Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O k**wa, czyli jednak Oziek do Was zawitał. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Wy tę całą, ciekawą drogę omijacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapomniałem o Ekonafcie. :doh1: Dzięki. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
egzamin ok. Mozecie podpowiedziec gdzie w Rmiu kupie dywaniki samochodowe? Lacze sie przez kom, wiec nie wklejajcie linkow, tylko napiszcie adres.
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Skoro "Polonez" może to "Passat" tym bardziej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, skoro już zacząłeś to - wiesz, RFS ogarnia każdą dziedzinę życia, a Klub69 ogranicza się tylko do jednego...
-
SPOTY RADOMSKIE
Też za kilka godz. jadę się pobawić... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziek, kuffa, teraz wyglądasz jak prawdziwy PINKI. Gratuluję. [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________Cienko tu dzisiaj.. Ale za to spot udany. kudłaty, miło było poznać. :th: Dobranoc dzieci.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Powodzenia Panowie.. :th:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Ktoś tam ostatnio przebąkiwał coś o podaniu rozmiarów koszulek, czy cuś takiego. Można jeszcze raz prosić o info, bo nie chce mi się szukać. :gwizdanie: A najlepiej proszę wkleić w SPOTACH RADOMSKICH. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kuffa, powinniście zmienić temat na PORNOSIKI WARSZAWSKIE. Dawno tu nie byłem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ooo, aż rozczuliłem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Zara jadę do Lublina na egzamin. Trzymajcie kciuki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Faktycznie patologia. Oziu, żeby Ciebie nie kusiło robić takie rzeczy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, pomajstruję sam.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ale napiszcie mi co z tą numeracją, bo na rano mi potrzebne, a nie mogę się połapać.
-
SPOTY RADOMSKIE
OT Słuchajcie, jak w Wordzie po wstawieniu numeracji ukryć numery na poszczególnych stronach? Zawsze zapominam jak to zrobić. :/
-
SPOTY RADOMSKIE
wyraźnie napisałem "- Oziek i reszta"...
-
SPOTY RADOMSKIE
No to jednak wiem o co chodziło. Adrian, jeszcze trochę musisz poczekać... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 00:14_________________________________________________ - Oziek i reszta = coś niezapomnianego
-
SPOTY RADOMSKIE
Wasza jazda + ja = prawdziwe uzależnienie
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, jednak nie wiem co to znaczy. Poproszę o priva.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, a co to znaczy, że trochę wyżej?? EDIT: AA, już wiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, zabiorę ze sobą pompkę i mogę dołączyć. Wy miałybyście większą jazdę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak mnie w lesie coś pogoni to mogę być nawet za 10 min. Kaśka, dołączysz do nas?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciiicho, bo Bryń w końcu przestanie czekać. :>