Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Za tydzień impreza??
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak też można.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to u was nie chodzą??
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, ale ładnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludziska - ładna sobota jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale mi się zaraz smacznie zaśnie. Dobranoc bobaski.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty jeśli chcesz bić rekordy w spaniu to powinieneś siedzieć na forum całymi nocami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zamierzamy iść spać...
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Dla mnie minusem jest to, że marka Audi powoli robi się jak BMW. Coraz więcej dresiarzy jeździ Audicami...
-
SPOTY RADOMSKIE
11 samochodów na spocie - rozrastamy się.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Jestem przekonany, że Ty nie jeździsz zgodnie z przepisami... Wyobraź sobie, że w nocy(!), na prostym, szerokim i równym odcinku jedziesz te przepisowe 90 km/h. Co 5 km masz tereny zabudowane, na których teoretycznie musisz wyhamować do 60 km/h.. Przecież tak się nie da. Jak nie wjedzie Ci TIR do bagażnika to sam rozwalisz auto w którymś rowie, bo przy takiej jeździe można szybko zasnąć... Nie popieram ganianki typu wyprzedzanie na trzeciego itp. żeby tylko zaoszczędzić 10min na odcinku 100km, ale z drugiej strony całkowicie przepisowo też się nie da.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
Nie mają w tym ograniczeń - mogą w każdej chwili.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedyś był plan, żeby jeździć na Selgrosa jak pada deszcz, ale teraz załatwiamy to inaczej - po prostu chodzimy do Fregaty. Co do zlotu - orientuj się szybko, może miejsce będzie jeszcze wolne i pojedziesz z nami. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście, że nie przeszkadza. W razie pompy idziemy na piwo do Fregaty.
-
SPOTY RADOMSKIE
:!: Słuchajcie, miejsce się zwalnia. Chce ktoś jechać na zlot??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dżołk taki, Brynia na pewno się nie boi. Poza tym tak naprawdę to nie ma żadnych zobowiązań wobec mnie.. Ale jak nie przyjedzie to będzie mieć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuźwa, tylu zdjęć na jednej stronie to ja jeszcze nie widziałem. Trzeba było zastosować spoiler..
-
SPOTY RADOMSKIE
Żyjemy żyjemy. Bryń, masz coś dla mnie? Tylko nie mów, że nie, bo się policzymy na spocie. :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Do Kielc też zrobimy, tylko musicie sprężyć d*py.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chyba Twoje ziomy, skoro im zdjęcia robisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Musimy chyba zrobić wjazd do Poznania.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, właśnie rozmawiałem z Kuredu - mówi, że mu się plany pozmieniały i już teraz przejeżdża przez Radom, czyli na spota nie zajedzie. Prosił, żebym wszystkich przeprosił za dezorganizację, więc przepraszam. Kurdele obiecał odrobić straty na zlocie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po jeździe Twoim śtruclem wystarczyłoby składaka kupić i człowiek by się cieszył.
-
SPOTY RADOMSKIE
Woziłeś beczki?