem, widzę Twój profil.. Oczywiście mam nadzieję, że Ty też wkrótce zajedziesz. :th: PS. Jest ryzyko, że w najbliższy piątek nie przyjadę na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Miejmy nadzieję, że kolega ze strebrnego sedana zajedzie kiedyś na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, Ale z Was nierozumne ludzie - pytałem kto mi przywiezie te maślankę i truskawki, a nie zaprosi. Przecież po pijaku się nie jeździ, więc jak miałem do Was pojechać. Ale i tak Was kocham. aniołek, cześć. :> kudłaty, witojcie. :!: Aa, coś ważnego - widziałem dziś w Skaryszewie srebrną B5 sedan z tablicami WRA xxxx z naklejką klubową. Czy ktoś wie coś na temat tej Audiczki?
-
Spociki w Kielcach
No może będą...
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba było wczoraj mi o tym powiedzieć. Rozumiem, że idziecie wszyscy na wybory?
-
SPOTY RADOMSKIE
:!: Czy ktoś może mi przywieźć coś do picia, maślankę i może te truskawki ze śmietaną..?
-
Spociki w Kielcach
Chętnie. Wiedzcie, że my też zapraszamy na radomską kiełbachę. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Raport z dzisiejszego wyjazdu do Lublina - 2 egzaminy, jeden zaliczony, drugi nie. Jadę teraz zawieźć kolegę na wesele, a później alkoholizacja na grilu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ciahnąłby co??